Busreis naar Straf_werk Festival 2017

Gezellig én voordelig bus vervoer naar Straf_werk Festival? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Straf_werk Festival met vriendelijke chauffeur, snelle route en de muziek aan! 

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 247 opstaplocaties
START ZELF EEN BUSREIS OP
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Flevoland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almere
Centraal station (busplein)
11:34 €21,00  Tickets kopen
Lelystad
NS Centrum (achterzijde)
11:19 €23,00  Tickets kopen

Friesland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Appelscha
Poiesz
10:03 €33,50  Tickets kopen
Grou
Bushalte Sporthal
10:24 €30,50  Tickets kopen
Heerenveen
Mac Donalds heerenveen
10:32 €29,50  Tickets kopen
Leeuwarden
NS station
10:27 €30,00  Tickets kopen
sneek
Stationsstraat, Bustation SNEEK
10:36 €28,50  Tickets kopen
Sneek
NS Centraal
12:00 €17,50  Tickets kopen
Zwaagwesteinde
Poiesz Supermarkt
10:02 €33,50  Tickets kopen

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Aalten
NS Station (voorzijde)
10:18 €31,00  Tickets kopen
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
10:58 €25,50  Tickets kopen
Arnhem
NS centraal (achterzijde - flixbus halte)
10:54 €26,50  Tickets kopen
Arnhem
NS Presikhaaf
10:50 €27,00  Tickets kopen
Beekbergen
Bushalte Beekbergen
10:52 €26,50  Tickets kopen
Beuningen
Sporthal de Tinnegieter
10:45 €27,50  Tickets kopen
Doesburg
DEKA
10:38 €28,50  Tickets kopen
Doetinchem
Busstation
10:30 €29,50  Tickets kopen
Doetinchem
Doetinchem CS
10:31 €29,50  Tickets kopen
Doornenburg
Cafetaria KO
10:37 €28,50  Tickets kopen
Duiven
NS station
10:44 €27,50  Tickets kopen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
11:06 €24,50  Tickets kopen
Eibergen
Garage Grooters
10:17 €31,50  Tickets kopen
Ermelo
NS station
11:10 €24,00  Tickets kopen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
11:14 €23,50  Tickets kopen
Giessenburg
Voetbalclub Peursum
11:10 €24,00  Tickets kopen
Gorinchem
P+R Gorinchem (Stationsweg 17)
11:11 €24,00  Tickets kopen
Groesbeek
MARKTTERREIN
10:34 €29,00  Tickets kopen
Huissen
De Valom
10:40 €28,00  Tickets kopen
Loenen
Parkeerplaats 'De Brink'
10:51 €26,50  Tickets kopen
Lunteren
NS station
11:11 €24,00  Tickets kopen
Nijkerk
Mac Donalds
11:19 €23,00  Tickets kopen
Nijmegen
NS Centraal
10:40 €28,00  Tickets kopen
Nijmegen
GAMMA Nijmegen
10:43 €28,00  Tickets kopen
Tiel
Van der Valk Hotel
11:05 €25,00  Tickets kopen
Tiel
NS station
11:05 €25,00  Tickets kopen
Varsseveld
Station
10:23 €30,50  Tickets kopen
Westervoort
Bushalte Dorpsplein
10:46 €27,50  Tickets kopen
Wijchen
NS station
10:40 €28,00  Tickets kopen
Winterswijk
NS Centraal
10:10 €32,50  Tickets kopen
Zelhem
Carpoolplaats
10:26 €30,00  Tickets kopen
Zevenaar
NS station
10:42 €28,00  Tickets kopen
Zutphen
Bioscoop Zutphen
10:46 €27,50  Tickets kopen

Groningen

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Groningen
NS Centraal (Touringcarhalte)
09:58 €34,00  Tickets kopen

Limburg

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Arcen
Roompot Klein Vink (Hotel Rooland)
10:10 €32,50  Tickets kopen
Beek
Station Beek-Elsloo
09:47 €35,50  Tickets kopen
Heerlen
NS Centraal (bushaltes)
09:38 €37,00  Tickets kopen
Hoensbroek
NS station (parkeerterrein)
09:39 €36,50  Tickets kopen
Maastricht
NS Centraal (Achterzijde - Flixbushalte)
09:39 €36,50  Tickets kopen
Nederweert
Rabobank
10:16 €31,50  Tickets kopen
Roermond
NS station
10:02 €33,50  Tickets kopen
Sittard
NS station
09:51 €35,00  Tickets kopen
Spaubeek
Treinstation
09:46 €35,50  Tickets kopen
Venray
NS station
10:19 €31,00  Tickets kopen
Weert
NS station (Perron A)
10:17 €31,50  Tickets kopen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Bergen op Zoom
NS station
10:30 €29,50  Tickets kopen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
10:49 €27,00  Tickets kopen
Breda
NS Prinsenbeek
10:47 €27,00  Tickets kopen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
11:00 €25,50  Tickets kopen
Den Bosch
NS Oost
11:02 €25,50  Tickets kopen
Deurne
NS station
10:32 €29,50  Tickets kopen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
10:55 €26,00  Tickets kopen
Dongen
VV Dongen
10:54 €26,50  Tickets kopen
Eindhoven
NS station (busstation achterzijde)
10:38 €28,50  Tickets kopen
Eindhoven
Zwembad Tongelreep
10:33 €29,00  Tickets kopen
Heesch
Mac Donalds
10:54 €26,50  Tickets kopen
Helmond
NS Centraal
10:29 €29,50  Tickets kopen
Hilvarenbeek
Bushalte (paardenstraat)
10:41 €28,00  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
10:50 €27,00  Tickets kopen
Mierlo
Esso de Kim
10:27 €30,00  Tickets kopen
Moergestel
Total (tankstation)
10:43 €28,00  Tickets kopen
Oisterwijk
NS station
10:49 €27,00  Tickets kopen
Oosterhout
Mac Donalds
10:56 €26,00  Tickets kopen
Roosendaal
NS Station
10:36 €29,00  Tickets kopen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
10:53 €26,50  Tickets kopen
Sint Oedenrode
Parkeerterrein (Markt 7)
10:46 €27,50  Tickets kopen
Son en Breugel
Sporthal De Landing
10:38 €28,50  Tickets kopen
Tilburg
NS Centraal (Grass Company - Spoorlaan 360)
10:43 €28,00  Tickets kopen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
10:43 €28,00  Tickets kopen
Tilburg
Mc Tilburg
10:39 €28,50  Tickets kopen
Uden
Busstation bij politiebureau
10:44 €27,50  Tickets kopen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
10:49 €27,00  Tickets kopen
Veldhoven
Plein D'ekker
10:36 €29,00  Tickets kopen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
10:31 €29,50  Tickets kopen
Vught
Van der Valk
10:57 €26,00  Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
10:51 €26,50  Tickets kopen

Noord-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Aalsmeer
Hortensiaplein (bushalte)
11:48 €19,00  Tickets kopen
Alkmaar
NS Centraal (bushaltes)
11:30 €21,50  Tickets kopen
Amsterdam
NS Sloterdijk
11:55 €18,00  Tickets kopen
Amsterdam
Amstel Station
11:52 €18,50  Tickets kopen
Amsterdam
NS Zuid WTC
11:56 €18,00  Tickets kopen
Haarlem
Koepel gevangenis
11:47 €19,00  Tickets kopen
Hilversum
NS Sportpark
11:32 €21,00  Tickets kopen
Hoofddorp
NS station
11:48 €19,00  Tickets kopen
Marken
Bushalte kruisbaakweg
11:38 €20,50  Tickets kopen
Monnickendam
Monnickendam Parkeerplaats
11:43 €19,50  Tickets kopen
Nieuw Vennep
NS station
11:47 €19,00  Tickets kopen
Oostzaan
Lisweg 1
11:51 €18,50  Tickets kopen
Ouderkerk aan de Amstel
SV Ouderkerk
11:52 €18,50  Tickets kopen
Purmerend
Van der Valk Purmerend
11:43 €20,00  Tickets kopen
Uithoorn
uithoorn Deen parkeerplaats
11:43 €19,50  Tickets kopen
Uithoorn
Busstation
11:45 €19,50  Tickets kopen
Zaandam
Station
11:47 €19,00  Tickets kopen
Zaandijk
Station Koog-Zaandijk
11:48 €19,00  Tickets kopen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Deventer
Roto Smeets (industrieweg 5)
10:47 €27,00  Tickets kopen
Deventer
NS Centraal
10:46 €27,50  Tickets kopen
Heino
Bushalte (bij AH)
10:33 €29,00  Tickets kopen
Kampen
Parkeerplaats zwembad De Steur
10:58 €25,50  Tickets kopen
Kampen
NS station (centraal)
10:52 €26,50  Tickets kopen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Amersfoort
Shell (hogeweg)
11:23 €22,50  Tickets kopen
Amersfoort
NS Centraal (voorzijde)
11:19 €23,00  Tickets kopen
Amersfoort
De Brand 5
11:27 €22,00  Tickets kopen
Baarn
NS Station
12:00 €17,50  Tickets kopen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
11:24 €22,00  Tickets kopen
Breukelen
Carpoolplaats
11:43 €20,00  Tickets kopen
Cothen
Cotherweg
11:19 €23,00  Tickets kopen
De Meern
Carpoolplaats de Meern
11:31 €21,50  Tickets kopen
Driebergen Rijsenburg
NS station
11:23 €22,50  Tickets kopen
Groenekan
Carpoolplaats Maartensedijk (Tankstation Haan)
11:27 €22,00  Tickets kopen
Houten
Bushalte Molenzoom
11:24 €22,50  Tickets kopen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
11:28 €21,50  Tickets kopen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
11:22 €22,50  Tickets kopen
Lopik
Rembrandtsplein
11:21 €22,50  Tickets kopen
Maarssen
NS station (voorzijde)
11:36 €20,50  Tickets kopen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
11:42 €20,00  Tickets kopen
Naarden Bussum
Achterkant station (bij de fietsenstalling)
11:41 €20,00  Tickets kopen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
11:29 €21,50  Tickets kopen
Odijk
Parkeerplaats - Sint Nicolaaslaan 1
11:25 €22,00  Tickets kopen
Polsbroek
Bushalte Rabobank
11:18 €23,00  Tickets kopen
Utrecht
Utrecht CS busstation jaarbeuszijde
11:32 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
Parkeerplaats Jaarbeurs
11:33 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
NS Overvecht
11:32 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
Stadion Galgenwaard
11:28 €22,00  Tickets kopen
Vathorst
Sporthal Icoon
11:25 €22,00  Tickets kopen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
11:08 €24,50  Tickets kopen
Vianen
Busstation Lekbrug West
11:27 €22,00  Tickets kopen
Wageningen
Busstation
11:01 €25,50  Tickets kopen
Woerden
NS station
11:34 €21,00  Tickets kopen
Zeist
Busstation
11:21 €22,50  Tickets kopen

Zeeland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Den Bommel
Flyboard Nederland
10:46 €27,50  Tickets kopen
Goes
Busstation Goes
10:06 €33,00  Tickets kopen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Aarlanderveen
Sv Aarlanderveen
11:34 €21,00  Tickets kopen
Alphen aan den Rijn
NS station
11:37 €20,50  Tickets kopen
Ameide
Cafe op de Lekdijk (bushalte)
11:21 €22,50  Tickets kopen
Barendrecht
Zwembad: Inge de Bruijn
11:04 €25,00  Tickets kopen
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
11:13 €23,50  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Ackers Bergschenhoek
11:15 €23,50  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Zijde
11:15 €23,50  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
11:17 €23,00  Tickets kopen
Bleiswijk
Parkeerplaats SV Soccer Boys
11:17 €23,00  Tickets kopen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
11:24 €22,50  Tickets kopen
Boskoop
NS station
11:26 €22,00  Tickets kopen
Boskoop
Boskoop Reisbureau
11:32 €21,00  Tickets kopen
Cromstrijen
Rijksstraatweg 30
10:53 €26,50  Tickets kopen
De Lier
Summit Health
11:18 €23,00  Tickets kopen
Delft
Albert Heijn (Parkeerplaats)
11:22 €22,50  Tickets kopen
Delft
Busstation - abswoudepark
11:20 €23,00  Tickets kopen
Delft
Delftechpark 12
11:22 €22,50  Tickets kopen
Delft
NS Zuid
11:20 €23,00  Tickets kopen
Den Haag
NS Centraal (bus platform - boven)
11:26 €22,00  Tickets kopen
Den Haag
Shell Savornin
11:21 €22,50  Tickets kopen
Den Haag
Parkeerplaats Wateringseveld
11:23 €22,50  Tickets kopen
Den Haag
Esso Leidschenveen
11:29 €21,50  Tickets kopen
Den Haag
Aronskelkweg ter hoogte van parkje
11:17 €23,50  Tickets kopen
Dirksland
Busstation Ziekenhuis
10:44 €27,50  Tickets kopen
Dordrecht
NS Centraal (Achterzijde - P&R)
10:57 €26,00  Tickets kopen
Geervliet
Cafe Buitenzicht
11:06 €24,50  Tickets kopen
Goedereede
TINQ
10:49 €27,00  Tickets kopen
Gorinchem
NS station
11:11 €24,00  Tickets kopen
Gorinchem
Carpoolplaats (nieuwe wolpherensedijk - richting breda)
11:11 €24,00  Tickets kopen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
11:12 €24,00  Tickets kopen
Gouda
NS Goverwelle
11:16 €23,50  Tickets kopen
Gouda
Karwei Gouda
11:12 €24,00  Tickets kopen
Haastrecht
Haastrecht Dorp
11:13 €23,50  Tickets kopen
Hardinxveld
NS Station
11:07 €24,50  Tickets kopen
Heenvliet
Hvv Bernisse
11:05 €25,00  Tickets kopen
Heienoord
busstation Heienoord
11:02 €25,50  Tickets kopen
Hellevoetsluis
Zwembad de Eendracht
10:59 €25,50  Tickets kopen
Hillegom
NS station
11:40 €20,00  Tickets kopen
Honselersdijk
Albert Heijn plein
11:19 €23,00  Tickets kopen
Hoogvliet Rotterdam
Metrostation Hoogvliet
11:10 €24,00  Tickets kopen
Katwijk
Parkeerplaats vv Katwijk
11:33 €21,00  Tickets kopen
Klaaswaal
Parkeerterrein (rijksstraatweg 30)
10:53 €26,50  Tickets kopen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
11:02 €25,00  Tickets kopen
Krimpen aan den IJssel
Busstation
11:06 €24,50  Tickets kopen
Leiden
NS Centraal (Voorzijde thv Aldi / Kruidvat)
11:34 €21,00  Tickets kopen
Leidschedam
Parkeerplaats Jumbo
11:28 €22,00  Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
11:08 €24,50  Tickets kopen
Lekkerkerk
V.V. Lekkerkerk
11:07 €24,50  Tickets kopen
Lisse
Bushalte hyacinthenstraat
11:41 €20,00  Tickets kopen
Maasdijk
Sportcentrum
11:15 €23,50  Tickets kopen
Maasland
Voetbalclub MVV27
11:16 €23,50  Tickets kopen
Maassluis
NS West
11:10 €24,00  Tickets kopen
Meerkerk
de Linde
11:19 €23,00  Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
11:18 €23,00  Tickets kopen
Naaldwijk
Voetbalclub Naaldwijk
11:17 €23,00  Tickets kopen
Nieuw Lekkerland
Nieuw Lekkerland sporthal de klipper
10:58 €26,00  Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
NS station
11:12 €24,00  Tickets kopen
Nieuwkoop
de steupel
11:33 €21,00  Tickets kopen
Nieuwveen
Nieuwveen
11:40 €20,00  Tickets kopen
Noordwijk
Voetbalver. S.J.C.
11:35 €21,00  Tickets kopen
Noordwijkerhout
Parkeerplaats (De Brink)
11:36 €20,50  Tickets kopen
Nootdorp
Metrostation
11:25 €22,00  Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerterrein Gemeentehuis
10:54 €26,50  Tickets kopen
Oud Beijerland
Bushalte W van Vlietstraat
10:56 €26,00  Tickets kopen
Oud Beijerland
Gamma
11:00 €25,50  Tickets kopen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
11:04 €25,00  Tickets kopen
Papendrecht
Busstation Papendrecht
11:00 €25,50  Tickets kopen
Papendrecht
Sportpark Oostpolder
11:00 €25,50  Tickets kopen
Pernis
Plus Supermarkt
11:10 €24,00  Tickets kopen
Pijnacker
Metro station centrum Stationsplein
11:22 €22,50  Tickets kopen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
11:19 €23,00  Tickets kopen
Puttershoek
Jongerencentrum The Point
10:58 €26,00  Tickets kopen
Ridderkerk
Bushalte Sportlaan
11:00 €25,50  Tickets kopen
Ridderkerk
van der Valk Ridderkerk
11:04 €25,00  Tickets kopen
Rijswijk
NS Rijswijk - Parkeergarage Churchillhof (voor Ingang)
11:25 €22,00  Tickets kopen
Rijswijk
Bushalte Admiraal Helfrichsingel
11:24 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
NS Alexander (bus platform)
11:10 €24,00  Tickets kopen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
11:15 €23,50  Tickets kopen
Rotterdam
Capelsebrug
11:08 €24,50  Tickets kopen
Rotterdam
NS Lombardijen
11:04 €25,00  Tickets kopen
Rotterdam
Zuidplein Rotterdam (Gooilandsingel 10)
11:12 €24,00  Tickets kopen
Rotterdam
P+R Metro Nesselande
11:13 €23,50  Tickets kopen
Rozenburg
Parkeerplaats Marijkeplein
11:03 €25,00  Tickets kopen
Schiedam
Sporthal Margriet
11:15 €23,50  Tickets kopen
Schiedam
Basic Fit
11:15 €23,50  Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
11:16 €23,50  Tickets kopen
sGravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
11:15 €23,50  Tickets kopen
Sliedrecht
NS station
11:05 €25,00  Tickets kopen
Spijkenisse
Arcaplex
11:09 €24,50  Tickets kopen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
11:07 €24,50  Tickets kopen
stolwijk
stolwijk bushalte dorp (langs n207)
11:06 €24,50  Tickets kopen
Stompwijk
Sporthal Meerhorst
11:32 €21,00  Tickets kopen
Ter Aar
Busstation
11:39 €20,50  Tickets kopen
Vlaardingen
S.C. Vlaardingen-Holy
11:15 €23,50  Tickets kopen
Vlaardingen
NS Oost
11:15 €23,50  Tickets kopen
Vlaardingen
westlandseweg 200
11:15 €23,50  Tickets kopen
Vlaardingen
Floris de Vijfdelaan 222
11:14 €23,50  Tickets kopen
Waddinxveen
NS station
11:24 €22,50  Tickets kopen
Wassenaar
Bushalte Van Oldenbarneveltweg
11:32 €21,00  Tickets kopen
Westmaas
Texaco
10:59 €25,50  Tickets kopen
Woerdense Verlaat
Basisschool De Meent
11:35 €21,00  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centrum West
11:29 €21,50  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Oosterheem
11:28 €22,00  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centraal (Nelson Mandelabrug 6)
11:23 €22,50  Tickets kopen
Zuid Beijerland
ZBVH parkeerterrein
10:53 €26,50  Tickets kopen
Zuidland
De slandse hoeve
11:02 €25,50  Tickets kopen
Zwijndrecht
NS Station
11:00 €25,50  Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?