Busreis naar Latin Village 2021

Gezellig én voordelig bus vervoer naar Latin Village? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Wij bieden twee opties aan om een busreis naar Latin Village te boeken:

  1. Losste bustickets kopen: Instappen bij reeds bestaande opstaplocatie.
  2. Zelf een busreis organiseren: Start je eigen busreis en verdien tot € 100,- cash! 
LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 540 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Drenthe

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Assen
HVA
09:59 €32,00 Locatie aanvragen
Coevorden
NS station
10:06 €33,00 Locatie aanvragen
Emmen
NS station
10:38 €37,50 Locatie aanvragen
Hoogeveen
NS station
10:26 €31,00 Locatie aanvragen
Meppel
NS station
11:13 €32,50 Locatie aanvragen

Flevoland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almere
Almere NS - kiss&ride
12:20 €21,00 Locatie aanvragen
Lelystad
NS Centrum (achterzijde)
12:05 €22,00 Locatie aanvragen
Zeewolde
Parkeerplaats Lidle
12:07 €24,50 Locatie aanvragen

Friesland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Appelscha
Poiesz
10:50 €36,00 Locatie aanvragen
Bolsward
Busstation
11:44 €28,00 Locatie aanvragen
Drachten
Bij Schouwburg Lawei
11:07 €33,50 Locatie aanvragen
Heerenveen
Mac Donalds heerenveen
11:19 €29,00 Locatie aanvragen
Joure
Mac Donalds Joure
11:25 €31,00 Locatie aanvragen
Leeuwarden
NS station
11:29 €28,00 Locatie aanvragen
Sneek
Busstation
11:39 €29,00 Locatie aanvragen
Sneek
NS Centraal
11:39 €29,00 Locatie aanvragen

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Apeldoorn
Bushalte Americahal Apeldoorn
11:39 €26,00  Tickets kopen
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
11:44 €26,00  Tickets kopen
Apeldoorn
Restaurant Orange (achterzijde)
11:40 €26,00  Tickets kopen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
11:29 €27,00  Tickets kopen
Arnhem
NS Presikhaaf
11:34 €27,00  Tickets kopen
Arnhem
NS centraal (achterzijde - flixbus halte)
11:38 €27,00  Tickets kopen
Barneveld
NS Noord (Overkant bij Alfa - Stationsweg 62)
12:03 €25,50  Tickets kopen
Barneveld
NS Centrum
12:03 €25,50  Tickets kopen
Bemmel
BP
11:26 €30,50  Tickets kopen
Beneden Leeuwen
Bushalte Akkerstraat
11:43 €28,00  Tickets kopen
Borculo
Busstation
11:10 €33,00  Tickets kopen
Brummen
NS station
11:33 €29,50  Tickets kopen
Doetinchem
Busstation
11:15 €30,00  Tickets kopen
Doetinchem
Doetinchem CS
11:15 €30,00  Tickets kopen
Duiven
NS station
11:29 €30,00  Tickets kopen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
11:52 €27,00  Tickets kopen
Ermelo
NS station
11:56 €26,50  Tickets kopen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
11:59 €26,00  Tickets kopen
Gendringen
Parkeerplaats Willem Alexandersplein
11:09 €33,00  Tickets kopen
Groenlo
Busstation
10:58 €34,50  Tickets kopen
Huissen
De Valom
11:25 €30,50  Tickets kopen
Huissen
Raadhuissplein
11:29 €30,00  Tickets kopen
Kesteren
Station Kesteren
11:42 €28,50  Tickets kopen
Kootwijkerbroek
Parkeerplaats
11:59 €26,00  Tickets kopen
Lichtenvoorde
Bushalte Twenteroute
11:03 €34,00  Tickets kopen
Nijkerk
NS station
12:04 €25,00  Tickets kopen
Nijkerk
Mac Donalds
12:05 €25,00  Tickets kopen
Nijmegen
NS Dukenburg
11:28 €28,00  Tickets kopen
Nijmegen
NS Centraal
11:24 €28,00  Tickets kopen
Nijmegen
Plein De Wedren
11:25 €28,00  Tickets kopen
Putten
NS station
12:00 €26,00  Tickets kopen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
11:59 €26,00  Tickets kopen
Ruurlo
Ruurlo
11:14 €32,50  Tickets kopen
Silvolde
Total
11:10 €33,00  Tickets kopen
Tiel
NS station
11:50 €27,00  Tickets kopen
Twello
Station NS Twello
11:35 €29,50  Tickets kopen
Ulft
Wesenthorst
11:10 €33,00  Tickets kopen
Veenendaal-de klomp
P+R Veenendaal-De Klomp
11:54 €26,50  Tickets kopen
Voorthuizen
Tankstation Shell Voorthuizen
12:02 €25,50  Tickets kopen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
11:58 €26,00  Tickets kopen
Wehl
Station
11:19 €31,50  Tickets kopen
Wijchen
NS station
11:25 €30,50  Tickets kopen
Winterswijk
NS Centraal
10:55 €35,00  Tickets kopen
Zelhem
Carpoolplaats
11:11 €33,00  Tickets kopen
Zetten
NS station
11:36 €29,00  Tickets kopen
Zevenaar
NS station
11:26 €30,50  Tickets kopen
Zutphen
NS station
11:32 €29,50  Tickets kopen

Groningen

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Albergen
Bushalte Zenderseweg
11:01 €34,50 Locatie aanvragen
Appingedam
NS station
10:27 €39,50 Locatie aanvragen
Baflo
NS station
10:29 €39,00 Locatie aanvragen
Beckum
Beckum Palace
11:02 €34,00 Locatie aanvragen
Bedum
NS station
10:34 €38,00 Locatie aanvragen
Beilen
NS station
10:49 €36,00 Locatie aanvragen
De Wilp
Bushalte Vijverstraat
10:57 €35,00 Locatie aanvragen
Delfzijl
Station Delfzijl
10:24 €39,50 Locatie aanvragen
Delfzijl
NS West
10:24 €39,50 Locatie aanvragen
Den Bosch
Bushalte Maaspoortweg
11:47 €25,00 Locatie aanvragen
Elst
Shell Express Elst
11:54 €26,50 Locatie aanvragen
Grijpskerk
NS station
10:49 €36,00 Locatie aanvragen
Groningen
NS Noord
10:42 €33,00 Locatie aanvragen
Groningen
NS Centraal
10:43 €33,00 Locatie aanvragen
Groningen
NS Centraal (Touringcarhalte)
10:44 €33,00 Locatie aanvragen
Groningen
NS Europapark
10:44 €33,00 Locatie aanvragen
Groningen
Direct Result Groningen
10:44 €33,00 Locatie aanvragen
Groningen
NS Centraal (Touringcarhalte)
10:44 €33,00 Locatie aanvragen
Haren
NS station
10:40 €37,00 Locatie aanvragen
Hoogezand
NS martenshoek
10:34 €38,00 Locatie aanvragen
Hoogezand
NS Kropswolde
10:35 €38,00 Locatie aanvragen
Hoogezand
NS Sappemeer
10:33 €38,50 Locatie aanvragen
Kloosterburen
Bushalte Hoofdstraat 44
10:34 €38,00 Locatie aanvragen
Leek
Bushalte Nienoordsrand
10:53 €35,50 Locatie aanvragen
Loppersum
NS station
10:26 €39,50 Locatie aanvragen
Megen
Megen
11:29 €30,00 Locatie aanvragen
Nieuweschans
NS station
10:12 €41,50 Locatie aanvragen
Oud-Beijerland
Vierwiekenplein
11:49 €27,50 Locatie aanvragen
Roodechool
NS station
10:21 €40,00 Locatie aanvragen
Sappemeer
NS Oost
10:30 €39,00 Locatie aanvragen
Sauwerd
NS station
10:35 €38,00 Locatie aanvragen
Scheemda
NS station
10:23 €40,00 Locatie aanvragen
Stadskanaal
Busstation
10:20 €40,00 Locatie aanvragen
Stedum
NS station
10:29 €39,00 Locatie aanvragen
Ter Apel
busstation
10:27 €39,50 Locatie aanvragen
Uithuizen
NS station
10:22 €40,00 Locatie aanvragen
Uithuizermeeden
NS station
10:22 €40,00 Locatie aanvragen
Usquert
NS station
10:24 €39,50 Locatie aanvragen
Veendam
Veendam
10:24 €39,50 Locatie aanvragen
Warffum
NS station
10:27 €39,50 Locatie aanvragen
Winschoten
NS station
10:19 €40,50 Locatie aanvragen
Winsum
NS station
10:32 €38,50 Locatie aanvragen
Wolfheze
Station
11:42 €28,50 Locatie aanvragen
Zuidbroek
NS station
10:29 €39,00 Locatie aanvragen
Zuidhorn
NS station
10:47 €36,00 Locatie aanvragen

Limburg

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Arcen
Roompot Klein Vink (Hotel Rooland)
10:55 €35,00 Locatie aanvragen
Beek
Station Beek-Elsloo
10:32 €38,50 Locatie aanvragen
Geleen
P+R Geleen Oost
10:31 €38,50 Locatie aanvragen
Heerlen
NS Centraal (bushaltes)
10:23 €34,00 Locatie aanvragen
Maastricht
parkeerplaats Geusselt Maastricht
10:25 €34,00 Locatie aanvragen
Roermond
NS station
10:47 €32,00 Locatie aanvragen
Sittard
NS station
10:36 €33,00 Locatie aanvragen
Vaals
Vaals, Shell
10:13 €41,50 Locatie aanvragen
Venlo
NS station
10:44 €36,50 Locatie aanvragen
Venray
NS station
11:04 €34,00 Locatie aanvragen
Venray
Sporthal De Wetteling
11:02 €34,00 Locatie aanvragen
Weert
NS Station bushaltes
11:03 €32,00 Locatie aanvragen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Asten
Asten (Koningsplein 1)
11:06 €33,50  Tickets kopen
Bergen op Zoom
NS station
11:22 €31,00  Tickets kopen
Best
Busstation
11:30 €30,00  Tickets kopen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
11:12 €32,50  Tickets kopen
Boxtel
NS station
11:34 €29,50  Tickets kopen
Breda
International bus stop, Prinsenbeek
11:34 €26,00  Tickets kopen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
11:35 €26,00  Tickets kopen
Cuijk
P Mc Donalds
11:20 €31,50  Tickets kopen
Den Bosch
NS Oost
11:47 €25,00  Tickets kopen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
11:45 €25,00  Tickets kopen
Deurne
NS station
11:17 €32,00  Tickets kopen
Deurne
Deurne Station
11:17 €32,00  Tickets kopen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
11:40 €28,50  Tickets kopen
Eindhoven
NS station (flixbushalte thv Flying Pins)
11:23 €28,00  Tickets kopen
Etten Leur
McDonald's Etten Leur
11:30 €26,00  Tickets kopen
Geldrop
Mac Donalds Geldrop
11:14 €32,50  Tickets kopen
Gemert
Esso (overkant)
11:25 €30,50  Tickets kopen
Heeze
Gemeentehuis
11:13 €32,50  Tickets kopen
Helmond
NS Centraal
11:21 €31,50  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
11:35 €29,50  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Sporthal De Werft
11:34 €29,50  Tickets kopen
Klundert
Bushalte tegenover Ch. Rest. Maan Sheng
11:36 €29,00  Tickets kopen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
11:20 €31,50  Tickets kopen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
11:15 €32,00  Tickets kopen
Oisterwijk
NS station
11:34 €29,50  Tickets kopen
Oosterhout
Mac Donalds
11:41 €25,00  Tickets kopen
Oss
Golfbad
11:36 €26,00  Tickets kopen
Oss
NS Station
11:35 €26,00  Tickets kopen
Oud Gastel
Busstation
11:32 €29,50  Tickets kopen
Rijen
NS station
11:37 €29,00  Tickets kopen
Roosendaal
NS Station
11:26 €27,00  Tickets kopen
Rucphen
raadhuisplein
11:22 €31,00  Tickets kopen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
11:37 €29,00  Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Bushalte / Esso
11:34 €29,50  Tickets kopen
Someren
Wilhelminaplein
11:05 €33,50  Tickets kopen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
11:37 €29,00  Tickets kopen
Tilburg
NS Centraal - Kiss & Ride
11:28 €27,00  Tickets kopen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
11:28 €27,00  Tickets kopen
Tilburg
Snackbar Heyhoef
11:32 €27,00  Tickets kopen
Uden
Busstation Uden
11:29 €30,00  Tickets kopen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
11:15 €32,00  Tickets kopen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
11:34 €29,50  Tickets kopen
Veldhoven
Plein D'ekker
11:21 €31,50  Tickets kopen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
11:16 €32,00  Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen (Cafe Den Braai)
11:44 €28,00  Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
11:36 €29,00  Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
11:42 €28,00  Tickets kopen
Zundert
Oranjeplein
11:20 €31,50  Tickets kopen

Noord-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Aalsmeer
Hortensiaplein (bushalte)
12:39 €20,00 Locatie aanvragen
Alkmaar
NS Noord
12:38 €20,50 Locatie aanvragen
Amstelveen
Busstation Amstelveen
12:40 €20,00 Locatie aanvragen
Amsterdam
NS Zuid WTC
12:40 €20,00 Locatie aanvragen
Amsterdam
NS Sloterdijk (Langs de weg, boven)
12:49 €19,00 Locatie aanvragen
Amsterdam
NS Amstel - beneden
12:35 €21,00 Locatie aanvragen
Bergen
Bar Bodega 't Zeepaardje
12:37 €20,50 Locatie aanvragen
Beverwijk
NS station
12:54 €18,00 Locatie aanvragen
Den Helder
NS Centraal Station
12:12 €24,00 Locatie aanvragen
Den Oever
Voetbal Wiron
12:12 €24,00 Locatie aanvragen
Haarlem
NS Centraal (busplaats)
12:51 €18,50 Locatie aanvragen
Haarlem
Koepel gevangenis
12:48 €19,00 Locatie aanvragen
Heerhugowaard
NS station
12:37 €20,50 Locatie aanvragen
Hilversum
NS Sportpark (ESSO)
12:18 €23,00 Locatie aanvragen
Hoofddorp
Bushaltes
12:40 €20,00 Locatie aanvragen
Hoorn
Busplaatsen
12:25 €22,50 Locatie aanvragen
Limmen
Limmen (parkeerplaats VV Limmen)
12:45 €19,50 Locatie aanvragen
Marken
DEEN Supermarkt
12:32 €21,00 Locatie aanvragen
Nieuw Vennep
NS station
12:38 €20,50 Locatie aanvragen
Purmerend
NS Weidevenne (thv Apotheek)
12:37 €20,50 Locatie aanvragen
Uithoorn
uithoorn Deen parkeerplaats
12:35 €21,00 Locatie aanvragen
Zaandam
NS Station bushaltes
12:41 €20,00 Locatie aanvragen
Zwanenburg
Kantoor belastingadviseurs
12:51 €18,50 Locatie aanvragen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almelo
NS centraal (achterzijde parkeerplaats)
11:05 €32,00 Locatie aanvragen
Deventer
De Scheg
11:32 €28,00 Locatie aanvragen
Deventer
NS Centraal
11:32 €28,00 Locatie aanvragen
Enschede
NS centraal
10:57 €32,00 Locatie aanvragen
Enschede
PW hockey
10:57 €32,00 Locatie aanvragen
Enschede
Prinses Wilhemina HC
10:57 €32,00 Locatie aanvragen
Genemuiden
Bushalte Stuivenbergstraat
11:30 €30,00 Locatie aanvragen
Hardenberg
NS station
11:02 €34,00 Locatie aanvragen
Hengelo
NS station
11:04 €34,00 Locatie aanvragen
Kampen
NS station (centraal)
11:38 €29,00 Locatie aanvragen
Nijverdal
NS station
11:10 €33,00 Locatie aanvragen
Nunspeet
NS station
11:47 €27,50 Locatie aanvragen
Wezep
NS station
11:34 €29,50 Locatie aanvragen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
11:26 €28,00 Locatie aanvragen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Achterveld
Rooms-Katholieke Sport Vereniging "Achterveld"
11:58 €26,00  Tickets kopen
Amerongen
Bushalte Apotheek
11:57 €26,00  Tickets kopen
Amersfoort
Parkeerplaats Ikea Amersfoort
12:12 €22,00  Tickets kopen
Amersfoort
NS Centraal (voorzijde)
12:05 €22,00  Tickets kopen
Amersfoort
NS Schothorst
12:12 €22,00  Tickets kopen
Amersfoort
P+R Amersfoort Schothorst
12:12 €22,00  Tickets kopen
Amersfoort
Shell (hogeweg)
12:10 €22,00  Tickets kopen
Amersfoort
De Brand 5
12:13 €22,00  Tickets kopen
Amersfoort
NS station Amersfoort Vathorst
12:10 €22,00  Tickets kopen
Baambrugge
Bushalte Baambrugge-Dorp
12:32 €21,00  Tickets kopen
Baarn
NS Station
12:19 €23,00  Tickets kopen
Beesd
Rodenburg
12:04 €25,00  Tickets kopen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
12:09 €24,50  Tickets kopen
Breukelen
NS Breukelen
12:27 €22,00  Tickets kopen
Breukelen
Carpoolplaats
12:27 €22,00  Tickets kopen
Bunnik
NS station
12:10 €24,50  Tickets kopen
Bunnik
Bushalte v. Zuildreef
12:09 €24,50  Tickets kopen
Bunschoten Spakenburg
Bp Parkeerplaats
12:15 €23,50  Tickets kopen
Cothen
Cotherweg
12:04 €25,00  Tickets kopen
Cothen
Bushalte Provincialeweg
12:02 €25,50  Tickets kopen
De Bilt
Sportcentrum
12:14 €23,50  Tickets kopen
De Hoef
HSV Hoefse Sportvereniging
12:29 €21,50  Tickets kopen
De Klomp
Parking restaurant 't Pakhuis
11:54 €26,50  Tickets kopen
De Meern
Carpoolplaats de Meern
12:16 €23,50  Tickets kopen
De Meern
De molenpolder 116
12:20 €23,00  Tickets kopen
Doorn
Bushalte Huis Doorn
12:02 €25,50  Tickets kopen
Driebergen-Rijsenburg
NS station
12:08 €24,50  Tickets kopen
Eemnes
Tankstation BP
12:20 €23,00  Tickets kopen
Everdingen
Carpoolplaats Zijderveld A27
12:08 €24,50  Tickets kopen
Groenekan
Carpoolplaats Maartensedijk (Tankstation Haan)
12:14 €24,00  Tickets kopen
Harmelen
Primera Kalverstraat
12:20 €23,00  Tickets kopen
Hoogland
Tennisclub Hoogland parkeerplaats
12:13 €24,00  Tickets kopen
Houten
Bushalte Molenzoom
12:09 €24,50  Tickets kopen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
12:13 €24,00  Tickets kopen
Kamerik
Schulenburch
12:20 €23,00  Tickets kopen
Kockengen
Bushalte Portengensebrug
12:26 €22,00  Tickets kopen
Langbroek
Bushalte Julianalaan
12:03 €25,50  Tickets kopen
Leersum
Bushalte Schermerij of Lombok
11:58 €26,00  Tickets kopen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
12:08 €24,50  Tickets kopen
Lexmond
Lexmond Bushalte (parkeerterrein)
12:07 €25,00  Tickets kopen
Linschoten
Carpoolplaats
12:10 €24,00  Tickets kopen
Loenen aan de vecht
Bushalte Dorp
12:29 €21,50  Tickets kopen
Lopik
Rembrandtsplein
12:06 €25,00  Tickets kopen
Maarssen
NS station (voorzijde)
12:21 €22,50  Tickets kopen
Maarssen
Bushalte Zonnebaan
12:22 €22,50  Tickets kopen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
12:31 €21,50  Tickets kopen
Montfoort
Bushalte Kasteelplein
12:12 €24,00  Tickets kopen
Naarden Bussum
Achterkant station (bij de fietsenstalling)
12:27 €22,00  Tickets kopen
Nieuwegein
MC Donalds Blokhoeve
12:15 €23,50  Tickets kopen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
12:14 €24,00  Tickets kopen
Nieuwegein
Afslag Zuid a2
12:13 €24,00  Tickets kopen
Odijk
Parkeerplaats - Sint Nicolaaslaan 1
12:10 €24,50  Tickets kopen
Odijk
bushalte gemeentehuis
12:10 €24,00  Tickets kopen
Odijk
Bushalte Kodak
12:10 €24,50  Tickets kopen
Odijk
Bushalte Gemeentehuis, Odijk
12:10 €24,00  Tickets kopen
Oudewater
Bushalte Molenwal
12:07 €24,50  Tickets kopen
Polsbroek
Bushalte Rabobank
12:03 €25,50  Tickets kopen
Renswoude
Fitz Healthclub Renswoude
11:58 €26,00  Tickets kopen
Schalkwijk
Bushalte thv restaurant de Ram
12:08 €24,50  Tickets kopen
Schoonrewoerd
Shell
12:06 €25,00  Tickets kopen
Soest
NS Centraal
12:16 €23,50  Tickets kopen
Soest
NS Zuid
12:15 €23,50  Tickets kopen
Soesterberg
Bushalte 't Zwaantje
12:04 €25,00  Tickets kopen
Utrecht
NS Overvecht
12:17 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
Vredenburg Utrecht Leidsche Rijn
12:20 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
NS Lunetten
12:14 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
NS Centraal
12:16 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
12:17 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
P+R Lunette
12:14 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
VvAA (Parkeerplaats)
12:18 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
Stadion Galgenwaard
12:16 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
Vineyard Food & Drinks
12:21 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
van Zijstweg
12:17 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
AZC Utrecht
12:12 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
Bushalte Archeologiepark
12:18 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
Plantage PLUS
12:18 €21,00  Tickets kopen
Vathorst
Sporthal Icoon
12:11 €24,00  Tickets kopen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
11:53 €26,50  Tickets kopen
Veenendaal
Zwembad de Vallei
11:54 €26,50  Tickets kopen
Vianen
Bushalte Hotel Vianen
12:12 €24,00  Tickets kopen
Vinkeveen
Bibliotheek
12:29 €21,50  Tickets kopen
Vleuten
NS Station Vleuten
12:21 €22,50  Tickets kopen
Wageningen
Busstation
11:46 €27,50  Tickets kopen
Werkhoven
Lieve Vrouwen Kerk
12:08 €24,50  Tickets kopen
Werkhoven
Provincialeweg
12:08 €24,50  Tickets kopen
Westbroek
Texaco Maartensdijk Westbroek
12:14 €24,00  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Wijk bij duurstede gemeentehuis
12:02 €25,50  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Karwei
12:01 €25,50  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Amstel
12:02 €25,50  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Engdijk (Kwalitaria)
12:02 €25,50  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Steenstraat AH
12:02 €25,50  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Voorwijk
12:02 €25,50  Tickets kopen
Woerden
NS station
12:18 €23,00  Tickets kopen
Woudenberg
Gemeentehuis Woudenberg
12:00 €26,00  Tickets kopen
Zegveld
Supermarkt Coop
12:16 €23,50  Tickets kopen
Zeist
Parkeerplaats Fit For Free Zeist
12:06 €25,00  Tickets kopen

Zeeland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Terneuzen
MHC Olympia
09:55 €32,00 Locatie aanvragen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
's-Gravendeel
Parkeerterrein
11:46 €27,50  Tickets kopen
's-Gravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
12:07 €25,00  Tickets kopen
Aarlanderveen
Sv Aarlanderveen
12:26 €22,00  Tickets kopen
Abbenbroek
Ring bushalte t.h.v Veentjer Parket
11:55 €26,50  Tickets kopen
Alblasserdam
Gemeente Alblasserdam
11:48 €27,50  Tickets kopen
Alblasserdam
Bushalte Plantageweg
11:48 €27,50  Tickets kopen
Alblasserdam
Mac Donalds
11:49 €27,50  Tickets kopen
Alphen aan den Rijn
NS station
12:29 €20,00  Tickets kopen
Ameide
Cafe op de Lekdijk (bushalte)
12:06 €25,00  Tickets kopen
Ammerstol
Tennisclub 't veldje
11:58 €26,00  Tickets kopen
Arkel
NS station
11:59 €26,00  Tickets kopen
Arkel
arkel, plein 983
11:58 €26,00  Tickets kopen
Barendrecht
Sportpark de bongard
11:54 €24,00  Tickets kopen
Barendrecht
NS station - voorzijde
11:53 €24,00  Tickets kopen
Barendrecht
Zwembad: Inge de Bruijn
11:55 €24,00  Tickets kopen
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
11:58 €26,00  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Ackers Bergschenhoek
12:08 €24,50  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Zijde
12:06 €25,00  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
12:08 €24,50  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
McDonalds Berkel en Rodenrijs
12:08 €24,50  Tickets kopen
Bleiswijk
Parkeerplaats SV Soccer Boys
12:08 €24,50  Tickets kopen
Bleskensgraaf
Hubo
11:51 €27,00  Tickets kopen
Bleskensgraaf
De Spil
11:51 €27,00  Tickets kopen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
12:15 €23,50  Tickets kopen
Boskoop
NS station
12:17 €23,50  Tickets kopen
Boskoop
Boskoop Reisbureau
12:23 €22,50  Tickets kopen
Boven-Hardinxveld
Busstation Boven-Hardinxveld
11:51 €27,00  Tickets kopen
Brielle
Jumbo Brielle
11:51 €27,00  Tickets kopen
Capelle aan den IJssel
NS Schollevaar
12:01 €23,00  Tickets kopen
Cromstrijen
Rijksstraatweg 30
11:45 €28,00  Tickets kopen
De Lier
Summit Health / Vreelo
12:09 €24,50  Tickets kopen
De Lier
Sportcentrum Vreelo
12:09 €24,50  Tickets kopen
Delfgauw
Stichting Iromed
12:14 €24,00  Tickets kopen
Delft
Bushalte weteringlaan
12:14 €22,00  Tickets kopen
Delft
IKEA Delft
12:15 €22,00  Tickets kopen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
12:14 €22,00  Tickets kopen
Delft
Busstation - abswoudepark
12:11 €22,00  Tickets kopen
Delft
NS Zuid
12:11 €22,00  Tickets kopen
Delft
Delftechpark 12
12:13 €22,00  Tickets kopen
Delft
Burgemeestersrand 57 (Dierenarts)
12:12 €22,00  Tickets kopen
Den Bosch
FC engelen
11:46 €25,00  Tickets kopen
Den Haag
Laan van Hoornwijck, busstation
12:17 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Zwembad het hofbad
12:17 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Bushalte Leyenburg Den Haag
12:12 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Bushalte Prins Clauslaan
12:17 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
10:51 €21,00 Locatie aanvragen
Den Haag
NS Mariahoeve
12:19 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Shell Savornin
12:08 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Parkeerplaats Wateringseveld
12:14 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
NS Moerwijk
12:15 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Esso Leidschenveen
12:20 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
De Uithof (parkeerplaats)
12:11 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Aronskelkweg ter hoogte van parkje
12:08 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
HDS Hockeyclub
12:09 €21,00  Tickets kopen
Den Hoorn
Parkeerplaats
12:12 €24,00  Tickets kopen
Dirksland
Busstation Ziekenhuis
11:35 €29,50  Tickets kopen
Dordrecht
Bushalte Dordrecht Station Zuid- Galileilaan
11:48 €24,00  Tickets kopen
Dordrecht
NS stadspolders (dudok erf)
11:43 €24,00  Tickets kopen
Dordrecht
NS Centraal (Voorzijde - bij de stadsbussen)
11:50 €24,00  Tickets kopen
Geervliet
Cafe Buitenzicht
11:57 €26,00  Tickets kopen
Giessenburg
Voetbalclub Peursum
11:55 €26,50  Tickets kopen
Goedereede
TINQ
11:40 €28,50  Tickets kopen
Gorinchem
NS station
11:56 €26,50  Tickets kopen
Gorinchem
Carpoolplaats (nieuwe wolpherensedijk - richting breda)
11:56 €26,00  Tickets kopen
Gorinchem
P+R Gorinchem (Stationsweg 17)
11:56 €26,50  Tickets kopen
Gouda
NS Goverwelle
12:08 €22,00  Tickets kopen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
12:03 €22,00  Tickets kopen
Gouda
Karwei Gouda
12:03 €22,00  Tickets kopen
Gouda
Gouda NS Centraal
12:03 €22,00  Tickets kopen
Gouda
KFC Gouda
12:04 €22,00  Tickets kopen
Goudriaan
Tankstation Haan
11:56 €26,00  Tickets kopen
Groot-Ammers
V.V. Groot Ammers
11:53 €27,00  Tickets kopen
Haastrecht
P+R Grote Haven (bij COOP)
12:06 €25,00  Tickets kopen
Hardinxveld
NS Station
11:52 €27,00  Tickets kopen
Hardinxveld-Giessendam
Bushalte Viaduct Nieuweweg
11:53 €26,50  Tickets kopen
Hazerswoude-Dorp
Busstation
12:22 €22,50  Tickets kopen
Hazerswoude-Rijndijk
Bushalte Raadhuis
12:23 €22,50  Tickets kopen
Heenvliet
Hvv Bernisse
11:56 €26,00  Tickets kopen
Hei- en Boeicop
Sportpark
12:04 €25,00  Tickets kopen
Heinenoord
Busstation
11:53 €26,50  Tickets kopen
Hellevoetsluis
Zwembad de Eendracht
11:47 €27,50  Tickets kopen
Hendrik-Ido-Ambacht
Zwembad Louwert
11:52 €27,00  Tickets kopen
Hillegom
NS station
12:44 €19,50  Tickets kopen
Hoek van Holland
station Hoek v Holland Haven
12:03 €25,50  Tickets kopen
Hoek van Holland
MHC Hoek van Holland
12:04 €25,00  Tickets kopen
Honselersdijk
Voetbal vereniging sv Honselersdijk
12:10 €24,50  Tickets kopen
Honselersdijk
Albert Heijn plein
12:10 €24,50  Tickets kopen
Hoogmade
Bushalte Zuideinde
12:32 €21,00  Tickets kopen
Hoogvliet Rotterdam
Metrostation Hoogvliet
12:01 €23,00  Tickets kopen
Katwijk
Katwijk marktterrein
12:23 €22,50  Tickets kopen
Katwijk
Parkeerplaats vv Katwijk
12:25 €22,50  Tickets kopen
Katwijk aan Zee
Parkeerplaats Katwijk
12:24 €22,50  Tickets kopen
Katwijk aan Zee
De Krom
12:25 €22,50  Tickets kopen
Katwijk aan Zee
Tankstation Shell
12:23 €22,50  Tickets kopen
Klaaswaal
Parkeerterrein (rijksstraatweg 30)
11:45 €28,00  Tickets kopen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
11:54 €24,00  Tickets kopen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
11:58 €24,00  Tickets kopen
Kwintsheul
Rooms Katholieke Handbalvereniging Van der Voort/Quintus
12:11 €24,00  Tickets kopen
Leerbroek
Pannekoekenrestaurant Leerbroek
12:03 €25,50  Tickets kopen
Leiden
Station De Vink
12:24 €20,00  Tickets kopen
Leiden
NS Lammenschans
12:25 €20,00  Tickets kopen
Leiden
Transferium
12:25 €20,00  Tickets kopen
Leiden
Doezastraat
12:25 €20,00  Tickets kopen
Leiden
NS Station t.h.v. Aldi/Kruidvat
12:25 €20,00  Tickets kopen
Leidschendam
Parkeerplaats Maalderijstraat
12:20 €23,00  Tickets kopen
Leidschendam
Parkeerplaats thv Mac Donalds
12:19 €23,00  Tickets kopen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
12:19 €23,00  Tickets kopen
Leimuiden
Bushalte achter Esso
12:37 €20,50  Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
11:52 €27,00  Tickets kopen
Lekkerkerk
V.V. Lekkerkerk
11:53 €27,00  Tickets kopen
Lisse
Bushalte Keukenhofdreef bij rotonde
12:37 €20,50  Tickets kopen
Maasdam
Parkeerplaats Ford garage van de Burgh
11:50 €27,00  Tickets kopen
Maasdijk
Sportcentrum
12:07 €24,50  Tickets kopen
Maasland
Voetbalclub MVV27
12:08 €24,50  Tickets kopen
Maasland
Cafe 't Wapen van Maeslant
12:03 €25,50  Tickets kopen
Maasland
Bushalte Maaslandsedam
12:09 €24,50  Tickets kopen
Maassluis
NS West
12:01 €25,50  Tickets kopen
Meerkerk
de Linde
12:04 €25,00  Tickets kopen
Meerkerk
Bushalte Knooppunt A27 (Perron A)
12:01 €25,50  Tickets kopen
Moerkapelle
Opmoer
12:14 €23,50  Tickets kopen
Molenaarsgraaf
bushalte thv nr 68
11:54 €26,50  Tickets kopen
Molenaarsgraaf
Bushalte Vuilendam, Brandwijk
11:55 €26,50  Tickets kopen
Monster
Burgemeester Woutersplein Rotonde
12:07 €24,50  Tickets kopen
Moordrecht
Voetbalvereniging Moordrecht
12:03 €25,50  Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
12:09 €22,00  Tickets kopen
Naaldwijk
Voetbalclub Naaldwijk
12:08 €22,00  Tickets kopen
Nieuw Lekkerland
Sporthal de Klipper
11:44 €28,00  Tickets kopen
Nieuw-Lekkerland
Bushalte Standerdmolen
11:40 €28,50  Tickets kopen
Nieuwerkerk
Busstation (B.van VEENSTRAAT)
11:24 €31,00  Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
Bushalte
12:03 €25,50  Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
NS station
12:03 €25,50  Tickets kopen
Nieuwkoop
Robey's Gym
12:24 €22,50  Tickets kopen
Nieuwpoort
Nieuwpoort Dorp busstation
11:55 €26,50  Tickets kopen
Nieuwpoort
Nieuwpoort Auto's
11:56 €26,50  Tickets kopen
Nieuwveen
Nieuwveen
12:31 €21,50  Tickets kopen
Noordeloos
Sportzaal de Smidse Berg
12:00 €25,50  Tickets kopen
Noorden
Cafe de Klinker
12:29 €21,50  Tickets kopen
Noordwijk
Parkeerplaats Schietvereniging 'Blijf voor 't Land'
12:26 €22,00  Tickets kopen
Noordwijk
Shell tankstation
12:26 €22,00  Tickets kopen
Noordwijk
Parkeerplaats Rotonde (LAGEWEG / V. Berckelweg)
12:27 €22,00  Tickets kopen
Noordwijkerhout
Parkeerplaats (De Brink)
12:40 €20,00  Tickets kopen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
12:17 €23,50  Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerterrein Gemeentehuis
11:45 €28,00  Tickets kopen
Numansdorp
Albert Heijn
11:44 €28,00  Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerplaats Intratuin Numansdorp
11:47 €27,50  Tickets kopen
Oestgeest
LOHC Oestgeest
12:28 €22,00  Tickets kopen
Oostvoorne
Bushalte de Ruy
11:46 €27,50  Tickets kopen
Ottoland
Parkeerplaats thv Damseweg 109
11:55 €26,50  Tickets kopen
Oud-Beijerland
VV SHO
11:48 €27,50  Tickets kopen
Oud-Beijerland
Gamma
11:51 €27,00  Tickets kopen
Oud-Beijerland
Bushalte W van Vlietstraat
11:48 €27,50  Tickets kopen
Ouddorp
Bushalte Stationsweg
11:38 €29,00  Tickets kopen
Oude Tonge
Busstation Oude Tonge
11:35 €29,50  Tickets kopen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
11:56 €26,50  Tickets kopen
Papendrecht
Busstation politiebureau
11:48 €27,50  Tickets kopen
Pernis
Plus Supermarkt
12:02 €25,50  Tickets kopen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
12:15 €23,50  Tickets kopen
Pijnacker
Pijnacker-Zuid metrostation
12:10 €24,50  Tickets kopen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
12:11 €24,00  Tickets kopen
Poortugaal
Metrostation Poortugaal
11:59 €26,00  Tickets kopen
Puttershoek
Jongerencentrum The Point
11:49 €27,50  Tickets kopen
Reeuwijk
Reeuwijkse Voetbalvereniging Concordia
12:21 €23,00  Tickets kopen
Rhoon
Bushalte metro/Rhoon
12:00 €26,00  Tickets kopen
Ridderkerk
Bushalte Rijnsingel, Ridderkerk
11:53 €26,50  Tickets kopen
Ridderkerk
Ridderkerk P+R Oudelande
11:51 €27,00  Tickets kopen
Ridderkerk
Busstation Koningsplein
11:54 €26,50  Tickets kopen
Ridderkerk
van der Valk Ridderkerk
11:55 €26,50  Tickets kopen
Ridderkerk
Bushalte Dillenburgplein
11:52 €27,00  Tickets kopen
Rijnsburg
burgemeester koomansplein
12:26 €22,00  Tickets kopen
Rijnsburg
Bushalte Hoogvliet
12:26 €22,00  Tickets kopen
Rijswijk
Zwembad de Schilp
12:15 €23,50  Tickets kopen
Rijswijk
NS Rijswijk - Parkeergarage Churchillhof (voor Ingang)
12:16 €23,50  Tickets kopen
Rijswijk
marimbahal
12:15 €23,50  Tickets kopen
Rockanje
Bushalte Dorpsplein
11:44 €28,00  Tickets kopen
Rockanje
Carpoolplaats N57 Hellevoet/Rockanje
11:48 €27,50  Tickets kopen
Roelofarendsveen
Parkeerplaats watertoren
12:33 €21,00  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Zuidplein
12:03 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
NS Lombardijen
11:56 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
NS Alexander (achterzijde)
12:02 €23,00  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Capelsebrug
11:59 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
(M) Kralingse Zoom
12:02 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
12:06 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
P+R Metro Nesselande
12:05 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
Rotterdam Marconiplein
12:06 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
Esso Rotterdam Zuid
11:58 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
XO Bar
12:04 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
Station Lombardijen
11:58 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
Barbier Schorem
12:06 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
Bushalte Lichtenauerlaan nabij Kralingse Zoom
12:02 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
Tankstation Esso Express
12:01 €22,00  Tickets kopen
Rozenburg
Parkeerplaats Marijkeplein
11:55 €26,50  Tickets kopen
Sassenheim
NS Station
12:30 €21,50  Tickets kopen
Scheveningen
Jumbo
12:15 €23,50  Tickets kopen
Schiedam
Texaco - (Aan de overkant)
12:06 €22,00  Tickets kopen
Schiedam
Sporthal Margriet
12:06 €22,00  Tickets kopen
Schiedam
NS Centrum
12:06 €22,00  Tickets kopen
Schiedam
Basic Fit
12:07 €22,00  Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
12:01 €25,50  Tickets kopen
Sliedrecht
NS station
11:50 €27,00  Tickets kopen
Sliedrecht
NS Baanhoek
11:48 €27,50  Tickets kopen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
12:00 €24,00  Tickets kopen
Spijkenisse
Arcaplex
12:00 €24,00  Tickets kopen
Stellendam
Busstation Stellendam (rotonde brielsestraat/eendrachtsdijk)
11:42 €28,50  Tickets kopen
Stolwijk
Bushalte Populierenlaan (langs N207)
11:58 €26,00  Tickets kopen
Stompwijk
Sporthal Meerhorst
12:23 €22,50  Tickets kopen
Streefkerk
Bushalte Streefkerk
11:49 €27,50  Tickets kopen
Ter Aar
Parkeerterrein de Vlinder
12:30 €21,50  Tickets kopen
Ter Aar
Bushalte Aardam
12:30 €21,50  Tickets kopen
Ter Aar
Langeraarse kerk
12:33 €21,00  Tickets kopen
Terheijden
Tamoil tankstation
11:38 €29,00  Tickets kopen
Vlaardingen
S.C. Vlaardingen-Holy
12:06 €23,00  Tickets kopen
Vlaardingen
NS Oost
12:06 €23,00  Tickets kopen
Vlaardingen
westlandseweg 200
12:06 €23,00  Tickets kopen
Vlaardingen
Floris de Vijfdelaan 222
12:05 €23,00  Tickets kopen
Vlaardingen
P+R Vlaardingen CS
12:05 €23,00  Tickets kopen
Vlaardingen
V.F.C. Sportpark
12:06 €23,00  Tickets kopen
Voorburg
NS Leidschendam / bushalte
12:19 €23,00  Tickets kopen
Voorhout
P&R Station
12:29 €21,50  Tickets kopen
Voorschoten
Busstation Voorschoten centrum
12:21 €22,50  Tickets kopen
Waddinxveen
NS station
12:15 €23,50  Tickets kopen
Wassenaar
Bushalte Van Oldenbarneveltweg
12:23 €22,50  Tickets kopen
Wassenaar
Sterrenbad
12:22 €22,50  Tickets kopen
Wassenaar
Hockeyclub HGC
12:19 €23,00  Tickets kopen
Wateringen
Parkeerplaats sportcentrum Velo
12:12 €24,00  Tickets kopen
Wateringen
Parkeerplaats Basic Fit
12:14 €23,50  Tickets kopen
Westmaas
Texaco
11:50 €27,00  Tickets kopen
Woerden
Texaco Express Europabaan
12:11 €24,00  Tickets kopen
Woerdense Verlaat
Basisschool De Meent
12:20 €23,00  Tickets kopen
Zevenhoven
SV Zevenhoven
12:31 €21,50  Tickets kopen
Zoetermeer
Tramhalte Oosterheem
12:17 €21,00  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centraal (Nelson Mandelabrug 6)
12:14 €21,00  Tickets kopen
Zoetermeer
Winkelcentrum de vlieger
12:13 €21,00  Tickets kopen
Zoetermeer
Centrum West Bushalte
12:21 €21,00  Tickets kopen
Zoetermeer
Plein van de Verenigde Naties
12:14 €21,00  Tickets kopen
Zuid Beijerland
ZBVH parkeerterrein
11:45 €28,00  Tickets kopen
Zuidland
De Zuidlandse Hoeve - P
11:53 €26,50  Tickets kopen
Zwammerdam
Parkeerplaats VV Zwammerdam
12:24 €22,50  Tickets kopen
Zwijndrecht
NS Station
11:52 €27,00  Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?