Busreis naar Free Festival 2022

Gezellig én voordelig bus vervoer naar Free Festival? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Free Festival met vriendelijke chauffeur, snelle route en de muziek aan! 

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 905 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Zuid-Holland

Laat 253 opstaplocaties in Zuid-Holland zien.

Noord-Brabant

Laat 138 opstaplocaties in Noord-Brabant zien.

Utrecht

Laat 100 opstaplocaties in Utrecht zien.

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Twello
Station NS Twello
21:58 € 29,00  Tickets kopen
Apeldoorn
Bushalte Americahal Apeldoorn
22:02 € 28,50  Tickets kopen
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
22:07 € 27,50  Tickets kopen
Borculo
Busstation
21:33 € 32,50  Tickets kopen
Zutphen
NS station
21:55 € 29,50  Tickets kopen
Groenlo
Busstation
21:22 € 34,00  Tickets kopen
Winterswijk
NS Centraal
21:19 € 34,50  Tickets kopen
Ulft
Wesenthorst
21:34 € 32,50  Tickets kopen
Zelhem
Carpoolplaats
21:35 € 32,50  Tickets kopen
Doetinchem
Busstation
21:39 € 31,50  Tickets kopen
Duiven
NS station
21:53 € 29,50  Tickets kopen
Zevenaar
NS station
21:51 € 30,00  Tickets kopen
Huissen
De Valom
21:53 € 30,00  Tickets kopen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
21:54 € 29,50  Tickets kopen
Arnhem
NS Presikhaaf
21:59 € 29,00  Tickets kopen
Arnhem
NS centraal (achterzijde - flixbus halte)
22:03 € 28,50  Tickets kopen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
22:14 € 26,50  Tickets kopen
Bemmel
BP
21:49 € 30,50  Tickets kopen
Zetten
NS station
21:55 € 29,50  Tickets kopen
Beneden Leeuwen
Bushalte Akkerstraat
21:56 € 29,50  Tickets kopen
Wijchen
NS station
21:45 € 31,00  Tickets kopen
Nijmegen
NS Dukenburg
21:46 € 30,50  Tickets kopen
Nijmegen
NS Centraal
21:47 € 30,50  Tickets kopen
Tiel
NS station
22:02 € 28,50  Tickets kopen
Putten
NS station
22:23 € 25,50  Tickets kopen
Nijkerk
NS station
22:34 € 24,00  Tickets kopen
Ermelo
NS station
22:19 € 26,00  Tickets kopen
Barneveld
NS Noord (Overkant bij Alfa - Stationsweg 62)
22:26 € 25,00  Tickets kopen
Barneveld
NS Centrum
22:25 € 25,00  Tickets kopen
Doetinchem
Doetinchem CS
21:39 € 31,50  Tickets kopen
Nijkerk
Mac Donalds
22:36 € 23,50  Tickets kopen
Ruurlo
Ruurlo
21:36 € 32,00  Tickets kopen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
22:11 € 27,00  Tickets kopen
Kootwijkerbroek
Parkeerplaats
22:22 € 25,50  Tickets kopen
Lichtenvoorde
Bushalte Twenteroute
21:27 € 33,50  Tickets kopen
Wehl
Station
21:43 € 31,00  Tickets kopen
Brummen
NS station
21:56 € 29,00  Tickets kopen
Voorthuizen
Tankstation Shell Voorthuizen
22:25 € 25,50  Tickets kopen
Nijmegen
Plein De Wedren
21:48 € 30,50  Tickets kopen
Silvolde
Total
21:35 € 32,50  Tickets kopen
Huissen
Raadhuissplein
21:53 € 29,50  Tickets kopen
Kesteren
Station Kesteren
22:06 € 28,00  Tickets kopen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
22:22 € 25,50  Tickets kopen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
22:11 € 27,00  Tickets kopen
Veenendaal-de klomp
P+R Veenendaal-De Klomp
22:16 € 26,50  Tickets kopen
Apeldoorn
Restaurant Orange (achterzijde)
22:02 € 28,50  Tickets kopen
Gendringen
Parkeerplaats Willem Alexandersplein
21:33 € 32,50  Tickets kopen
Pannerden
Bushalte Pannerden
21:31 € 30,00  Tickets kopen
Hengelo
T Hoekje
21:39 € 33,50 Locatie aanvragen
Vorden
NS station
21:43 € 32,50 Locatie aanvragen
Zutphen
Bioscoop Zutphen
21:54 € 31,00 Locatie aanvragen
Eibergen
Parkeerplaats Zwikkelaarsplein
21:27 € 35,00 Locatie aanvragen
Aalten
NS Station (voorzijde)
21:27 € 35,00 Locatie aanvragen
Winterswijk
NS West
21:19 € 36,00 Locatie aanvragen
Dinxperlo
Marktplein Dinxperlo
21:29 € 34,50 Locatie aanvragen
s Heerenberg
's-Heerenberg busstation
21:41 € 33,00 Locatie aanvragen
Doetinchem
NS Huet
21:41 € 33,00 Locatie aanvragen
Doesburg
DEKA
21:47 € 32,00 Locatie aanvragen
Eerbeek
Jumbo Eerbeek
21:58 € 30,50 Locatie aanvragen
Didam
NS station
21:50 € 31,50 Locatie aanvragen
Oosterbeek
NS station
22:04 € 29,50 Locatie aanvragen
Arnhem
NS station Zuid
21:55 € 31,00 Locatie aanvragen
Arnhem
NS Velperpoort
21:59 € 30,50 Locatie aanvragen
Ederveen
Cafe Hoofdweg
22:19 € 27,50 Locatie aanvragen
Lunteren
NS station
22:20 € 27,50 Locatie aanvragen
Ede
NS Centrum
22:15 € 28,00 Locatie aanvragen
Wageningen
WSV Ceres
22:10 € 28,50 Locatie aanvragen
Doornenburg
Cafetaria KO
21:48 € 32,00 Locatie aanvragen
Druten
Busstation Druten
21:47 € 32,00 Locatie aanvragen
Beuningen
Sporthal de Tinnegieter
21:49 € 32,00 Locatie aanvragen
Millingen aan de Rijn
Gemeentehuis / Rabobank
21:38 € 33,50 Locatie aanvragen
Groesbeek
Bushalte gemeentehuis
21:40 € 33,00 Locatie aanvragen
Nijmegen
NS Heyendaal
21:47 € 32,00 Locatie aanvragen
Beesd
NS station
22:16 € 28,00 Locatie aanvragen
Beusichem
Grandcafé de Blusser
22:12 € 28,50 Locatie aanvragen
Tiel
Van der Valk Hotel
22:02 € 30,00 Locatie aanvragen
Putten
Cafe Trefpunt
22:31 € 26,00 Locatie aanvragen
Nijkerkerveen
De paddestoel
22:30 € 26,00 Locatie aanvragen
Harderwijk
NS station
22:28 € 26,00 Locatie aanvragen
Harderwijk
Harders Plaza
22:30 € 26,00 Locatie aanvragen
Beekbergen
Bushalte Beekbergen
22:01 € 30,00 Locatie aanvragen
Apeldoorn
Apeldoorn Osseveld
22:02 € 30,00 Locatie aanvragen
Arnhem
Praxis Arnhem
22:03 € 30,00 Locatie aanvragen
Nijmegen
GAMMA Nijmegen
21:45 € 32,50 Locatie aanvragen
Tiel
Hotel van der Valk
22:02 € 30,00 Locatie aanvragen
Harderwijk
Shell Oranjelaan
22:28 € 26,00 Locatie aanvragen
Westervoort
Bushalte Dorpsplein
21:55 € 31,00 Locatie aanvragen
Elst
Voorzijde station
21:54 € 31,00 Locatie aanvragen
Velp
Informatiebord t.o. Esso
21:58 € 30,50 Locatie aanvragen
Rhenen
NS Station
22:08 € 29,00 Locatie aanvragen
Dieren
Uitgang NS Station
21:49 € 32,00 Locatie aanvragen
Renkum
Parkeerplaats t.o.v. Delsink Auto
22:09 € 29,00 Locatie aanvragen
Gendt
Parkeerplaats naast Im Weissen Rossel
21:46 € 32,00 Locatie aanvragen
Driel
Voetbalvereniging RKSV
21:56 € 30,50 Locatie aanvragen
Varsseveld
Station
21:32 € 34,00 Locatie aanvragen
Kerkdriel
Cafe de Kroon
22:01 € 30,00 Locatie aanvragen
Vaassen
Eetcafé Kokkie
22:08 € 29,00 Locatie aanvragen
Terschuur
De Goudreinet - Barneveld
22:27 € 26,50 Locatie aanvragen
Loenen
Parkeerplaats 'De Brink'
22:00 € 30,50 Locatie aanvragen
Haalderen
Over Betuwe College (parkeerplaats)
21:49 € 32,00 Locatie aanvragen
Winssen
De Paulus
21:47 € 32,00 Locatie aanvragen
Eibergen
Garage Grooters
21:27 € 35,00 Locatie aanvragen
Malden
Laco sportcentrum
21:40 € 33,00 Locatie aanvragen
Culemborg
Stationsplein
22:15 € 28,00 Locatie aanvragen
Klarenbeek
Klarenbeek Station
22:02 € 30,00 Locatie aanvragen
Ammerzoden
Ammerzoden Parkeerplaats
22:01 € 30,00 Locatie aanvragen
Wamel
Wamel Bushalte
21:55 € 31,00 Locatie aanvragen
Hedel
Hedel Parkeerplaats
22:03 € 30,00 Locatie aanvragen
Deest
Deest Bushalte
21:49 € 32,00 Locatie aanvragen
Opheusden
Parkeerplaats AH
22:04 € 29,50 Locatie aanvragen
Meteren
Parkeerplaats (47 Rijksstraatweg)
22:09 € 29,00 Locatie aanvragen
Hattem
Busstation
22:03 € 30,00 Locatie aanvragen
Terborg
Busstation
21:37 € 33,50 Locatie aanvragen
Weurt
Parkeerplaats
21:47 € 32,00 Locatie aanvragen
Ede
NS station Ede Wageningen
22:15 € 28,00 Locatie aanvragen
Rheden
Auto Crew Q8
21:46 € 32,00 Locatie aanvragen
Zeddam
Het Tolhuis
21:43 € 32,50 Locatie aanvragen
Ede
Boylestraat (thv Brandwise)
22:17 € 28,00 Locatie aanvragen
Driel
Polenplein 24
21:56 € 30,50 Locatie aanvragen
Ewijk
Voetbalvereniging Ewijk
21:48 € 32,00 Locatie aanvragen
Braamt
Voetbalvereniging Braamt
21:40 € 33,00 Locatie aanvragen
Heerewaarden
Sportclub Heerewaarden
22:01 € 30,00 Locatie aanvragen
Haarlo
Café Prinsen
21:30 € 34,50 Locatie aanvragen
Kapel Avezaath
Eetcafe De Tol
22:05 € 29,50 Locatie aanvragen
Rumpt
Voetbal Vereniging Rhelico
22:13 € 28,50 Locatie aanvragen
Nijkerkerveen
Spar
22:30 € 26,00 Locatie aanvragen
Lienden
Esso Lienden
22:04 € 29,50 Locatie aanvragen
Neede
AmiGo Tankstation
21:28 € 35,00 Locatie aanvragen
Laren
bushalte dorpsstraat
21:47 € 32,00 Locatie aanvragen
Wijchen
Bushalte Palkerplein
21:47 € 32,00 Locatie aanvragen

Noord-Holland

Laat 85 opstaplocaties in Noord-Holland zien.

Drenthe

Laat 16 opstaplocaties in Drenthe zien.

Flevoland

Laat 20 opstaplocaties in Flevoland zien.

Friesland

Laat 47 opstaplocaties in Friesland zien.

Groningen

Laat 40 opstaplocaties in Groningen zien.

Limburg

Laat 12 opstaplocaties in Limburg zien.

Overijssel

Laat 61 opstaplocaties in Overijssel zien.

Zeeland

Laat 3 opstaplocaties in Zeeland zien.

Geen geschikte opstaplocaties?