Busreis naar Free Festival 2022

Gezellig én voordelig bus vervoer naar Free Festival? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Free Festival met vriendelijke chauffeur, snelle route en de muziek aan! 

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 905 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Zuid-Holland

Laat 253 opstaplocaties in Zuid-Holland zien.

Noord-Brabant

Laat 138 opstaplocaties in Noord-Brabant zien.

Utrecht

Laat 100 opstaplocaties in Utrecht zien.

Gelderland

Laat 130 opstaplocaties in Gelderland zien.

Noord-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Nieuw Vennep
NS station
22:29 € 24,50  Tickets kopen
Hoofddorp
Bushaltes
22:31 € 24,50  Tickets kopen
Haarlem
NS Centraal (busplaats)
22:28 € 24,50  Tickets kopen
Beverwijk
NS station
22:24 € 25,50  Tickets kopen
Limmen
Limmen (parkeerplaats VV Limmen)
22:23 € 25,50  Tickets kopen
Alkmaar
NS Noord
22:17 € 26,50  Tickets kopen
Heerhugowaard
NS station
22:16 € 26,50  Tickets kopen
Uithoorn
uithoorn Deen parkeerplaats
22:36 € 23,50  Tickets kopen
Amsterdam
NS Zuid WTC
22:41 € 23,00  Tickets kopen
Amsterdam
NS Sloterdijk (Langs de weg, boven)
22:36 € 23,50  Tickets kopen
Hoorn
Busplaatsen
22:18 € 26,00  Tickets kopen
Purmerend
NS Weidevenne (thv Apotheek)
22:35 € 24,00  Tickets kopen
Hilversum
NS Sportpark (ESSO)
22:41 € 23,00  Tickets kopen
Zaandam
NS Station bushaltes
22:34 € 24,00  Tickets kopen
Amsterdam
NS Amstel - beneden
22:44 € 22,50  Tickets kopen
Marken
DEEN Supermarkt
22:31 € 24,50  Tickets kopen
Haarlem
Koepel gevangenis
22:29 € 24,50  Tickets kopen
Aalsmeer
Hortensiaplein (bushalte)
22:30 € 24,50  Tickets kopen
Amstelveen
Busstation Amstelveen
22:40 € 23,00  Tickets kopen
Den Helder
NS Centraal Station
21:44 € 31,00  Tickets kopen
Bergen
Bar Bodega 't Zeepaardje
22:15 € 26,50  Tickets kopen
Zwanenburg
Kantoor belastingadviseurs
22:32 € 24,00  Tickets kopen
Den Oever
Voetbal Wiron
21:57 € 29,00  Tickets kopen
Heemstede
NS Aeardenhout
22:27 € 26,50 Locatie aanvragen
Haarlem
NS Spaarnwoude
22:29 € 26,00 Locatie aanvragen
IJmuiden
IJmuiden velserduinplein
22:23 € 27,00 Locatie aanvragen
Heemskerk
NS station
22:22 € 27,00 Locatie aanvragen
Bergen
Café De Oude Meester
22:15 € 28,00 Locatie aanvragen
Anna Paulowna
NS station
21:52 € 31,50 Locatie aanvragen
Warmenhuizen
Parkeerterrein Doorbraak
22:09 € 29,00 Locatie aanvragen
Schagen
NS station
22:05 € 29,50 Locatie aanvragen
Noord Scharwoude
Noord-Scharwoude
22:11 € 28,50 Locatie aanvragen
Hoogwoud
Kerk Hoogwoud
22:11 € 28,50 Locatie aanvragen
Andijk
Cultura
22:14 € 28,50 Locatie aanvragen
Bovenkarspel
NS Grootebroek
22:17 € 28,00 Locatie aanvragen
Krommenie
NS Assendelft
22:31 € 26,00 Locatie aanvragen
Wormerveer
NS station
22:33 € 25,50 Locatie aanvragen
Uithoorn
Busstation
22:35 € 25,50 Locatie aanvragen
Weesp
Station
22:49 € 23,50 Locatie aanvragen
Hilversum
Sparrenlaan
22:41 € 24,50 Locatie aanvragen
Monnickendam
Monnickendam Parkeerplaats
22:36 € 25,00 Locatie aanvragen
Amsterdam Zuidoost
NS Holendrecht
22:45 € 24,00 Locatie aanvragen
Amsterdam
NS Lelylaan
22:39 € 24,50 Locatie aanvragen
Ouderkerk aan de Amstel
Cafe de vrije handel
22:43 € 24,00 Locatie aanvragen
Den Helder
Mac Donald's (Verkeerstorenweg 2)
21:49 € 32,00 Locatie aanvragen
Schagen
Parkeerplaats Schagerbrug
22:03 € 30,00 Locatie aanvragen
Alkmaar
Mac Donald's Alkmaar
22:20 € 27,50 Locatie aanvragen
Amsterdam
P+R Olymipisch Stadion Amsterdam
22:41 € 24,50 Locatie aanvragen
Ouderkerk aan de Amstel
SV Ouderkerk
22:43 € 24,00 Locatie aanvragen
Amsterdam
Busstation Bijlmer Arena
22:45 € 24,00 Locatie aanvragen
Zaandijk
Station Koog-Zaandijk
22:34 € 25,50 Locatie aanvragen
Oostzaan
Lisweg 1
22:38 € 25,00 Locatie aanvragen
Julianadorp
Voetbalvereniging JVC
21:56 € 31,00 Locatie aanvragen
Nieuwe Niedorp
Jumbo
22:05 € 29,50 Locatie aanvragen
Castricum
NS Station
22:22 € 27,00 Locatie aanvragen
Uitgeest
NS Uitgeest
22:27 € 26,50 Locatie aanvragen
Akersloot
Move! (sportschool)
22:24 € 27,00 Locatie aanvragen
Zwanenburg
Dennenlaan zijstraat naast Rabobank
22:32 € 25,50 Locatie aanvragen
Amsterdam
Parkeerplaats (Sloterweg 1120)
22:39 € 24,50 Locatie aanvragen
Bussum Zuid
Bussum Zuid treinstation
22:47 € 23,50 Locatie aanvragen
Blaricum
Blaricum Ziekenhuis Tergooi
22:47 € 23,50 Locatie aanvragen
Edam
Busstation Edam
22:32 € 25,50 Locatie aanvragen
Volendam
Kaasboerderij de Simonehoeve
22:32 € 25,50 Locatie aanvragen
Huizen
Busstation
22:45 € 24,00 Locatie aanvragen
Urk
Bushalte Urkerweg 60
22:16 € 28,00 Locatie aanvragen
Amstelveen
Parkeerterrein Partycentrum de Kegel Amstelveen
22:38 € 25,00 Locatie aanvragen
Amstelveen
Camping Het Amsterdamse Bos
22:38 € 25,00 Locatie aanvragen
Zuid-Scharwoude
Parkeerplaats DEEN
22:11 € 28,50 Locatie aanvragen
Vijfhuizen
Bushalte Vijfhuizen
22:29 € 26,00 Locatie aanvragen
Duivendrecht
OBA Duivendrecht
22:44 € 24,00 Locatie aanvragen
Heiloo
Texaco
22:21 € 27,00 Locatie aanvragen
Diemen
P+R Diemen Zuid
22:47 € 23,50 Locatie aanvragen
Koog aan de Zaan
Gamma bouwmarkt
22:34 € 25,50 Locatie aanvragen
Badhoevedorp
Pancratius
22:36 € 25,00 Locatie aanvragen
Amsterdam
Bushalte Vorticellaweg (Kaboelen)
22:40 € 24,50 Locatie aanvragen
Velsebroek
Motorhuis Velsen
22:24 € 27,00 Locatie aanvragen
Blaricum
Carpoolplaats
22:47 € 23,50 Locatie aanvragen
Amsterdam
AZC Amsterdam
22:36 € 25,00 Locatie aanvragen
Heerhugowaard
AZC Heerhugowaard
22:13 € 28,50 Locatie aanvragen
Udenhout
holiday park duinhoeve
21:45 € 32,50 Locatie aanvragen
Landsmeer
Parkeerplaats Marktplein
22:40 € 24,50 Locatie aanvragen
Wieringerwerf
Van der Valk Wieringermeer
22:03 € 30,00 Locatie aanvragen
Chaam
Tennisvereniging Chaam
21:41 € 33,00 Locatie aanvragen
Hilversum
Total tankstation
22:43 € 24,00 Locatie aanvragen
Hoogkarspel
Parkeerplaats NS Hoogkarspel
22:08 € 29,00 Locatie aanvragen

Drenthe

Laat 16 opstaplocaties in Drenthe zien.

Flevoland

Laat 20 opstaplocaties in Flevoland zien.

Friesland

Laat 47 opstaplocaties in Friesland zien.

Groningen

Laat 40 opstaplocaties in Groningen zien.

Limburg

Laat 12 opstaplocaties in Limburg zien.

Overijssel

Laat 61 opstaplocaties in Overijssel zien.

Zeeland

Laat 3 opstaplocaties in Zeeland zien.

Geen geschikte opstaplocaties?