Busreis naar Coen&Sander's Koningsnacht Spektakel 2021

Gezellig én voordelig vervoer naar Coen&Sander's Koningsnacht Spektakel ? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Coen&Sander's Koningsnacht Spektakel met comfortabele touringcar, vriendelijke chauffeur én de muziek aan!

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 305 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Drenthe

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Assen
NS station
18:08 €24,50  Tickets kopen
Assen
Praxis Assen
18:05 €25,00  Tickets kopen
Beilen
Zwembad de Peppel parkeerplaats
18:18 €23,00  Tickets kopen
Coevorden
NS station
18:12 €24,00  Tickets kopen
Dalen
Station Dalen
18:16 €23,50  Tickets kopen
Emmen
NS Bargeres
18:09 €24,50  Tickets kopen
Emmen
NS station
18:07 €24,50  Tickets kopen
Exloo
Voetbalvereniging Hunso
18:01 €25,50  Tickets kopen
Gieten
Snackkiosk het Knooppunt
17:59 €26,00  Tickets kopen
Havelte
Tankstation Shell
18:36 €20,50  Tickets kopen
Hollandscheveld
Bushalte Riegshoogtendijk
18:27 €22,00  Tickets kopen
Hoogeveen
Lidl schutsplein
18:29 €21,50  Tickets kopen
Hoogeveen
NS station
18:28 €22,00  Tickets kopen
Klazienaveen
Klazienaveen
18:06 €25,00  Tickets kopen
Koekange
Tinq Prinsesseweg
18:30 €20,50 Locatie aanvragen
Meppel
NS station
18:42 €20,00  Tickets kopen
Meppel
NS station
18:42 €20,00  Tickets kopen
Nieuw Amsterdam
NS station
18:13 €24,00  Tickets kopen
Nieuwlande
Parkeerplaats De Dorpskern
18:14 €22,50 Locatie aanvragen
Nijeveen
Bushalte De Schalle
18:38 €20,50  Tickets kopen
Noordscheschut
Parkeerplaats VV Noordscheschut
18:20 €22,00 Locatie aanvragen
Oosterhesselen
Voetbalvereniging V.I.O.S
18:16 €23,50  Tickets kopen
Ruinen
Bushalte Centrum
18:24 €21,50 Locatie aanvragen
Schoonebeek
Bushalte Europaweg 94
18:05 €25,00  Tickets kopen
Slagharen
Bushalte Centrum
18:34 €21,00  Tickets kopen
Steenwijk
NS station
18:32 €21,00  Tickets kopen
Zuidwolde
Bushalte t.h.v. Hoofdstraat
18:33 €21,00  Tickets kopen

Flevoland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almere
Oostvaarders Station
18:13 €24,00  Tickets kopen
Almere
McDonald's Almere Haven
18:08 €24,50  Tickets kopen
Almere
NS Muziekwijk
18:07 €24,50  Tickets kopen
Almere
Almere NS - kiss&ride
18:09 €24,50  Tickets kopen
Almere
Brandweerkazerne
18:08 €24,50  Tickets kopen
Almere
Middachtenlaan 43
18:11 €24,00  Tickets kopen
Almere
Parkeerplaats Almere Buiten
18:12 €24,00  Tickets kopen
Almere
Almere Stad, Station Centrum
18:09 €24,50  Tickets kopen
Almere
AZC Almere
18:10 €24,50  Tickets kopen
Biddinghuizen
Bushalte Havenweg
17:41 €26,00 Locatie aanvragen
Dronten
Bushalte Centrum
18:39 €20,50  Tickets kopen
Emmeloord
Busstation
18:34 €21,00  Tickets kopen
Lelystad
NS Centrum (achterzijde)
18:26 €22,00  Tickets kopen
Lelystad
P+R Lelystad Botter
18:26 €22,00  Tickets kopen
Lelystad
Bushalte Duinbeek
18:28 €22,00  Tickets kopen
Swifterbant
Shell, De Poort
18:36 €20,50  Tickets kopen
Zeewolde
Parkeerplaats Lidle
18:26 €22,00  Tickets kopen
Zeewolde
Voetbalvereniging De Horst
18:23 €22,50  Tickets kopen
Zeewolde
Bushalte Industrieweg
18:24 €22,50  Tickets kopen

Friesland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Appelscha
Poiesz
18:06 €23,50 Locatie aanvragen
Wolvega
NS station
18:14 €22,50 Locatie aanvragen

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
's-Heerenberg
Automobielbedrijf Wim Arendsen
17:57 €26,00  Tickets kopen
Aalst
Bushalte E.P. van Ooijenstraat
17:30 €30,00  Tickets kopen
Aalten
NS Station (voorzijde)
17:43 €28,00  Tickets kopen
Ammerzoden
Ammerzoden Parkeerplaats
17:31 €30,00  Tickets kopen
Apeldoorn
Bushalte Americahal Apeldoorn
18:33 €21,00  Tickets kopen
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
18:33 €21,00  Tickets kopen
Apeldoorn
Restaurant Orange (achterzijde)
18:33 €21,00  Tickets kopen
Apeldoorn
Apeldoorn Osseveld
18:33 €21,00  Tickets kopen
Apeldoorn
BP Apeldoorn
18:32 €21,00  Tickets kopen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
18:10 €24,50  Tickets kopen
Arnhem
NS Presikhaaf
18:15 €23,50  Tickets kopen
Arnhem
NS centraal (achterzijde - flixbus halte)
18:15 €23,50  Tickets kopen
Arnhem
NS station Zuid
18:12 €24,00  Tickets kopen
Arnhem
NS Velperpoort
18:15 €23,50  Tickets kopen
Arnhem
Praxis Arnhem
18:14 €24,00  Tickets kopen
Barneveld
NS Noord (Overkant bij Alfa - Stationsweg 62)
18:11 €24,00  Tickets kopen
Barneveld
NS Centrum
18:10 €24,50  Tickets kopen
Barneveld
Busstation NS Zuid
18:05 €25,00  Tickets kopen
Beek, Montferland
Tankstation Fire Zone
18:02 €25,50  Tickets kopen
Beekbergen
Bushalte Beekbergen
18:28 €22,00  Tickets kopen
Beesd
NS station
17:45 €28,00  Tickets kopen
Beesd
Parkeerplaats thv nr 26
17:46 €27,50  Tickets kopen
Bemmel
BP
18:01 €25,50  Tickets kopen
Beneden Leeuwen
Bushalte Akkerstraat
17:49 €27,50  Tickets kopen
Beuningen
Sporthal de Tinnegieter
17:55 €26,50  Tickets kopen
Beusichem
Grandcafé de Blusser
17:42 €28,50  Tickets kopen
Borculo
Busstation
18:15 €23,50  Tickets kopen
Braamt
Voetbalvereniging Braamt
17:56 €26,00  Tickets kopen
Brakel
bushalte Weitjesweg
17:29 €30,00  Tickets kopen
Brummen
NS station
18:18 €23,00  Tickets kopen
Culemborg
Stationsplein
17:45 €28,00  Tickets kopen
Deest
Deest Bushalte
17:56 €26,50  Tickets kopen
Didam
NS station
18:06 €25,00  Tickets kopen
Dieren
Uitgang NS Station
18:19 €23,00  Tickets kopen
Dinxperlo
Marktplein Dinxperlo
17:43 €28,00  Tickets kopen
Doesburg
DEKA
18:03 €25,50  Tickets kopen
Doetinchem
Busstation
17:55 €26,50  Tickets kopen
Doetinchem
Doetinchem CS
17:55 €26,50  Tickets kopen
Doetinchem
NS Huet
17:58 €26,00  Tickets kopen
Doornenburg
Cafetaria KO
18:04 €25,00  Tickets kopen
Doorwerth
Bushalte Mooiland
18:08 €24,50  Tickets kopen
Dreumel
Bushalte Nieuwstraat Dreumel
17:24 €28,00  Tickets kopen
Driel
Voetbalvereniging RKSV
18:09 €24,50  Tickets kopen
Driel
Polenplein 24
18:10 €24,50  Tickets kopen
Druten
Busstation Druten
17:54 €26,50  Tickets kopen
Duiven
NS station
18:09 €24,50  Tickets kopen
Echteld
AVIA tankstation
17:50 €27,00  Tickets kopen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
18:06 €25,00  Tickets kopen
Ede
NS Centrum
18:06 €25,00  Tickets kopen
Ede
NS station Ede Wageningen
18:06 €25,00  Tickets kopen
Ede
Boylestraat (thv Brandwise)
18:02 €25,50  Tickets kopen
Ederveen
Cafe Hoofdweg
18:01 €25,50  Tickets kopen
Eefde
Parkeerplaats tegenover Coop
18:08 €23,00 Locatie aanvragen
Eerbeek
Jumbo Eerbeek
18:24 €22,50  Tickets kopen
Eibergen
Parkeerplaats Zwikkelaarsplein
18:09 €24,50  Tickets kopen
Eibergen
Garage Grooters
18:04 €25,00  Tickets kopen
Elspeet
Bushalte Centrum
18:36 €20,50  Tickets kopen
Elspeet
Bushalte centrum
18:36 €20,50  Tickets kopen
Elst
Voorzijde station
18:10 €24,50  Tickets kopen
Epe
Bushalte Klaarbeek
18:42 €19,50  Tickets kopen
Ermelo
NS station
18:31 €21,50  Tickets kopen
Ewijk
Voetbalvereniging Ewijk
17:55 €26,50  Tickets kopen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
17:41 €28,50  Tickets kopen
Gendringen
Parkeerplaats Willem Alexandersplein
17:51 €27,00  Tickets kopen
Gendt
Parkeerplaats naast Im Weissen Rossel
18:04 €25,00  Tickets kopen
Giesbeek
Bushalte Zwalmstraat
18:09 €24,50  Tickets kopen
Gorssel
Bushalte Kerkhof
18:21 €23,00  Tickets kopen
Groenlo
Busstation
18:06 €25,00  Tickets kopen
Groesbeek
Bushalte gemeentehuis
17:44 €28,00  Tickets kopen
Haaften
Esso Haaften
17:40 €28,50  Tickets kopen
Haalderen
Over Betuwe College (parkeerplaats)
18:01 €25,50  Tickets kopen
Haarlo
Café Prinsen
18:12 €24,00  Tickets kopen
Harderwijk
NS station
18:32 €21,00  Tickets kopen
Harderwijk
Harders Plaza
18:33 €21,00  Tickets kopen
Harderwijk
Shell Oranjelaan
18:33 €21,00  Tickets kopen
Harderwijk
Bushalte Mecklenburglaan
18:33 €21,00  Tickets kopen
Hattem
Busstation
18:55 €18,00  Tickets kopen
Hattemerbroek
Bushalte centrum
18:55 €18,00  Tickets kopen
Hedel
Hedel Parkeerplaats
17:33 €29,50  Tickets kopen
Heerde
Mac Donalds Heerde
18:47 €19,00  Tickets kopen
Heerewaarden
Sportclub Heerewaarden
17:40 €28,50  Tickets kopen
Hengelo
T Hoekje
18:08 €24,50  Tickets kopen
Herwen
Bushalte Molenpad
18:04 €25,00  Tickets kopen
Hierden
Parkeerplaats Ruitersport Den Besten
18:24 €21,50 Locatie aanvragen
Huissen
De Valom
18:09 €24,50  Tickets kopen
Huissen
Raadhuissplein
18:09 €24,50  Tickets kopen
Hulshorst
Bushalte Oudeweg
18:33 €20,50 Locatie aanvragen
Kapel Avezaath
Eetcafe De Tol
17:44 €28,00  Tickets kopen
Kerkdriel
Cafe de Kroon
17:31 €30,00  Tickets kopen
Kerkdriel
Bushalte Kloosterstraat
17:33 €29,50  Tickets kopen
Kesteren
Station Kesteren
17:53 €26,50  Tickets kopen
Klarenbeek
Klarenbeek Station
18:30 €21,50  Tickets kopen
Kootwijkerbroek
Parkeerplaats
18:13 €24,00  Tickets kopen
Laren
bushalte dorpsstraat
18:25 €22,00  Tickets kopen
Lichtenvoorde
Bushalte Twenteroute
17:43 €28,00  Tickets kopen
Lienden
Esso Lienden
17:51 €27,00  Tickets kopen
Lochem
Bushalte De Graafschap (Albert Heijn)
18:21 €22,50  Tickets kopen
Loenen
Parkeerplaats 'De Brink'
18:26 €22,00  Tickets kopen
Lunteren
NS station
18:03 €25,50  Tickets kopen
Malden
Laco sportcentrum
17:47 €27,50  Tickets kopen
Meteren
Parkeerplaats
17:39 €28,50  Tickets kopen
Millingen aan de Rijn
Gemeentehuis / Rabobank
17:50 €27,00  Tickets kopen
Neede
AmiGo Tankstation
18:01 €25,50  Tickets kopen
Niftrik
Parkeerplaats thv Keukencentrum
17:52 €27,00  Tickets kopen
Nijkerk
NS station
18:22 €22,50  Tickets kopen
Nijkerk
Mac Donalds
18:23 €22,50  Tickets kopen
Nijkerkerveen
De paddestoel
18:19 €23,00  Tickets kopen
Nijkerkerveen
Spar
18:18 €23,00  Tickets kopen
Nijmegen
NS Dukenburg
17:53 €26,50  Tickets kopen
Nijmegen
NS Centraal
17:59 €26,00  Tickets kopen
Nijmegen
Plein De Wedren
18:00 €26,00  Tickets kopen
Nijmegen
NS Heyendaal
17:59 €26,00  Tickets kopen
Nijmegen
GAMMA Nijmegen
17:52 €27,00  Tickets kopen
Oldebroek
Bushalte Rustenburgsweg
18:49 €19,00  Tickets kopen
Oosterbeek
NS station
18:09 €24,50  Tickets kopen
Opheusden
Parkeerplaats AH
17:57 €26,00  Tickets kopen
Putten
NS station
18:24 €22,50  Tickets kopen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
18:27 €22,00  Tickets kopen
Putten
Cafe Trefpunt
18:27 €22,00  Tickets kopen
Renkum
Parkeerplaats t.o.v. Delsink Auto
18:07 €24,50  Tickets kopen
Rheden
Auto Crew Q8
18:10 €24,50  Tickets kopen
Rhenen
NS Station
18:00 €26,00  Tickets kopen
Rietmolen
Bushalte Rietmolen
17:41 €26,00 Locatie aanvragen
Rumpt
Voetbal Vereniging Rhelico
17:43 €28,00  Tickets kopen
Ruurlo
Ruurlo
18:13 €24,00  Tickets kopen
s Heerenberg
's-Heerenberg busstation
17:57 €26,00  Tickets kopen
Silvolde
Total
17:51 €27,00  Tickets kopen
Terborg
Busstation
17:54 €26,50  Tickets kopen
Terschuur
De Goudreinet - Barneveld
18:11 €24,00  Tickets kopen
Tiel
NS station
17:46 €27,50  Tickets kopen
Tiel
Van der Valk Hotel
17:47 €27,50  Tickets kopen
Tiel
Hotel van der Valk
17:47 €27,50  Tickets kopen
Tiel
NS Passewaaij
17:43 €28,00  Tickets kopen
Twello
Station NS Twello
18:33 €21,00  Tickets kopen
Uddel
Bushalte Markveldweg
18:34 €21,00  Tickets kopen
Ugchelen
Bushalte Hoog Buurlooseweg
18:26 €22,00  Tickets kopen
Ulft
Wesenthorst
17:50 €27,00  Tickets kopen
Vaassen
Eetcafé Kokkie
18:39 €20,50  Tickets kopen
Varsseveld
Station
17:48 €27,50  Tickets kopen
Veenendaal-de klomp
P+R Veenendaal-De Klomp
18:01 €25,50  Tickets kopen
Velp
Informatiebord t.o. Esso
18:14 €24,00  Tickets kopen
Velp
Bushalte Nordlaan
18:15 €23,50  Tickets kopen
Voorthuizen
Tankstation Shell Voorthuizen
18:10 €24,00  Tickets kopen
Vorden
NS station
18:12 €24,00  Tickets kopen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
17:40 €28,50  Tickets kopen
Wageningen
WSV Ceres
18:04 €25,00  Tickets kopen
Wamel
Wamel Bushalte
17:46 €27,50  Tickets kopen
Wapenveld
Bushalte Nachtegaalweg
18:52 €18,50  Tickets kopen
Warnsveld
Bushalte Rhienderinklaan
18:15 €23,50  Tickets kopen
Wehl
Station
17:59 €26,00  Tickets kopen
Westervoort
Bushalte Dorpsplein
18:12 €24,00  Tickets kopen
Weurt
Parkeerplaats
17:59 €26,00  Tickets kopen
Wijchen
NS station
17:52 €27,00  Tickets kopen
Wijchen
Bushalte Palkerplein
17:51 €27,00  Tickets kopen
Winssen
De Paulus
17:54 €26,50  Tickets kopen
Winterswijk
NS Centraal
17:36 €29,00  Tickets kopen
Winterswijk
NS West
17:35 €29,50  Tickets kopen
Zeddam
Het Tolhuis
17:59 €26,00  Tickets kopen
Zelhem
Carpoolplaats
17:51 €27,00  Tickets kopen
Zetten
NS station
18:02 €25,50  Tickets kopen
Zevenaar
NS station
18:07 €25,00  Tickets kopen
Zuilichem
Tankstation TinQ
17:31 €30,00  Tickets kopen
Zutphen
NS station
18:23 €22,50  Tickets kopen
Zutphen
Bioscoop Zutphen
18:23 €22,50  Tickets kopen

Groningen

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
De Wilp
Bushalte Vijverstraat
17:38 €26,50 Locatie aanvragen
Groningen
NS Centraal (Touringcarhalte)
17:32 €27,00 Locatie aanvragen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Erp
Parkeerplaats Sportcentrum Ter Aa
17:15 €29,00 Locatie aanvragen
Gemert
Esso (overkant)
17:08 €30,00 Locatie aanvragen

Noord-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Urk
Bushalte Urkerweg 60
18:23 €21,50 Locatie aanvragen
Winkel
Parkeerplaats Sport Cafe Niedorphal
17:23 €28,50 Locatie aanvragen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almelo
NS centraal (achterzijde parkeerplaats)
18:23 €22,50  Tickets kopen
Almelo
NS centraal
18:23 €22,50  Tickets kopen
Almelo
NS de Riet
18:24 €22,50  Tickets kopen
Balkbrug
Parkeerplaats Slagerij Broekhuizen
18:42 €20,00  Tickets kopen
Beerzerveld
Bushalte Café Restaurant Beerzerveld
18:23 €21,50 Locatie aanvragen
Belt-Schutsloot
Bushalte Belterweg
18:38 €19,50 Locatie aanvragen
Bentelo
V.V. Bentelo
18:13 €24,00  Tickets kopen
Bergentheim
Bushalte Veenlust
18:29 €21,50  Tickets kopen
Borne
NS station
18:20 €23,00  Tickets kopen
Broekland
Automobielbedrijf Holtkuile
18:38 €19,50 Locatie aanvragen
Daarlerveen
NS station
18:30 €21,50  Tickets kopen
Dalfsen
Station Dalfsen
18:48 €19,00  Tickets kopen
Dedemsvaart
busstations thv de brandweer
18:39 €20,50  Tickets kopen
Delden
Station Delden
18:17 €23,50  Tickets kopen
Denekamp
parkeerplaats thv Ringfoto
18:05 €25,00  Tickets kopen
Deurningen
Bushalte R.K. Kerk
18:13 €24,00  Tickets kopen
Deventer
Roto Smeets (industrieweg 5)
18:35 €21,00  Tickets kopen
Deventer
De Scheg
18:21 €22,50  Tickets kopen
Deventer
NS Centraal
18:36 €20,50  Tickets kopen
Diepenveen
Bushalte Hof Van Salland
18:33 €20,50 Locatie aanvragen
Elburg
Parkeerplaats bij ESC
18:44 €19,50  Tickets kopen
Enschede
NS Eschmarke
18:06 €25,00  Tickets kopen
Enschede
NS Galanerbrug
18:05 €25,00  Tickets kopen
Enschede
NS Drienerlo
18:10 €24,50  Tickets kopen
Enschede
Enschede Zuiderval
18:09 €24,50  Tickets kopen
Enschede
HC PW
18:09 €24,50  Tickets kopen
Enschede
HC-PW
18:09 €24,50  Tickets kopen
Enschede
NS centraal
18:10 €24,50  Tickets kopen
Enschede
PW hockey
18:09 €24,50  Tickets kopen
Enschede
Prinses Wilhemina HC
18:09 €24,50  Tickets kopen
Genemuiden
Bushalte Stuivenbergstraat
18:48 €19,00  Tickets kopen
Goor
Station Goor
18:20 €23,00  Tickets kopen
Gramsbergen
NS station
18:28 €22,00  Tickets kopen
Haaksbergen
Busstation (Zeedijk)
18:09 €24,50  Tickets kopen
Hardenberg
NS station
18:31 €21,50  Tickets kopen
Hasselt
Bushalte Scheepswerf
18:50 €18,50  Tickets kopen
Heeten
Sporthal Heeten
18:34 €20,00 Locatie aanvragen
Heino
NS station
18:48 €19,00  Tickets kopen
Heino
Bushalte (bij AH)
18:48 €19,00  Tickets kopen
Hellendoorn
Bushalte De Blenke
18:29 €21,00 Locatie aanvragen
Hengelo
NS Oost
18:14 €23,50  Tickets kopen
Hengelo
NS station
18:17 €23,50  Tickets kopen
Holten
NS station
18:31 €21,50  Tickets kopen
IJsselmuiden
Tankstation Total
18:50 €18,50  Tickets kopen
Kampen
Parkeerplaats zwembad De Steur
18:48 €19,00  Tickets kopen
Kampen
NS station (centraal)
18:51 €18,50  Tickets kopen
Lemele
Parkeerplaats bij Zaal Dijk
18:34 €20,00 Locatie aanvragen
Lemelerveld
Voetbalvereniging
18:42 €20,00  Tickets kopen
Lierderholthuis
Bushalte School
18:47 €19,00 Locatie aanvragen
Luttenberg
Parkeerplaats Cafetaria Spoolder
18:34 €20,50 Locatie aanvragen
Marienberg
NS station
18:31 €21,50  Tickets kopen
marrum
Bushalte Zuivelfabriek
17:44 €28,00  Tickets kopen
Nieuwleusen
Partkeerplaats Bakkerij Timmer
18:45 €19,50  Tickets kopen
Nijverdal
NS station
18:33 €21,00  Tickets kopen
Nunspeet
NS station
18:41 €20,00  Tickets kopen
Oldenzaal
NS station
18:10 €24,50  Tickets kopen
Olst
Bushalte NS Station
18:43 €19,50  Tickets kopen
Ommen
Ommen
18:42 €20,00  Tickets kopen
Ommen
NS station
18:42 €20,00  Tickets kopen
Ootmarsum
Bushalte
18:10 €24,50  Tickets kopen
Raalte
Raalte
18:43 €19,50  Tickets kopen
Raalte
NS station
18:43 €19,50  Tickets kopen
Rijssen
NS station
18:27 €22,00  Tickets kopen
Rouveen
Bushalte Hervormde Kerk
18:45 €19,00 Locatie aanvragen
Staphorst
Staphorst
18:46 €19,50  Tickets kopen
t Harde
NS station
18:47 €19,00  Tickets kopen
Vilsteren
Bushalte Huize Vilsteren
18:39 €19,50 Locatie aanvragen
Vollenhove
Bushalte Zwembad
18:39 €20,00  Tickets kopen
Vriezenveen
NS station
18:26 €22,00  Tickets kopen
Vroomshoop
NS station
18:29 €21,50  Tickets kopen
Wanneperveen
Bushalte 't Haagje
18:35 €20,00 Locatie aanvragen
Weerselo
Busstation
18:09 €24,50  Tickets kopen
Wesepe
Bushalte Velsdijk
18:36 €20,00 Locatie aanvragen
Wezep
NS station
18:53 €18,50  Tickets kopen
Wierden
NS station
18:29 €21,50  Tickets kopen
Wijhe
NS station
18:47 €19,00  Tickets kopen
Zalk
Parkeerplaats Dorpshuis Zalk
18:52 €18,00 Locatie aanvragen
Zwartsluis
Carpool Zwartsluis
18:47 €19,00  Tickets kopen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
18:57 €17,50  Tickets kopen
Zwolle
Sligro Zwolle
18:56 €18,00  Tickets kopen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
18:55 €18,00  Tickets kopen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Amersfoort
NS Centraal (voorzijde)
17:59 €24,00 Locatie aanvragen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
17:42 €26,00 Locatie aanvragen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Voorwijk
17:46 €25,50 Locatie aanvragen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Leiden
NS Station t.h.v. Aldi/Kruidvat
16:54 €31,50 Locatie aanvragen
Noordwijk
Parkeerplaats Rotonde (LAGEWEG / V. Berckelweg)
16:57 €31,50 Locatie aanvragen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Rossum
Coop Rossum
17:33 €29,50  Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?