Busreis naar Duikboot Festival 2019

Gezellig én voordelig vervoer naar Duikboot Festival ? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Duikboot Festival met comfortabele touringcar, vriendelijke chauffeur én de muziek aan!

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 139 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Asten
Asten (Koningsplein 1)
10:45 €24,50 €63,50 Locatie aanvragen
Bergeijk
Bergeijk
11:04 €23,50 €62,50  Tickets kopen
Bergen op Zoom
NS station
11:31 €20,00 €59,00  Tickets kopen
Best
Buststation
11:20 €21,50 €60,50  Tickets kopen
Bladel
De Markt 1
11:20 €21,50 €60,50  Tickets kopen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
10:43 €26,50 €65,50  Tickets kopen
Boxtel
NS station
11:24 €21,00 €60,00  Tickets kopen
Breda
International bus stop, Prinsenbeek
11:56 €16,50 €55,50  Tickets kopen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
11:56 €16,50 €55,50  Tickets kopen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
11:28 €20,50 €59,50  Tickets kopen
Deurne
NS station
10:56 €25,00 €64,00  Tickets kopen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
11:46 €18,00 €57,00  Tickets kopen
Eersel
Busstation
11:09 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Eindhoven
NS station (flixbushalte thv Flying Pins)
11:14 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Eindhoven
Zwembad Tongelreep
11:12 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Elshout
Bushalte Elshout
11:35 €19,50 €58,50  Tickets kopen
Etten Leur
Parkeerplaats Praxis
11:51 €17,00 €56,00  Tickets kopen
Gilze
Action Gilze
11:43 €18,00 €57,00  Tickets kopen
Goirle
Parkeerplaats
11:36 €19,00 €58,00  Tickets kopen
Heesch
Mac Donalds
11:14 €22,00 €61,00  Tickets kopen
Helmond
NS Centraal
11:05 €23,50 €62,50  Tickets kopen
Herpen
Herpen Bushalte
11:05 €23,50 €62,50  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
11:37 €19,00 €58,00  Tickets kopen
Nieuwkuijk
Nieuwkuijk Parkeerplaats
11:32 €19,50 €58,50  Tickets kopen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
11:36 €19,00 €58,00  Tickets kopen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
10:46 €26,00 €65,00  Tickets kopen
Oirschot
BP (tankstation)
11:26 €20,50 €59,50  Tickets kopen
Oisterwijk
NS station
11:30 €20,00 €59,00  Tickets kopen
Oosterhout
Mac Donalds
11:50 €17,00 €56,00  Tickets kopen
Oss
NS Station
11:12 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Raamsdonkveer
Busstation
11:47 €17,50 €56,50  Tickets kopen
Reusel
Busstation
11:22 €21,00 €60,00  Tickets kopen
Rijen
NS station
11:48 €17,50 €56,50  Tickets kopen
Roosendaal
NS Station
11:41 €18,50 €57,50  Tickets kopen
Rucphen
raadhuisplein
11:43 €18,00 €57,00  Tickets kopen
Schaijk
Schaijk Bushalte
11:09 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Bushalte / Esso
11:10 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
11:38 €19,00 €58,00  Tickets kopen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
11:37 €19,00 €58,00  Tickets kopen
Uden
Busstation Uden
11:06 €23,50 €62,50  Tickets kopen
Uden
Busstation bij politiebureau
11:06 €23,50 €62,50  Tickets kopen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
11:09 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
11:11 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Veldhoven
Plein D'ekker
11:15 €22,00 €61,00  Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen
11:32 €19,50 €58,50  Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
11:38 €19,00 €58,00  Tickets kopen
Zundert
Oranjeplein
11:40 €18,50 €57,50  Tickets kopen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Amersfoort
Shell (hogeweg)
10:58 €24,50 €63,50  Tickets kopen
Amersfoort
De Brand 5
10:56 €25,00 €64,00  Tickets kopen
Baarn
NS Station
10:58 €24,50 €63,50  Tickets kopen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
11:11 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Houten
Bushalte Molenzoom
11:14 €22,00 €61,00  Tickets kopen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
11:15 €22,00 €61,00  Tickets kopen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
10:59 €24,50 €63,50  Tickets kopen
Lopik
Rembrandtsplein
11:10 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
10:55 €25,00 €64,00  Tickets kopen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
11:17 €22,00 €61,00  Tickets kopen
Odijk
Parkeerplaats - Sint Nicolaaslaan 1
11:11 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Oudewater
Bushalte Molenwal
11:05 €23,50 €62,50  Tickets kopen
Polsbroek
Bushalte Rabobank
11:12 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Soest
NS Centraal
11:01 €24,00 €63,00  Tickets kopen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
11:11 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Utrecht
Vineyard Food & Drinks
11:10 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
10:54 €25,00 €64,00  Tickets kopen
Vianen
Busstation Lekbrug West
11:20 €21,50 €60,50  Tickets kopen
Vleuten
NS Station Vleuten
11:08 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Woerden
NS station
11:05 €23,50 €62,50  Tickets kopen
Zeist
Busstation
11:07 €23,00 €62,00  Tickets kopen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Alphen aan den Rijn
NS station
11:05 €23,50 €62,50  Tickets kopen
Barendrecht
NS station - voorzijde
11:32 €19,50 €58,50  Tickets kopen
Barendrecht
Zwembad: Inge de Bruijn
11:28 €20,50 €59,50  Tickets kopen
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
11:17 €22,00 €61,00  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Zijde
11:22 €21,00 €60,00  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
11:18 €21,50 €60,50  Tickets kopen
Bleiswijk
Parkeerplaats SV Soccer Boys
11:21 €21,50 €60,50  Tickets kopen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
11:12 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Boskoop
NS station
11:11 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Boven-Hardinxveld
Busstation Boven-Hardinxveld
11:28 €20,50 €59,50  Tickets kopen
Brielle
Jumbo Brielle
11:12 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Capelle aan den IJssel
NS Schollevaar
11:24 €21,00 €60,00  Tickets kopen
De Lier
Summit Health / Vreelo
11:09 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
11:15 €22,00 €61,00  Tickets kopen
Den Haag
CS Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
11:08 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Den Haag
Shell Savornin
11:06 €23,50 €62,50  Tickets kopen
Den Haag
Parkeerplaats Wateringseveld
11:13 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Den Haag
Esso Leidschenveen
11:10 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Dordrecht
NS stadspolders (dudok erf)
11:38 €19,00 €58,00  Tickets kopen
Dordrecht
NS Centraal (Voorzijde - bij de stadsbussen)
11:38 €19,00 €58,00  Tickets kopen
Gorinchem
NS station
11:34 €19,50 €58,50  Tickets kopen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
11:16 €22,00 €61,00  Tickets kopen
Haastrecht
P+R Grote Haven (bij COOP)
11:13 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Hazerswoude-Dorp
Busstation
11:08 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Heinenoord
Busstation
11:33 €19,50 €58,50  Tickets kopen
Hellevoetsluis
Zwembad de Eendracht
11:11 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Hillegom
NS station
10:46 €26,00 €65,00  Tickets kopen
Hoogvliet Rotterdam
Metrostation Hoogvliet
11:22 €21,00 €60,00  Tickets kopen
Klaaswaal
Parkeerterrein (rijksstraatweg 30)
11:24 €21,00 €60,00  Tickets kopen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
11:22 €21,00 €60,00  Tickets kopen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
11:26 €20,50 €59,50  Tickets kopen
Leiden
NS Lammenschans
11:02 €24,00 €63,00  Tickets kopen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
11:08 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
11:21 €21,00 €60,00  Tickets kopen
Maassluis
NS West
11:14 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Monster
Burgemeester Woutersplein Rotonde
11:06 €23,50 €62,50  Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
11:09 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
NS station
11:21 €21,50 €60,50  Tickets kopen
Nieuwkoop
Robey's Gym
11:01 €24,00 €63,00  Tickets kopen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
11:09 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerterrein Gemeentehuis
11:25 €20,50 €59,50  Tickets kopen
Oud-Beijerland
VV SHO
11:28 €20,00 €59,00  Tickets kopen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
11:23 €21,00 €60,00  Tickets kopen
Papendrecht
Busstation politiebureau
11:35 €19,50 €58,50  Tickets kopen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
11:17 €22,00 €61,00  Tickets kopen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
11:09 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Puttershoek
Jongerencentrum The Point
11:36 €19,00 €58,00  Tickets kopen
Ridderkerk
Busstation Koningsplein
11:31 €20,00 €59,00  Tickets kopen
Rijnsburg
burgemeester koomansplein
10:58 €24,50 €63,50  Tickets kopen
Rijswijk
marimbahal
11:12 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Roelofarendsveen
Parkeerplaats watertoren
10:55 €25,00 €64,00  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Zuidplein
11:28 €20,50 €59,50  Tickets kopen
Rotterdam
NS Alexander (achterzijde)
11:25 €20,50 €59,50  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Capelsebrug
11:27 €20,50 €59,50  Tickets kopen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
11:26 €20,50 €59,50  Tickets kopen
s Gravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
11:07 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Schiedam
Sporthal Margriet
11:20 €21,50 €60,50  Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
11:14 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
11:20 €21,50 €60,50  Tickets kopen
Stolwijk
Bushalte Populierenlaan (langs N207)
11:13 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Ter Aar
Busstation
11:03 €24,00 €63,00  Tickets kopen
Vlaardingen
NS Oost
11:21 €21,00 €60,00  Tickets kopen
Voorhout
P&R Station
10:54 €25,00 €64,00  Tickets kopen
Waddinxveen
NS station
11:16 €22,00 €61,00  Tickets kopen
Wassenaar
Bushalte Van Oldenbarneveltweg
11:02 €24,00 €63,00  Tickets kopen
Westmaas
Texaco
11:31 €20,00 €59,00  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Oosterheem
11:11 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centraal (Nelson Mandelabrug 6)
11:10 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centrum West
11:10 €23,00 €62,00  Tickets kopen
Zuidland
De Zuidlandse Hoeve - P
11:14 €22,50 €61,50  Tickets kopen
Zwijndrecht
NS Station
11:38 €19,00 €58,00  Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?