Busreis naar Back 2 the 90's 2022

Gezellig én voordelig vervoer naar Back 2 the 90's ? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Back 2 the 90's met comfortabele touringcar, vriendelijke chauffeur én de muziek aan!

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 368 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Vanaf heden werken we met een aanbetalingsregeling. Dit houdt in dat bij de annulering of verplaatsing van een evenement je de aanbetaling (exclusief reserveringskosten) teruggestort krijgt. Lees hier de specifieke voorwaarden.

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Flevoland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almere
Almere NS - kiss&ride
18:45 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Lelystad
NS Centrum (achterzijde)
18:32 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Zeewolde
Parkeerplaats Lidle
18:43 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
18:31 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
18:45 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Barneveld
NS Centrum
18:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Bemmel
BP
18:48 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Beneden Leeuwen
Bushalte Akkerstraat
19:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Borculo
Busstation
18:07 € 5,00
+ € 32,00
 Tickets kopen
Brummen
NS station
18:27 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Doetinchem
Busstation
18:21 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Duiven
NS station
18:35 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
18:48 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Ermelo
NS station
18:42 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
19:17 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Gendringen
Parkeerplaats Willem Alexandersplein
18:18 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Groenlo
Busstation
18:05 € 5,00
+ € 32,00
 Tickets kopen
Huissen
De Valom
18:46 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Kesteren
Station Kesteren
19:03 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Kootwijkerbroek
Parkeerplaats
18:45 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Lichtenvoorde
Bushalte Twenteroute
18:10 € 5,00
+ € 31,50
 Tickets kopen
Nijkerk
Mac Donalds
18:51 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Nijmegen
NS Centraal
18:45 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
18:45 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Ruurlo
Ruurlo
18:12 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen
Silvolde
Total
18:17 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Tiel
NS station
19:11 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Twello
Station NS Twello
18:21 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Ulft
Wesenthorst
18:17 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Voorthuizen
Tankstation Shell Voorthuizen
18:48 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
19:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Wehl
Station
18:25 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Wijchen
NS station
18:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Winterswijk
NS Centraal
18:02 € 5,00
+ € 32,50
 Tickets kopen
Zelhem
Carpoolplaats
18:20 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Zetten
NS station
18:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Zevenaar
NS station
18:34 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Zutphen
NS station
18:23 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Asten
Asten (Koningsplein 1)
18:31 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Bergen op Zoom
NS station
19:21 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Best
Busstation
18:51 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
18:34 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Boxtel
NS station
18:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
19:28 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Cuijk
P Mc Donalds
18:42 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
19:07 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Deurne
NS station
18:38 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
19:19 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Eindhoven
NS station (flixbushalte thv Flying Pins)
18:44 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Etten Leur
McDonald's Etten Leur
19:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Geldrop
Mac Donalds Geldrop
18:40 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Gemert
Esso (overkant)
18:46 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Heeze
Gemeentehuis
18:38 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Helmond
NS Centraal
18:43 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
19:15 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Klundert
Bushalte tegenover Ch. Rest. Maan Sheng
19:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
19:17 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
18:37 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Oisterwijk
NS station
19:01 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Oosterhout
Mac Donalds
19:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Oss
NS Station
18:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Oud Gastel
Busstation
19:31 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Rijen
NS station
19:21 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Roosendaal
NS Station
19:28 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Rucphen
raadhuisplein
19:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
18:59 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Bushalte / Shell
18:55 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Someren
Wilhelminaplein
18:31 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
19:16 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
19:08 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Uden
Busstation Uden
18:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
18:40 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
18:56 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Veldhoven
Plein D'ekker
18:46 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
18:53 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen (Cafe Den Braai)
19:09 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
19:16 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
19:22 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Zundert
Oranjeplein
19:16 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen

Noord-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Aalsmeer
Hortensiaplein (bushalte)
19:13 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Alkmaar
NS Noord
18:44 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Amstelveen
Busstation Amstelveen
19:06 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Amsterdam
NS Amstel - beneden
19:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Bergen
Bar Bodega 't Zeepaardje
18:43 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Beverwijk
NS station
18:59 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Haarlem
Koepel gevangenis
19:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Heerhugowaard
NS station
18:42 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Hilversum
NS Sportpark (ESSO)
19:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Hoofddorp
Bushaltes
19:13 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Hoorn
Busplaatsen
18:39 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Limmen
Limmen (parkeerplaats VV Limmen)
18:51 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Marken
DEEN Supermarkt
18:46 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Nieuw Vennep
NS station
19:17 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Purmerend
NS Weidevenne (thv Apotheek)
18:51 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Uithoorn
uithoorn Deen parkeerplaats
19:08 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Zaandam
NS Station bushaltes
18:55 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Zwanenburg
Kantoor belastingadviseurs
19:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Amersfoort
Shell (hogeweg)
18:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
19:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Bunschoten Spakenburg
Bp Parkeerplaats
18:54 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
De Meern
Carpoolplaats de Meern
19:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Houten
Bushalte Molenzoom
19:14 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
19:15 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
18:59 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Lopik
Rembrandtsplein
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Maarssen
NS station (voorzijde)
19:12 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
19:14 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Montfoort
Bushalte Kasteelplein
19:22 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
19:16 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Oudewater
Bushalte Molenwal
19:25 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Schalkwijk
Bushalte thv restaurant de Ram
19:12 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Soest
NS Centraal
19:01 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
19:15 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
18:54 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Vianen
Bushalte Hotel Vianen
19:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Vleuten
NS Station Vleuten
19:18 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Woerden
NS station
19:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Woudenberg
Gemeentehuis Woudenberg
19:01 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Zegveld
Supermarkt Coop
19:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
's-Gravendeel
Parkeerterrein
19:46 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
's-Gravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
19:37 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Aarlanderveen
Sv Aarlanderveen
19:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Abbenbroek
Ring bushalte t.h.v Veentjer Parket
19:45 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Alblasserdam
Mac Donalds
19:48 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Alblasserdam
Gemeente Alblasserdam
19:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Alblasserdam
Bushalte Plantageweg
19:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Alphen aan den Rijn
NS station
19:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Ameide
Cafe op de Lekdijk (bushalte)
19:25 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Ammerstol
Tennisclub 't veldje
19:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Arkel
NS station
19:29 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Arkel
arkel, plein 983
19:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Barendrecht
Zwembad: Inge de Bruijn
19:55 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Barendrecht
Sportpark de bongard
19:56 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Barendrecht
NS station - voorzijde
19:52 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Barendrecht
Shell
19:56 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Ackers Bergschenhoek
19:42 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Zijde
19:43 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
McDonalds Berkel en Rodenrijs
19:49 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
19:46 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Bleiswijk
Parkeerplaats SV Soccer Boys
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Bleskensgraaf
Hubo
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Bleskensgraaf
De Spil
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
19:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Boskoop
NS station
19:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Boskoop
Boskoop Reisbureau
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Boven-Hardinxveld
Busstation Boven-Hardinxveld
19:38 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Brielle
Jumbo Brielle
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Capelle aan den IJssel
NS Schollevaar
19:45 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Cromstrijen
Rijksstraatweg 30
19:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
De Lier
Summit Health / Vreelo
19:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
De Lier
Sportcentrum Vreelo
19:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Delfgauw
Stichting Iromed
19:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Delft
Delftechpark 12
19:43 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Delft
Burgemeestersrand 57 (Dierenarts)
19:45 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Delft
Bushalte weteringlaan
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Delft
IKEA Delft
19:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Delft
Busstation - abswoudepark
19:45 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Delft
NS Zuid
19:43 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
19:46 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Den Bosch
FC engelen
19:07 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Den Haag
De Uithof (parkeerplaats)
19:39 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Den Haag
Aronskelkweg ter hoogte van parkje
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Den Haag
HDS Hockeyclub
19:38 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Den Haag
Laan van Hoornwijck, busstation
19:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Den Haag
Zwembad het hofbad
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Den Haag
Bushalte Leyenburg Den Haag
19:38 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Den Haag
Bushalte Prins Clauslaan
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Den Haag
Bushalte Lozerlaan
19:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Den Haag
Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
19:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Den Haag
NS Mariahoeve
19:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Den Haag
Shell Savornin
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Den Haag
Parkeerplaats Wateringseveld
19:42 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Den Haag
NS Moerwijk
19:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Den Haag
Esso Leidschenveen
19:37 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Den Hoorn
Parkeerplaats
19:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Dirksland
Busstation Ziekenhuis
19:25 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Dordrecht
Bushalte Dordrecht Station Zuid- Galileilaan
19:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Dordrecht
NS stadspolders (dudok erf)
19:42 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Dordrecht
NS Centraal (Voorzijde - bij de stadsbussen)
19:46 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Geervliet
Cafe Buitenzicht
19:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Giessenburg
Voetbalclub Peursum
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Goedereede
TINQ
19:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Gorinchem
NS station
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Gorinchem
Carpoolplaats (nieuwe wolpherensedijk - richting breda)
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Gorinchem
P+R Gorinchem (Stationsweg 17)
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Gouda
NS Goverwelle
19:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Gouda
Karwei Gouda
19:39 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Gouda
Gouda NS Centraal
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Gouda
KFC Gouda
19:37 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Gouda
Bushalte Breevaartbrug, thv nr 41
19:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Goudriaan
Tankstation Haan
19:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Groot-Ammers
V.V. Groot Ammers
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Haastrecht
P+R Grote Haven (bij COOP)
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Hardinxveld
NS Station
19:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Hardinxveld-Giessendam
Bushalte Viaduct Nieuweweg
19:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Hazerswoude-Dorp
Busstation
19:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Hazerswoude-Rijndijk
Bushalte Raadhuis
19:25 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Heenvliet
Hvv Bernisse
19:46 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Hei- en Boeicop
Sportpark
19:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Heinenoord
Busstation
19:52 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Hellevoetsluis
Zwembad de Eendracht
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Hendrik-Ido-Ambacht
Zwembad Louwert
19:49 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Hillegom
NS station
19:13 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Hoek van Holland
station Hoek v Holland Haven
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Hoek van Holland
MHC Hoek van Holland
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Honselersdijk
Parkeerterrein MDK
19:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Honselersdijk
Voetbal vereniging sv Honselersdijk
19:38 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Honselersdijk
Albert Heijn plein
19:38 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Hoogmade
Bushalte Zuideinde
19:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Hoogvliet Rotterdam
Metrostation Hoogvliet
19:53 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Katwijk
Katwijk marktterrein
19:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Katwijk
Parkeerplaats vv Katwijk
19:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Katwijk
Pniëlkerk Katwijk
19:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Katwijk aan Zee
Parkeerplaats Katwijk
19:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Katwijk aan Zee
De Krom
19:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Katwijk aan Zee
Tankstation Shell
19:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Klaaswaal
Parkeerterrein (rijksstraatweg 30)
19:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
19:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
19:51 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Kwintsheul
Rooms Katholieke Handbalvereniging Van der Voort/Quintus
19:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Leerbroek
Pannekoekenrestaurant Leerbroek
19:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Leerdam
Bushalte station Leerdam
19:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Leiden
Transferium
19:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Leiden
Doezastraat
19:29 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Leiden
NS Station t.h.v. Aldi/Kruidvat
19:28 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Leiden
NS Lammenschans
19:29 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Leiden
Station De Vink
19:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
19:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Leidschendam
Parkeerplaats Maalderijstraat
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Leidschendam
Parkeerplaats thv Mac Donalds
19:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Leimuiden
Bushalte achter Esso
19:19 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Lekkerkerk
V.V. Lekkerkerk
19:46 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
19:46 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Lisse
Bushalte Keukenhofdreef bij rotonde
19:13 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Maasdam
Parkeerplaats Ford garage van de Burgh
19:49 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Maasdijk
Sportcentrum
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Maasland
Cafe 't Wapen van Maeslant
19:45 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Maasland
Bushalte Maaslandsedam
19:43 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Maasland
Voetbalclub MVV27
19:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Maassluis
NS West
19:43 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Maassluis
Parkeerplaats Maassluis centrum, metro
19:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Meerkerk
Bushalte Knooppunt A27 (Perron A)
19:29 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Meerkerk
de Linde
19:28 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Moerkapelle
Opmoer
19:37 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Molenaarsgraaf
bushalte thv nr 68
19:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Molenaarsgraaf
Bushalte Vuilendam, Brandwijk
19:37 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Monster
Burgemeester Woutersplein Rotonde
19:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Moordrecht
Voetbalvereniging Moordrecht
19:39 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Naaldwijk
Voetbalclub Naaldwijk
19:38 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
19:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Nieuw Lekkerland
Sporthal de Klipper
19:42 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Nieuw-Lekkerland
Bushalte Standerdmolen
19:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Nieuwerkerk
Busstation (B.van VEENSTRAAT)
19:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
Bushalte
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
NS station
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Nieuwkoop
Robey's Gym
19:22 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Nieuwpoort
Nieuwpoort Dorp busstation
19:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Nieuwpoort
Nieuwpoort Auto's
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Nieuwveen
Nieuwveen
19:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Noordeloos
Sportzaal de Smidse Berg
19:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Noorden
Cafe de Klinker
19:19 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Noordwijk
Parkeerplaats Schietvereniging 'Blijf voor 't Land'
19:21 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Noordwijk
Shell tankstation
19:21 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Noordwijk
Parkeerplaats Rotonde (LAGEWEG / V. Berckelweg)
19:21 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Noordwijkerhout
Parkeerplaats (De Brink)
19:18 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerterrein Gemeentehuis
19:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Numansdorp
Albert Heijn
19:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerplaats Intratuin Numansdorp
19:46 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Oestgeest
LOHC Oestgeest
19:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Oostvoorne
Bushalte de Ruy
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Ottoland
Parkeerplaats thv Damseweg 109
19:38 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Oud-Beijerland
Bushalte W van Vlietstraat
19:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Oud-Beijerland
VV SHO
19:48 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Oud-Beijerland
Gamma
19:50 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Ouddorp
Bushalte Stationsweg
19:28 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Oude Tonge
Busstation Oude Tonge
19:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
19:48 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Papendrecht
Busstation politiebureau
19:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Pernis
Plus Supermarkt
19:53 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
19:45 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Pijnacker
Pijnacker-Zuid metrostation
19:45 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
19:39 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Poortugaal
Metrostation Poortugaal
19:54 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Puttershoek
Jongerencentrum The Point
19:48 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Reeuwijk
Reeuwijkse Voetbalvereniging Concordia
19:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Rhoon
Bushalte metro/Rhoon
19:55 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Ridderkerk
van der Valk Ridderkerk
19:54 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Ridderkerk
Bushalte Dillenburgplein
19:51 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Ridderkerk
Bushalte Rijnsingel, Ridderkerk
19:52 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Ridderkerk
Ridderkerk P+R Oudelande
19:50 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Ridderkerk
Busstation Koningsplein
19:53 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Rijnsburg
Bushalte Hoogvliet
19:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Rijnsburg
burgemeester koomansplein
19:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Rijswijk
marimbahal
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Rijswijk
NS Rijswijk - Parkeergarage Churchillhof (voor Ingang)
19:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Rijswijk
Zwembad de Schilp
19:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Rockanje
Bushalte Dorpsplein
19:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Rockanje
Carpoolplaats N57 Hellevoet/Rockanje
19:38 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Roelofarendsveen
Parkeerplaats watertoren
19:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Zuidplein
19:58 € 5,00
+ € 16,00
 Tickets kopen
Rotterdam
NS Lombardijen
19:57 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Rotterdam
NS Alexander (achterzijde)
19:45 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Capelsebrug
19:52 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Rotterdam
(M) Kralingse Zoom
19:53 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
19:55 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Rotterdam
P+R Metro Nesselande
19:43 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Rotterdam
Rotterdam Marconiplein
19:54 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Rotterdam
Esso Rotterdam Zuid
19:56 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Rotterdam
XO Bar
19:56 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Rotterdam
Station Lombardijen
19:56 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Rotterdam
Barbier Schorem
19:56 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Rotterdam
Bushalte Lichtenauerlaan nabij Kralingse Zoom
19:53 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Rotterdam
Tankstation Esso Express
19:54 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Rozenburg
Parkeerplaats Marijkeplein
19:45 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Sassenheim
NS Station
19:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Scheveningen
Jumbo
19:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Schiedam
Basic Fit
19:49 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Schiedam
Sporthal Margriet
19:49 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Schiedam
Texaco - (Aan de overkant)
19:49 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Schiedam
NS Centrum
19:53 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
19:38 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Sliedrecht
NS station
19:43 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Sliedrecht
NS Baanhoek
19:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Spijkenisse
Arcaplex
19:50 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
19:50 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Stellendam
Busstation Stellendam (rotonde brielsestraat/eendrachtsdijk)
19:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Stolwijk
Bushalte Populierenlaan (langs N207)
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Stompwijk
Sporthal Meerhorst
19:28 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Streefkerk
Bushalte Streefkerk
19:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Ter Aar
Langeraarse kerk
19:18 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Ter Aar
Parkeerterrein de Vlinder
19:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Ter Aar
Bushalte Aardam
19:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Terheijden
Tamoil tankstation
19:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Vlaardingen
Floris de Vijfdelaan 222
19:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Vlaardingen
P+R Vlaardingen CS
19:50 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Vlaardingen
V.F.C. Sportpark
19:49 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Vlaardingen
NS Oost
19:51 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Vlaardingen
S.C. Vlaardingen-Holy
19:49 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Vlaardingen
westlandseweg 200
19:48 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Voorburg
NS Leidschendam / bushalte
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Voorhout
P&R Station
19:22 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Voorschoten
Busstation Voorschoten centrum
19:31 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Waarder
Tankstation Waarder
19:29 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Waddinxveen
NS station
19:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Wassenaar
Bushalte Van Oldenbarneveltweg
19:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Wassenaar
Sterrenbad
19:31 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Wassenaar
Hockeyclub HGC
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Wateringen
Parkeerplaats Basic Fit
19:42 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Wateringen
Parkeerplaats sportcentrum Velo
19:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Westmaas
Texaco
19:49 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Woerden
Texaco Express Europabaan
19:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Woerdense Verlaat
Basisschool De Meent
19:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Zevenhoven
SV Zevenhoven
19:19 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
zevenhuizen
Tennisclub zevenhuizen
19:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Zoetermeer
Plein van de Verenigde Naties
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Zoetermeer
Centrum West Bushalte
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Zoetermeer
Tramhalte Oosterheem
19:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centraal (Nelson Mandelabrug 6)
19:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Zoetermeer
Winkelcentrum de vlieger
19:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
zoeterwoude
Tennisclub
19:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Zoeterwoude
La Place
19:31 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Zuid Beijerland
ZBVH parkeerterrein
19:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Zuidland
De Zuidlandse Hoeve - P
19:43 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Zwammerdam
Parkeerplaats VV Zwammerdam
19:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Zwijndrecht
NS Station
19:48 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?