Busreis naar 538 Koningsdag 2019

Gezellig én voordelig bus vervoer naar 538 Koningsdag? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar 538 Koningsdag met vriendelijke chauffeur, snelle route en de muziek aan!

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 220 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Druten
Busstation Druten
10:45 €24,50 Locatie aanvragen

Limburg

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
America
Center Parcs Peel
10:47 €26,00  Tickets kopen
Arcen
resort arcen
10:37 €27,50  Tickets kopen
Arcen
Roompot Klein Vink (Hotel Rooland)
10:37 €27,50  Tickets kopen
Baarlo
Esso Baarlo
10:47 €26,00  Tickets kopen
Beek
Sportterrein/ Brandweer Beek
10:30 €28,50  Tickets kopen
Beek
Station Beek-Elsloo
10:31 €28,50  Tickets kopen
Born
voetbalvereniging Born
10:37 €27,50  Tickets kopen
Brunssum
Parkeerplaats
10:27 €29,00  Tickets kopen
Bunde
NS station
10:26 €29,00  Tickets kopen
Echt
NS station
10:43 €26,50  Tickets kopen
Eijsden
NS station
10:17 €30,50  Tickets kopen
Eijsden
Bushalte
10:19 €30,00  Tickets kopen
Geleen
NS Oost
10:29 €28,50  Tickets kopen
Geleen
NS Lutterade
10:32 €28,00  Tickets kopen
Geleen
P+R Geleen Oost
10:30 €28,50  Tickets kopen
Gennep
Parkeerplaats Gennep
10:45 €26,50  Tickets kopen
Grathem
Grathem
10:50 €25,50  Tickets kopen
Heerlen
NS Centraal (bushaltes)
10:21 €30,00  Tickets kopen
Hegelsom
NS-Sevenum
10:48 €26,00  Tickets kopen
Hoensbroek
NS station (parkeerterrein)
10:23 €29,50  Tickets kopen
Horst
De Merthal
10:40 €27,00  Tickets kopen
Horst
Horst, Zwembad de Berkel
10:47 €26,00  Tickets kopen
Kelpen Oler
Kelpen-Oler
10:54 €25,00  Tickets kopen
Kerkrade
NS Centrum
10:15 €30,50  Tickets kopen
Kessel
Bushalte brandweer
10:46 €26,00  Tickets kopen
Klimmen
NS Ransdaal
10:18 €30,00  Tickets kopen
Landgraaf
NS station
10:19 €30,00  Tickets kopen
Lottum
Basisschool de bottel
10:37 €27,50  Tickets kopen
Maasbacht
Sporthal Maasbracht
10:15 €26,00  Tickets kopen
Maasbracht
Carpoolplaats
10:47 €26,00  Tickets kopen
Maastricht
NS Randwyck
10:21 €30,00  Tickets kopen
Maastricht
Geusselt Maastricht
10:23 €29,50  Tickets kopen
Maastricht
Café t Hiltonneke
10:23 €29,50  Tickets kopen
Maastricht
NS Centraal (Achterzijde - Flixbushalte)
10:23 €29,50  Tickets kopen
Maastricht
Maastricht Noord
10:25 €29,50  Tickets kopen
Meerssen
NS station
10:26 €29,00  Tickets kopen
Molenhoek
Station Mook
10:53 €25,00  Tickets kopen
Nederweert
Rabobank
11:00 €24,50  Tickets kopen
Nieuw-Bergen
Gemeentehuis
10:37 €27,50  Tickets kopen
Nuth
NS station
10:27 €29,00  Tickets kopen
Oostrum
NS Venray
10:47 €26,00  Tickets kopen
Ospel
Ospel Aerthijsplein
10:57 €24,50  Tickets kopen
Reuver
NS station
10:33 €28,00  Tickets kopen
Roermond
NS station
10:46 €26,00  Tickets kopen
Roermond
Gamma Roermond
10:45 €26,50  Tickets kopen
Schin op Geul
NS station
10:17 €30,50  Tickets kopen
Schinnen
NS station
10:28 €29,00  Tickets kopen
Siebengewald
Schnitzelhaus
10:35 €28,00  Tickets kopen
Sittard
NS station
10:35 €28,00  Tickets kopen
Spaubeek
Treinstation
10:29 €28,50  Tickets kopen
Stramproy
Kerkplein DA
10:57 €24,50  Tickets kopen
Susteren
NS station
10:38 €27,50  Tickets kopen
Swalmen
NS station
10:43 €26,50  Tickets kopen
Sweikhuizen
NS Spaubeek
10:29 €28,50  Tickets kopen
Tegelen
NS station
10:42 €27,00  Tickets kopen
Thorn
Sportpark
10:50 €25,50  Tickets kopen
Vaals
Vaals, Shell
10:11 €31,00  Tickets kopen
Valkenburg
NS Houthem-St. Gerlach
10:19 €30,00  Tickets kopen
Valkenburg
NS station
10:20 €30,00  Tickets kopen
Venlo
Station Blerick
10:44 €26,50  Tickets kopen
Venlo
NS station
10:43 €26,50  Tickets kopen
Venray
NS station
10:48 €26,00  Tickets kopen
Venray
Sporthal De Wetteling
10:49 €26,00  Tickets kopen
Voerendaal
NS station
10:22 €29,50  Tickets kopen
Weert
NS Station bushaltes
11:01 €24,00  Tickets kopen
Weert
Roompot Vakanties Weerterbergen
11:02 €24,00  Tickets kopen
Well
Halve Maan bushalte
10:35 €28,00  Tickets kopen
Ysselsteyn
Tennisvereniging Ysselsteyn
10:52 €25,50  Tickets kopen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Alphen
Parkeerplaats Winkelcentrum
11:43 €18,00  Tickets kopen
Andel
Parkeerplaats Prinsentuin college
11:34 €19,50  Tickets kopen
Asten
Asten (Koningsplein 1)
11:05 €23,50  Tickets kopen
Bakel
Kerkplein Bakel
10:57 €24,50  Tickets kopen
Bergeijk
Bergeijk
11:09 €23,00  Tickets kopen
Bergen op Zoom
NS station
11:31 €20,00  Tickets kopen
Bergen op Zoom
Bushalte Ruytershoveweg
11:33 €19,50  Tickets kopen
Berghem
Berghem busstation
11:10 €23,00  Tickets kopen
Best
Buststation
11:24 €21,00  Tickets kopen
Bladel
De Markt 1
11:24 €21,00  Tickets kopen
Bosschenhoofd
Bosschenhoofd
11:45 €18,00  Tickets kopen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
10:44 €26,50  Tickets kopen
Boxtel
NS station
11:28 €20,00  Tickets kopen
Breda
Schoolakkerplein, Breda
11:56 €16,50  Tickets kopen
Breda
International bus stop, Prinsenbeek
11:55 €16,50  Tickets kopen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
11:57 €16,00  Tickets kopen
Cuijk
P Mc Donalds
10:52 €25,50  Tickets kopen
Den Bosch
NS Oost
11:26 €20,50  Tickets kopen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
11:28 €20,00  Tickets kopen
Den Bosch
Den Bosch Casinotuin
11:28 €20,50  Tickets kopen
Den Bosch
P+R de Vliert
11:26 €20,50  Tickets kopen
Den Dungen
Busstation
11:22 €21,00  Tickets kopen
Deurne
NS station
11:00 €24,50  Tickets kopen
Deurne
Deurne Station
11:00 €24,50  Tickets kopen
Diessen
De buskes
11:35 €19,50  Tickets kopen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
11:48 €17,50  Tickets kopen
Dongen
VV Dongen
11:47 €17,50  Tickets kopen
Dorst
Dorst
11:56 €16,50  Tickets kopen
Dussen
De Sluis Dussen
11:42 €18,50  Tickets kopen
Dussen
Vrijheidsplein Dussen
11:41 €18,50  Tickets kopen
Eersel
Busstation
11:13 €22,50  Tickets kopen
Eindhoven
BigImpact
11:23 €21,00  Tickets kopen
Eindhoven
NS Beukenlaan
11:21 €21,00  Tickets kopen
Eindhoven
NS station (busstation achterzijde)
11:18 €21,50  Tickets kopen
Eindhoven
Zwembad Tongelreep
11:16 €22,00  Tickets kopen
Eindhoven
Busstation Tempellaan
11:20 €21,50  Tickets kopen
Elshout
Bushalte Elshout
11:35 €19,50  Tickets kopen
Etten Leur
Parkeerplaats Praxis
11:51 €17,00  Tickets kopen
Fijnaart
Graanbeurs
11:34 €19,50  Tickets kopen
Geffen
MFC De Koppellinck
11:17 €22,00  Tickets kopen
Gemert
Esso (overkant)
11:04 €23,50  Tickets kopen
Gilze
Action Gilze
11:48 €17,50  Tickets kopen
Goirle
Parkeerplaats
11:41 €18,50  Tickets kopen
Haaren
De Michel
11:33 €19,50  Tickets kopen
Haps
Parkeerplaats Kerk
10:54 €25,00  Tickets kopen
Heesch
Mac Donalds
11:15 €22,00  Tickets kopen
Heeze
Gemeentehuis
11:11 €22,50  Tickets kopen
Helmond
NS Centraal
11:30 €23,00  Tickets kopen
Helmond
NS Brouwhuis
11:08 €23,00  Tickets kopen
Helmond
NS het Hout
11:11 €22,50  Tickets kopen
Helvoirt
Busstation
11:32 €19,50  Tickets kopen
Herpen
Herpen Bushalte
11:06 €23,50  Tickets kopen
Heusden
Heusden, Demer busstation
11:31 €20,00  Tickets kopen
Hilvarenbeek
Bushalte (paardenstraat)
11:37 €19,00  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
11:38 €19,00  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Sporthal De Werft
11:36 €19,00  Tickets kopen
Klundert
Bushalte tegenover Ch. Rest. Maan Sheng
11:39 €18,50  Tickets kopen
Langenboom
Peuterspeelzaal (achterkant basisschool)
11:03 €24,00  Tickets kopen
Macharen
Parkeerplaats
11:07 €23,00  Tickets kopen
Made
Bushalte (Aan de kant van de snelweg)
11:51 €17,00  Tickets kopen
Middelbeers
Parkeerplaats
11:31 €20,00  Tickets kopen
Mierlo
Esso de Kim
11:10 €22,50  Tickets kopen
Mierlo
Bushalte Camping Wolfsven
11:10 €22,50  Tickets kopen
Milheeze
BP Milheeze
10:54 €25,00  Tickets kopen
Mill
Bushalte Schoolstraat
10:57 €24,50  Tickets kopen
Moergestel
Total (tankstation)
11:37 €19,00  Tickets kopen
Nieuwendijk
Bushalte Rijksweg A27 (Almkerk)
11:41 €18,50  Tickets kopen
Nieuwkuijk
Nieuwkuijk Parkeerplaats
11:33 €19,50  Tickets kopen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
11:36 €19,00  Tickets kopen
Nistelrode
Tankstation Hopmans
11:12 €22,50  Tickets kopen
Nuland
Mariakapel
11:19 €21,50  Tickets kopen
Odiliapeel
Tankstation Esso
11:02 €24,00  Tickets kopen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
10:47 €26,00  Tickets kopen
Oijen
Parkeerplaats
11:12 €22,50  Tickets kopen
Oirschot
BP (tankstation)
11:30 €20,00  Tickets kopen
Oisterwijk
NS station
11:35 €19,50  Tickets kopen
Oosterhout
Mac Donalds
11:52 €17,00  Tickets kopen
Oss
NS Station
11:13 €22,50  Tickets kopen
Oss
Golfbad
11:14 €22,50  Tickets kopen
Oud Gastel
Busstation
11:39 €18,50  Tickets kopen
Overloon
Overloon, Landal de vers
10:38 €27,50  Tickets kopen
Overloon
Cafe Hannes
10:38 €27,50  Tickets kopen
Raamsdonkveer
Busstation
11:47 €17,50  Tickets kopen
Ravenstein
OKSV
11:06 €23,50  Tickets kopen
Reusel
Busstation
11:27 €20,50  Tickets kopen
Rijen
NS station
11:52 €17,00  Tickets kopen
Rijkevoort
Voetbalvereniging Toxandria
10:52 €25,50  Tickets kopen
Rijsbergen
Koutershof parking
11:52 €17,00  Tickets kopen
Rijsbergen
Total
11:52 €17,00  Tickets kopen
Rijsbergen
Bushalte Burg. Gommerstraat
11:52 €17,00  Tickets kopen
Roosendaal
NS Station
11:41 €18,50  Tickets kopen
Rosmalen
NS station
11:22 €21,00  Tickets kopen
Rucphen
raadhuisplein
11:43 €18,00  Tickets kopen
Schaijk
Schaijk Bushalte
11:10 €23,00  Tickets kopen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
11:19 €21,50  Tickets kopen
Sint Anthonis
De Brink (parkeerterrein)
10:51 €25,50  Tickets kopen
Sint Michielsgestel
Sint-michielsgestel petrus dondersplein
11:24 €21,00  Tickets kopen
Sint Oedenrode
Bushalte / Esso
11:14 €22,00  Tickets kopen
Sint Oedenrode
Parkeerterrein (Markt 7)
11:17 €22,00  Tickets kopen
Someren
Boemeler
11:00 €23,50  Tickets kopen
Someren
Wilhelminaplein
11:04 €23,50  Tickets kopen
Someren Eind
Bushalte Nieuwendijk
11:01 €24,00  Tickets kopen
Son en Breugel
Sporthal De Landing
11:19 €21,50  Tickets kopen
Spoordonk
Parkeerplaats
11:31 €20,00  Tickets kopen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
11:39 €18,50  Tickets kopen
Steenbergen
Busstation Burgemeester van Loonstraat
11:25 €21,00  Tickets kopen
Teteringen
Teteringen - Scheperij 3
11:56 €16,50  Tickets kopen
Tilburg
NS Reeshof
11:45 €18,00  Tickets kopen
Tilburg
NS Centraal - Kiss & Ride
11:41 €18,50  Tickets kopen
Tilburg
Kwantum Tilburg
11:40 €18,50  Tickets kopen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
11:42 €18,50  Tickets kopen
Tilburg
Mc Tilburg
11:44 €18,00  Tickets kopen
Tilburg
Snackbar Heyhoef
11:44 €18,00  Tickets kopen
Uden
Busstation Uden
11:05 €23,50  Tickets kopen
Uden
Busstation bij politiebureau
11:05 €23,50  Tickets kopen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
11:13 €22,50  Tickets kopen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
11:12 €22,50  Tickets kopen
Veldhoven
Plein D'ekker
11:20 €21,50  Tickets kopen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
11:24 €21,00  Tickets kopen
Vinkel
tennisclub
11:18 €21,50  Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen (Cafe Den Braai)
11:32 €19,50  Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen
11:33 €19,50  Tickets kopen
Vlijmen
gemeentehuis vlijmen
11:32 €19,50  Tickets kopen
Vught
Van der Valk
11:28 €20,50  Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
11:39 €18,50  Tickets kopen
Wanroij
Rabobank
10:55 €25,00  Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
11:45 €18,00  Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
11:45 €18,00  Tickets kopen
Weert
Restaurant de Tos
10:55 €25,00  Tickets kopen
Werkendam
Beachsport vereniging Werkendam
11:37 €19,00  Tickets kopen
Wijk en Aalburg
Bushalte De Kromme Nol
11:34 €19,50  Tickets kopen
Willemstad
Steenpad 9
11:32 €19,50  Tickets kopen
Wintelre
De Rosdoek
11:23 €21,00  Tickets kopen
Woudrichem
Woudrichem, Het Rondeel
11:36 €19,00  Tickets kopen
Zegge
VV DIOZ Zegge
11:44 €18,00  Tickets kopen
zegge
Kerk
11:43 €18,00  Tickets kopen
Zijtaart
Voetbalvereniging Oranje-Wit
11:12 €22,50  Tickets kopen
Zundert
Oranjeplein
11:48 €17,50  Tickets kopen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
11:30 €22,00  Tickets kopen

Zeeland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Terneuzen
MHC Olympia
10:45 €27,00  Tickets kopen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
10:50 €22,00  Tickets kopen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
11:30 €20,50  Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
11:00 €21,50  Tickets kopen
Maassluis
NS West
11:10 €22,50  Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
10:50 €23,00  Tickets kopen
Oud Beijerland
VV SHO
11:45 €20,50  Tickets kopen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
10:30 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
11:00 €20,50  Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
11:18 €20,50  Tickets kopen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
11:40 €21,50  Tickets kopen
Ter Aar
Busstation
10:10 €24,00  Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?