Busreis naar Decibel Outdoor Zaterdag 2022

Gezellig én voordelig bus vervoer naar Decibel Outdoor Zaterdag? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Decibel Outdoor Zaterdag met vriendelijke chauffeur, snelle route en de muziek aan! 

Bekijk ook de busreizen naar Decibel Outdoor Zondag en Decibel Outdoor Weekend

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 532 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Zuid-Holland

Laat 160 opstaplocaties in Zuid-Holland zien.

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
12:36 € 24,00  Tickets kopen
Deurne
NS station
12:16 € 27,00  Tickets kopen
Asten
Asten (Koningsplein 1)
12:20 € 26,50  Tickets kopen
Helmond
NS Centraal
12:25 € 25,50  Tickets kopen
Eindhoven
NS station (flixbushalte thv Flying Pins)
12:34 € 24,50  Tickets kopen
Veldhoven
Plein D'ekker
12:35 € 24,50  Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Bushalte / Shell
12:30 € 25,00  Tickets kopen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
12:35 € 24,50  Tickets kopen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
12:27 € 25,50  Tickets kopen
Cuijk
P Mc Donalds
12:14 € 27,50  Tickets kopen
Gemert
Esso (overkant)
12:23 € 26,00  Tickets kopen
Uden
Busstation Uden
12:21 € 26,00  Tickets kopen
Boxtel
NS station
12:44 € 23,00  Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen (Cafe Den Braai)
12:42 € 23,50  Tickets kopen
Oss
NS Station
12:28 € 25,00  Tickets kopen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
12:41 € 23,50  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
12:45 € 23,00  Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
12:41 € 23,50  Tickets kopen
Rijen
NS station
12:45 € 23,00  Tickets kopen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
12:41 € 23,50  Tickets kopen
Oisterwijk
NS station
12:50 € 22,00  Tickets kopen
Rucphen
raadhuisplein
12:24 € 26,00  Tickets kopen
Roosendaal
NS Station
12:20 € 26,50  Tickets kopen
Bergen op Zoom
NS station
12:11 € 27,50  Tickets kopen
Oud Gastel
Busstation
12:18 € 26,50  Tickets kopen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
12:55 € 21,50  Tickets kopen
Oosterhout
Mac Donalds
12:35 € 24,50  Tickets kopen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
12:44 € 23,00  Tickets kopen
Zundert
Oranjeplein
12:28 € 25,50  Tickets kopen
Klundert
Bushalte tegenover Ch. Rest. Maan Sheng
12:17 € 27,00  Tickets kopen
Heeze
Gemeentehuis
12:27 € 25,50  Tickets kopen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
12:28 € 25,00  Tickets kopen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
12:02 € 29,00  Tickets kopen
Best
Busstation
12:40 € 23,50  Tickets kopen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
12:06 € 28,50  Tickets kopen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
12:43 € 23,00  Tickets kopen
Etten Leur
McDonald's Etten Leur
12:30 € 25,00  Tickets kopen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
12:16 € 27,00  Tickets kopen
Someren
Wilhelminaplein
12:20 € 26,50  Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
12:38 € 24,00  Tickets kopen
Geldrop
Mac Donalds Geldrop
12:27 € 25,50  Tickets kopen
Overloon
Overloon, Landal de vers
12:01 € 29,00  Tickets kopen
Bakel
Kerkplein Bakel
12:12 € 27,50  Tickets kopen
Someren Eind
Bushalte Nieuwendijk
12:17 € 27,00  Tickets kopen
Helmond
NS Brouwhuis
12:24 € 26,00  Tickets kopen
Helmond
NS het Hout
12:26 € 25,50  Tickets kopen
Son en Breugel
Sporthal De Landing
12:35 € 24,50  Tickets kopen
Eindhoven
BigImpact
12:38 € 24,00  Tickets kopen
Eindhoven
NS Beukenlaan
12:37 € 24,00  Tickets kopen
Bergeijk
Bergeijk
12:24 € 26,00  Tickets kopen
Wanroij
Rabobank
12:11 € 27,50  Tickets kopen
Haps
Parkeerplaats Kerk
12:09 € 28,00  Tickets kopen
Heesch
Mac Donalds
12:30 € 25,00  Tickets kopen
Sint Michielsgestel
Sint-michielsgestel petrus dondersplein
12:39 € 24,00  Tickets kopen
Rosmalen
NS station
12:37 € 24,00  Tickets kopen
Den Bosch
NS Oost
12:39 € 23,50  Tickets kopen
Den Bosch
Den Bosch Casinotuin
12:40 € 23,50  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Sporthal De Werft
12:44 € 23,00  Tickets kopen
Gilze
Action Gilze
12:47 € 22,50  Tickets kopen
Haaren
De Michel
12:48 € 22,50  Tickets kopen
Tilburg
P+R NS Reeshof
12:49 € 22,50  Tickets kopen
Tilburg
NS Centraal - Kiss & Ride
12:54 € 21,50  Tickets kopen
Dorst
Dorst
12:38 € 24,00  Tickets kopen
Teteringen
Teteringen - Scheperij 3
12:37 € 24,00  Tickets kopen
Breda
Schoolakkerplein, Breda
12:39 € 23,50  Tickets kopen
Breda
International bus stop, Prinsenbeek
12:32 € 24,50  Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Parkeerterrein (Markt 7)
12:33 € 24,50  Tickets kopen
Nieuwendijk
Bushalte Rijksweg A27 (Almkerk)
12:24 € 26,00  Tickets kopen
Eindhoven
Zwembad Tongelreep
12:32 € 24,50  Tickets kopen
Den Bosch
P+R de Vliert
12:40 € 23,50  Tickets kopen
Tilburg
Kwantum Tilburg
12:56 € 21,50  Tickets kopen
Bergen op Zoom
Bushalte Ruytershoveweg
12:12 € 27,50  Tickets kopen
Willemstad
Steenpad 9
12:10 € 28,00  Tickets kopen
Helvoirt
Busstation
12:48 € 22,50  Tickets kopen
Eersel
Busstation
12:29 € 25,00  Tickets kopen
Moergestel
Total (tankstation)
12:52 € 22,00  Tickets kopen
Hilvarenbeek
Bushalte (paardenstraat)
12:53 € 22,00  Tickets kopen
Mierlo
Esso de Kim
12:26 € 25,50  Tickets kopen
Dongen
VV Dongen
12:43 € 23,00  Tickets kopen
Fijnaart
Graanbeurs
12:11 € 27,50  Tickets kopen
Sint Anthonis
De Brink (parkeerterrein)
12:12 € 27,50  Tickets kopen
Geffen
MFC De Koppellinck
12:32 € 24,50  Tickets kopen
Vught
Van der Valk
12:43 € 23,00  Tickets kopen
Mill
Bushalte Schoolstraat
12:12 € 27,50  Tickets kopen
Wijk en Aalburg
Bushalte De Kromme Nol
12:32 € 24,50  Tickets kopen
Andel
Parkeerplaats Prinsentuin college
12:27 € 25,50  Tickets kopen
Tilburg
Mc Tilburg
12:52 € 22,00  Tickets kopen
Oijen
Parkeerplaats
12:24 € 26,00  Tickets kopen
Macharen
Parkeerplaats
12:23 € 26,00  Tickets kopen
Reusel
Busstation
12:43 € 23,00  Tickets kopen
Bladel
De Markt 1
12:41 € 23,50  Tickets kopen
Langenboom
Peuterspeelzaal (achterkant basisschool)
12:19 € 26,50  Tickets kopen
Goirle
Parkeerplaats
12:54 € 21,50  Tickets kopen
Diessen
De buskes
12:52 € 22,00  Tickets kopen
Middelbeers
Parkeerplaats
12:48 € 22,50  Tickets kopen
Spoordonk
Parkeerplaats
12:47 € 22,50  Tickets kopen
Oirschot
BP (tankstation)
12:46 € 23,00  Tickets kopen
Nuland
Mariakapel
12:34 € 24,50  Tickets kopen
Weert
Restaurant de Tos
12:11 € 27,50  Tickets kopen
Deurne
Deurne Station
12:16 € 27,00  Tickets kopen
Milheeze
BP Milheeze
12:11 € 27,50  Tickets kopen
Steenbergen
Busstation Burgemeester van Loonstraat
12:04 € 28,50  Tickets kopen
Berghem
Berghem busstation
12:25 € 25,50  Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen
12:42 € 23,50  Tickets kopen
Schaijk
Schaijk Bushalte
12:25 € 25,50  Tickets kopen
Nieuwkuijk
Nieuwkuijk Parkeerplaats
12:42 € 23,50  Tickets kopen
Wintelre
De Rosdoek
12:34 € 24,00  Tickets kopen

Utrecht

Laat 59 opstaplocaties in Utrecht zien.

Gelderland

Laat 105 opstaplocaties in Gelderland zien.

Noord-Holland

Laat 18 opstaplocaties in Noord-Holland zien.

Drenthe

Laat 4 opstaplocaties in Drenthe zien.

Flevoland

Laat 3 opstaplocaties in Flevoland zien.

Friesland

Laat 7 opstaplocaties in Friesland zien.

Groningen

Laat 1 opstaplocaties in Groningen zien.

Limburg

Laat 54 opstaplocaties in Limburg zien.

Overijssel

Laat 11 opstaplocaties in Overijssel zien.

Zeeland

Laat 3 opstaplocaties in Zeeland zien.

Geen geschikte opstaplocaties?