Busreis naar Das Coen und Sander Fest 2020

Gezellig én voordelig vervoer naar Das Coen und Sander Fest ? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Das Coen und Sander Fest met comfortabele touringcar, vriendelijke chauffeur én de muziek aan!

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 272 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Drenthe

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Assen
Praxis Assen
15:07 €32,00 Locatie aanvragen
Coevorden
NS station
15:14 €31,00 Locatie aanvragen
Emmen
NS station
15:09 €31,50 Locatie aanvragen
Hoogeveen
Lidl schutsplein
15:31 €28,50 Locatie aanvragen
Hoogeveen
NS station
15:29 €28,50 Locatie aanvragen
Meppel
NS station
15:44 €26,50 Locatie aanvragen

Flevoland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almere
Centraal station (Mandelaplein)
16:31 €20,00 Locatie aanvragen
Lelystad
NS Centrum (achterzijde)
16:18 €21,50 Locatie aanvragen
Zeewolde
Parkeerplaats Lidle
16:27 €20,50 Locatie aanvragen

Friesland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Bolsward
Busstation
15:23 €29,50 Locatie aanvragen
Dokkum
Dokkum (woudweg 140)
14:56 €33,50 Locatie aanvragen
Drachten
Bij Schouwburg Lawei
15:19 €30,00 Locatie aanvragen
Heerenveen
Abe Lenstra Boulevard
15:31 €28,50 Locatie aanvragen
Heerenveen
Mac Donalds heerenveen
15:31 €28,50 Locatie aanvragen
Heerenveen
NS station
15:31 €28,50 Locatie aanvragen
Heerenveen
P+R Heerenveen station West
15:33 €28,00 Locatie aanvragen
Leeuwarden
NS Camm.
15:11 €31,00 Locatie aanvragen
Leeuwarden
NS station
15:12 €31,00 Locatie aanvragen
Leeuwarden
P+R Transferium Kalverdijkje
15:10 €31,50 Locatie aanvragen
Leeuwarden
NS station
15:12 €31,00 Locatie aanvragen
Sneek
Sneek Parkeerplaats
15:30 €28,50 Locatie aanvragen
Sneek
NS Noord
15:29 €28,50 Locatie aanvragen
Sneek
Busstation
15:29 €28,50 Locatie aanvragen
Sneek
NS Centraal
15:29 €28,50 Locatie aanvragen
Sneek
P+R Sneek
15:29 €28,50 Locatie aanvragen

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Aalten
NS Station (voorzijde)
15:41 €27,00  Tickets kopen
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
16:15 €22,00  Tickets kopen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
16:09 €23,00  Tickets kopen
Barneveld
NS Centrum
16:33 €19,50  Tickets kopen
Beuningen
Sporthal de Tinnegieter
16:03 €24,00  Tickets kopen
Deest
Deest Bushalte
16:12 €22,50  Tickets kopen
Didam
NS station
16:04 €23,50  Tickets kopen
Dieren
Uitgang NS Station
16:04 €23,50  Tickets kopen
Doetinchem
Doetinchem CS
15:54 €25,00  Tickets kopen
Duiven
NS station
16:08 €23,00  Tickets kopen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
16:27 €20,50  Tickets kopen
Ede
NS station Ede Wageningen
16:27 €20,50  Tickets kopen
Groenlo
Busstation
15:37 €27,50  Tickets kopen
Harderwijk
Shell Oranjelaan
16:26 €20,50  Tickets kopen
Hattem
Busstation
16:00 €24,50  Tickets kopen
Hedel
Hedel Parkeerplaats
16:27 €20,50  Tickets kopen
Huissen
De Valom
16:07 €23,00  Tickets kopen
Kapel Avezaath
Eetcafe De Tol
16:30 €20,00  Tickets kopen
Meteren
Parkeerplaats
16:34 €19,50  Tickets kopen
Nijkerk
Mac Donalds
16:36 €19,00  Tickets kopen
Nijmegen
NS Centraal
16:00 €24,00  Tickets kopen
Opheusden
Parkeerplaats AH
16:15 €22,00  Tickets kopen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
16:30 €20,00  Tickets kopen
Ruurlo
Ruurlo
15:44 €26,50  Tickets kopen
Tiel
NS station
16:26 €20,50  Tickets kopen
Twello
Station NS Twello
16:06 €23,50  Tickets kopen
Veenendaal-de klomp
P+R Veenendaal-De Klomp
16:33 €19,50  Tickets kopen
Wamel
Wamel Bushalte
16:20 €21,50  Tickets kopen
Wehl
Station
15:58 €24,50  Tickets kopen
Westervoort
Bushalte Dorpsplein
16:10 €22,50  Tickets kopen
Wijchen
NS station
16:00 €24,00  Tickets kopen
Wijchen
Bushalte Palkerplein
15:59 €24,50  Tickets kopen
Winterswijk
NS Centraal
15:34 €28,00  Tickets kopen
Zevenaar
NS station
16:05 €23,50  Tickets kopen
Zutphen
NS station
16:02 €24,00  Tickets kopen

Groningen

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Delfzijl
Station Delfzijl
14:36 €36,50 Locatie aanvragen
Delfzijl
NS West
14:36 €36,50 Locatie aanvragen
Elst
Shell Express Elst
16:34 €19,50 Locatie aanvragen
Groningen
NS Centraal
14:56 €33,50 Locatie aanvragen
Groningen
NS Centraal (Touringcarhalte)
14:56 €33,50 Locatie aanvragen
Groningen
NS Europapark
14:56 €33,50 Locatie aanvragen
Groningen
NS Centraal (Touringcarhalte)
14:56 €33,50 Locatie aanvragen
Haren
NS station
14:54 €33,50 Locatie aanvragen
Hoogezand
NS martenshoek
14:47 €35,00 Locatie aanvragen
Hoogezand
NS Kropswolde
14:47 €34,50 Locatie aanvragen
Hoogezand
NS Sappemeer
14:46 €35,00 Locatie aanvragen
Stadskanaal
Busstation
14:50 €34,50 Locatie aanvragen
Veendam
Veendam
14:42 €35,50 Locatie aanvragen
Winschoten
NS station
14:31 €37,00 Locatie aanvragen
Winsum
NS station
14:45 €35,00 Locatie aanvragen

Limburg

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Beek
Station Beek-Elsloo
15:09 €31,50 Locatie aanvragen
Brunssum
Parkeerplaats
15:05 €32,00 Locatie aanvragen
Geleen
P+R Geleen Oost
15:07 €32,00 Locatie aanvragen
Heerlen
NS Centraal (bushaltes)
14:59 €33,00 Locatie aanvragen
Hoensbroek
NS station (parkeerterrein)
15:01 €33,00 Locatie aanvragen
Kerkrade
NS Centrum
14:53 €34,00 Locatie aanvragen
Meerssen
NS station
15:04 €32,50 Locatie aanvragen
Molenhoek
Station Mook
15:55 €25,00 Locatie aanvragen
Reuver
NS station
15:11 €31,00 Locatie aanvragen
Roermond
NS station
15:24 €29,50 Locatie aanvragen
Sittard
NS station
15:13 €31,00 Locatie aanvragen
Venlo
NS station
15:21 €30,00 Locatie aanvragen
Venray
Sporthal De Wetteling
15:36 €27,50 Locatie aanvragen
Weert
NS Station bushaltes
15:39 €27,00 Locatie aanvragen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Asten
Asten (Koningsplein 1)
15:42 €26,50 Locatie aanvragen
Bergeijk
Bergeijk
15:47 €26,00 Locatie aanvragen
Bergen op Zoom
NS station
15:45 €26,50 Locatie aanvragen
Best
Busstation
16:06 €23,50 Locatie aanvragen
Bladel
De Markt 1
15:45 €26,50 Locatie aanvragen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
15:45 €26,50 Locatie aanvragen
Boxtel
NS station
16:10 €22,50 Locatie aanvragen
Breda
International bus stop, Prinsenbeek
16:08 €23,00 Locatie aanvragen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
16:11 €22,50 Locatie aanvragen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
16:22 €21,00 Locatie aanvragen
Deurne
NS station
15:53 €25,00 Locatie aanvragen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
16:16 €22,00 Locatie aanvragen
Eersel
Busstation
15:51 €25,50 Locatie aanvragen
Eindhoven
NS station (flixbushalte thv Flying Pins)
15:59 €24,50 Locatie aanvragen
Eindhoven
Zwembad Tongelreep
15:54 €25,00 Locatie aanvragen
Elshout
Bushalte Elshout
16:16 €22,00 Locatie aanvragen
Etten Leur
McDonald's Etten Leur
16:04 €23,50 Locatie aanvragen
Gilze
Action Gilze
16:04 €23,50 Locatie aanvragen
Goirle
Parkeerplaats
15:57 €24,50 Locatie aanvragen
Heesch
Mac Donalds
16:14 €22,50 Locatie aanvragen
Helmond
NS Centraal
15:58 €24,50 Locatie aanvragen
Herpen
Herpen Bushalte
16:05 €23,50 Locatie aanvragen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
16:12 €22,50 Locatie aanvragen
Nieuwkuijk
Nieuwkuijk Parkeerplaats
16:18 €21,50 Locatie aanvragen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
15:50 €25,50 Locatie aanvragen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
15:48 €26,00 Locatie aanvragen
Oirschot
BP (tankstation)
15:59 €24,50 Locatie aanvragen
Oisterwijk
NS station
16:11 €22,50 Locatie aanvragen
Oosterhout
Mac Donalds
16:17 €22,00 Locatie aanvragen
Oss
NS Station
16:11 €22,50 Locatie aanvragen
Raamsdonkveer
Busstation
16:21 €21,00 Locatie aanvragen
Reusel
Busstation
15:52 €25,50 Locatie aanvragen
Rijen
NS station
16:13 €22,50 Locatie aanvragen
Roosendaal
NS Station
15:54 €25,00 Locatie aanvragen
Rucphen
raadhuisplein
15:57 €24,50 Locatie aanvragen
Schaijk
Schaijk Bushalte
16:09 €23,00 Locatie aanvragen
Sint-Oedenrode
Bushalte / Esso
16:10 €23,00 Locatie aanvragen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
16:13 €22,50 Locatie aanvragen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
15:58 €24,50 Locatie aanvragen
Uden
Busstation Uden
16:06 €23,50 Locatie aanvragen
Uden
Busstation bij politiebureau
16:06 €23,50 Locatie aanvragen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
15:51 €25,50 Locatie aanvragen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
16:11 €22,50 Locatie aanvragen
Veldhoven
Plein D'ekker
15:57 €24,50 Locatie aanvragen
Vlijmen
Vlijmen
16:19 €21,50 Locatie aanvragen
Waalwijk
Waalwijk busstation
16:13 €22,50 Locatie aanvragen
Zundert
Oranjeplein
15:57 €24,50 Locatie aanvragen

Noord-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Aalsmeer
Hortensiaplein (bushalte)
16:25 €20,50 Locatie aanvragen
Alkmaar
NS Noord
15:57 €24,50  Tickets kopen
Amstelveen
Busstation Amstelveen
16:29 €20,00 Locatie aanvragen
Amstelveen
Parkeerterrein Partycentrum de Kegel Amstelveen
16:28 €20,50 Locatie aanvragen
Amsterdam
NS Sloterdijk (Langs de weg, boven)
16:23 €21,00 Locatie aanvragen
Amsterdam
NS Amstel - beneden
16:29 €20,00 Locatie aanvragen
Avenhorn
Bushalte prot. Kerk
15:45 €24,50  Tickets kopen
Beverwijk
NS station
16:12 €22,50 Locatie aanvragen
Blaricum
Carpoolplaats
16:41 €18,50 Locatie aanvragen
Castricum
NS Station
16:04 €23,50 Locatie aanvragen
Edam
Busstation Edam
16:14 €22,00 Locatie aanvragen
Haarlem
Koepel gevangenis
16:17 €22,00 Locatie aanvragen
Heerhugowaard
NS station
15:56 €25,00 Locatie aanvragen
Hilversum
NS Sportpark (ESSO)
16:48 €17,50 Locatie aanvragen
Hoofddorp
Bushaltes
16:19 €21,50 Locatie aanvragen
Hoorn
Busplaatsen
16:00 €24,50 Locatie aanvragen
IJmuiden
IJmuiden velserduinplein
16:12 €22,50 Locatie aanvragen
Limmen
Limmen (parkeerplaats VV Limmen)
16:04 €23,50 Locatie aanvragen
Nieuw Vennep
NS station
16:20 €21,50 Locatie aanvragen
Ouderkerk aan de Amstel
SV Ouderkerk
16:31 €20,00 Locatie aanvragen
Purmerend
NS Weidevenne (thv Apotheek)
16:17 €22,00 Locatie aanvragen
Volendam
Kaasboerderij de Simonehoeve
16:14 €22,00 Locatie aanvragen
Zaandam
NS Station bushaltes
16:16 €22,00 Locatie aanvragen
Zwanenburg
Dennenlaan zijstraat naast Rabobank
16:20 €21,50 Locatie aanvragen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almelo
NS centraal (achterzijde pakeerplaats)
15:36 €27,50 Locatie aanvragen
Dalfsen
Station Dalfsen
15:49 €26,00 Locatie aanvragen
Dedemsvaart
busstations thv de brandweer
15:40 €27,00 Locatie aanvragen
Deventer
NS Centraal
16:03 €24,00 Locatie aanvragen
Enschede
NS centraal
15:27 €29,00 Locatie aanvragen
Enschede
PW hockey
15:27 €29,00 Locatie aanvragen
Goor
Station Goor
15:41 €27,00 Locatie aanvragen
Haaksbergen
Busstation (Zeedijk)
15:33 €28,00 Locatie aanvragen
Hardenberg
NS station
15:33 €28,00 Locatie aanvragen
Hengelo
NS station
15:35 €28,00 Locatie aanvragen
Kampen
NS station (centraal)
15:57 €24,50 Locatie aanvragen
Nijverdal
NS station
15:36 €27,50 Locatie aanvragen
Oldenzaal
NS station
15:27 €29,00 Locatie aanvragen
Ommen
NS station
15:43 €26,50 Locatie aanvragen
Raalte
NS station
15:49 €26,00 Locatie aanvragen
Rijssen
NS station
15:44 €26,50 Locatie aanvragen
Vroomshoop
NS station
15:31 €28,50 Locatie aanvragen
Weerselo
Busstation
15:30 €28,50 Locatie aanvragen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
16:00 €24,50 Locatie aanvragen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
15:57 €24,50 Locatie aanvragen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Amersfoort
Shell (hogeweg)
16:42 €18,50  Tickets kopen
Amersfoort
De Brand 5
16:39 €18,50  Tickets kopen
Baarn
NS Station
16:43 €18,00  Tickets kopen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
16:43 €18,00  Tickets kopen
Houten
Bushalte Molenzoom
16:49 €17,50  Tickets kopen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
16:47 €17,50  Tickets kopen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
16:43 €18,00  Tickets kopen
Lopik
Rembrandtsplein
16:40 €18,50  Tickets kopen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
16:34 €19,50  Tickets kopen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
16:51 €17,00  Tickets kopen
Odijk
Parkeerplaats - Sint Nicolaaslaan 1
16:49 €17,50  Tickets kopen
Oudewater
Bushalte Molenwal
16:41 €18,50  Tickets kopen
Polsbroek
Bushalte Rabobank
16:37 €19,00  Tickets kopen
Soest
NS Centraal
16:45 €18,00  Tickets kopen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
16:56 €16,50  Tickets kopen
Utrecht
Vineyard Food & Drinks
16:48 €17,50  Tickets kopen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
16:32 €19,50  Tickets kopen
Vianen
Bushalte Hotel Vianen
16:48 €17,50  Tickets kopen
Vleuten
NS Station Vleuten
16:46 €18,00  Tickets kopen
Woerden
NS station
16:43 €18,00  Tickets kopen
Zeist
Busstation
16:53 €17,00  Tickets kopen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Alphen aan den Rijn
NS station
16:29 €20,00  Tickets kopen
Barendrecht
NS station - voorzijde
16:13 €22,50  Tickets kopen
Barendrecht
Zwembad: Inge de Bruijn
16:12 €22,50  Tickets kopen
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
16:32 €19,50  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Zijde
16:20 €21,50  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
16:20 €21,50  Tickets kopen
Bleiswijk
Parkeerplaats SV Soccer Boys
16:23 €21,00  Tickets kopen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
16:36 €19,00  Tickets kopen
Boskoop
NS station
16:27 €20,50  Tickets kopen
Boven-Hardinxveld
Busstation Boven-Hardinxveld
16:28 €20,50  Tickets kopen
Brielle
Jumbo Brielle
15:58 €24,50  Tickets kopen
Capelle aan den IJssel
NS Schollevaar
16:23 €21,00  Tickets kopen
De Lier
Summit Health / Vreelo
16:08 €23,00  Tickets kopen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
16:13 €22,50  Tickets kopen
Den Haag
Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
16:15 €22,00  Tickets kopen
Den Haag
Shell Savornin
16:07 €23,00  Tickets kopen
Den Haag
Parkeerplaats Wateringseveld
16:13 €22,50  Tickets kopen
Den Haag
Esso Leidschenveen
16:17 €22,00  Tickets kopen
Dordrecht
NS stadspolders (dudok erf)
16:19 €21,50  Tickets kopen
Dordrecht
NS Centraal (Voorzijde - bij de stadsbussen)
16:19 €21,50  Tickets kopen
Gorinchem
NS station
16:32 €19,50  Tickets kopen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
16:32 €19,50  Tickets kopen
Haastrecht
P+R Grote Haven (bij COOP)
16:36 €19,00  Tickets kopen
Hazerswoude-Dorp
Busstation
16:25 €20,50  Tickets kopen
Heinenoord
Busstation
16:09 €23,00  Tickets kopen
Hellevoetsluis
Zwembad de Eendracht
15:54 €25,00  Tickets kopen
Hillegom
NS station
16:10 €23,00  Tickets kopen
Hoogvliet Rotterdam
Metrostation Hoogvliet
16:08 €23,00  Tickets kopen
Klaaswaal
Parkeerterrein (rijksstraatweg 30)
16:06 €23,50  Tickets kopen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
16:23 €21,00  Tickets kopen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
16:17 €22,00  Tickets kopen
Leiden
NS Lammenschans
16:21 €21,00  Tickets kopen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
16:15 €22,00  Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
16:26 €20,50  Tickets kopen
Maassluis
NS West
16:09 €23,00  Tickets kopen
Monster
Burgemeester Woutersplein Rotonde
16:06 €23,50  Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
16:08 €23,00  Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
NS station
16:26 €20,50  Tickets kopen
Nieuwkoop
Robey's Gym
16:26 €20,50  Tickets kopen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
16:18 €21,50  Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerterrein Gemeentehuis
16:03 €24,00  Tickets kopen
Oud-Beijerland
VV SHO
16:03 €24,00  Tickets kopen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
16:21 €21,50  Tickets kopen
Papendrecht
Busstation politiebureau
16:22 €21,00  Tickets kopen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
16:20 €21,50  Tickets kopen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
16:09 €23,00  Tickets kopen
Puttershoek
Jongerencentrum The Point
16:11 €22,50  Tickets kopen
Ridderkerk
Busstation Koningsplein
16:14 €22,50  Tickets kopen
Rijnsburg
burgemeester koomansplein
16:16 €22,00  Tickets kopen
Rijswijk
marimbahal
16:14 €22,00  Tickets kopen
Roelofarendsveen
Parkeerplaats watertoren
16:16 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Zuidplein
16:12 €22,50  Tickets kopen
Rotterdam
NS Alexander (achterzijde)
16:24 €21,00  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Capelsebrug
16:19 €21,50  Tickets kopen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
16:18 €21,50  Tickets kopen
s Gravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
16:05 €23,50  Tickets kopen
Schiedam
Sporthal Margriet
16:14 €22,00  Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
16:35 €19,50  Tickets kopen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
16:07 €23,50  Tickets kopen
Stolwijk
Bushalte Populierenlaan (langs N207)
16:23 €21,00  Tickets kopen
Ter Aar
Bushalte Aardam
16:27 €20,50  Tickets kopen
Vlaardingen
NS Oost
16:13 €22,50  Tickets kopen
Voorhout
P&R Station
16:08 €23,00  Tickets kopen
Waddinxveen
NS station
16:30 €20,00  Tickets kopen
Wassenaar
Bushalte Van Oldenbarneveltweg
16:09 €23,00  Tickets kopen
Westmaas
Texaco
16:06 €23,50  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Oosterheem
16:24 €21,00  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centraal (Nelson Mandelabrug 6)
16:23 €21,00  Tickets kopen
Zoetermeer
Centrum West Bushalte
16:22 €21,00  Tickets kopen
Zuidland
De Zuidlandse Hoeve - P
16:00 €24,00  Tickets kopen
Zwijndrecht
NS Station
16:13 €22,50  Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?