Busreis naar MYSTIC GARDEN FESTIVAL 2021

Gezellig én voordelig vervoer naar MYSTIC GARDEN FESTIVAL ? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar MYSTIC GARDEN FESTIVAL met comfortabele touringcar, vriendelijke chauffeur én de muziek aan!

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 230 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Drenthe

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Assen
NS station
09:50 € 42,00 Locatie aanvragen
Hoogeveen
NS station
10:10 € 39,00 Locatie aanvragen
Emmen
NS station
09:49 € 42,00 Locatie aanvragen
Meppel
NS station
10:24 € 37,00 Locatie aanvragen

Flevoland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Lelystad
NS Centrum (achterzijde)
11:16 € 29,50 Locatie aanvragen
Almere
Almere NS - kiss&ride
11:31 € 27,50 Locatie aanvragen
Zeewolde
Parkeerplaats Lidle
11:18 € 29,00 Locatie aanvragen

Friesland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Sneek
Busstation
10:37 € 35,00 Locatie aanvragen
Joure
Mac Donalds Joure
10:35 € 35,50 Locatie aanvragen
Heerenveen
Mac Donalds heerenveen
10:30 € 36,00 Locatie aanvragen
Drachten
Bij Schouwburg Lawei
10:18 € 38,00 Locatie aanvragen
Bolsward
Busstation
10:43 € 34,00 Locatie aanvragen
Leeuwarden
NS station
10:28 € 36,50 Locatie aanvragen

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Twello
Station NS Twello
10:46 € 33,50 Locatie aanvragen
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
10:55 € 32,50 Locatie aanvragen
Borculo
Busstation
10:21 € 37,50 Locatie aanvragen
Zutphen
NS station
10:43 € 34,00 Locatie aanvragen
Groenlo
Busstation
10:08 € 39,00 Locatie aanvragen
Winterswijk
NS Centraal
10:07 € 39,50 Locatie aanvragen
Ulft
Wesenthorst
10:22 € 37,00 Locatie aanvragen
Zelhem
Carpoolplaats
10:23 € 37,00 Locatie aanvragen
Doetinchem
Busstation
10:27 € 36,50 Locatie aanvragen
Duiven
NS station
10:41 € 34,50 Locatie aanvragen
Zevenaar
NS station
10:40 € 34,50 Locatie aanvragen
Huissen
De Valom
10:41 € 34,50 Locatie aanvragen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
10:42 € 34,50 Locatie aanvragen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
11:03 € 31,50 Locatie aanvragen
Bemmel
BP
10:39 € 34,50 Locatie aanvragen
Zetten
NS station
10:48 € 33,50 Locatie aanvragen
Beneden Leeuwen
Bushalte Akkerstraat
10:56 € 32,50 Locatie aanvragen
Wijchen
NS station
10:37 € 35,00 Locatie aanvragen
Nijmegen
NS Centraal
10:37 € 35,00 Locatie aanvragen
Tiel
NS station
11:02 € 31,50 Locatie aanvragen
Ermelo
NS station
11:07 € 31,00 Locatie aanvragen
Barneveld
NS Centrum
11:13 € 30,00 Locatie aanvragen
Nijkerk
Mac Donalds
11:16 € 29,50 Locatie aanvragen
Ruurlo
Ruurlo
10:19 € 37,50 Locatie aanvragen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
11:11 € 30,00 Locatie aanvragen
Kootwijkerbroek
Parkeerplaats
11:10 € 30,50 Locatie aanvragen
Lichtenvoorde
Bushalte Twenteroute
10:15 € 38,00 Locatie aanvragen
Wehl
Station
10:31 € 36,00 Locatie aanvragen
Brummen
NS station
10:44 € 34,00 Locatie aanvragen
Voorthuizen
Tankstation Shell Voorthuizen
11:13 € 30,00 Locatie aanvragen
Silvolde
Total
10:23 € 37,00 Locatie aanvragen
Kesteren
Station Kesteren
10:53 € 32,50 Locatie aanvragen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
11:10 € 30,50 Locatie aanvragen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
11:10 € 30,00 Locatie aanvragen
Gendringen
Parkeerplaats Willem Alexandersplein
10:23 € 37,00 Locatie aanvragen
Tolkamer
Avia Tolkamer
10:33 € 35,50 Locatie aanvragen

Groningen

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Groningen
NS Centraal (Touringcarhalte)
09:55 € 41,00 Locatie aanvragen

Limburg

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Heerlen
NS Centraal (bushaltes)
09:35 € 44,00 Locatie aanvragen
Maastricht
parkeerplaats Geusselt Maastricht
09:37 € 44,00 Locatie aanvragen
Beek
Station Beek-Elsloo
09:45 € 42,50 Locatie aanvragen
Sittard
NS station
09:48 € 42,00 Locatie aanvragen
Roermond
NS station
09:59 € 40,50 Locatie aanvragen
Weert
NS Station bushaltes
10:15 € 38,00 Locatie aanvragen
Arcen
Roompot Klein Vink (Hotel Rooland)
10:07 € 39,50 Locatie aanvragen
Venlo
NS station
10:00 € 40,50 Locatie aanvragen
Venray
NS station
10:16 € 38,00 Locatie aanvragen
Geleen
P+R Geleen Oost
09:43 € 43,00 Locatie aanvragen
Vaals
Vaals, Shell
09:25 € 45,50 Locatie aanvragen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Deurne
NS station
10:29 € 36,00 Locatie aanvragen
Asten
Asten (Koningsplein 1)
10:18 € 38,00 Locatie aanvragen
Helmond
NS Centraal
10:34 € 35,50 Locatie aanvragen
Eindhoven
NS station (flixbushalte thv Flying Pins)
10:35 € 35,50 Locatie aanvragen
Veldhoven
Plein D'ekker
10:33 € 35,50 Locatie aanvragen
Sint-Oedenrode
Bushalte / Shell
10:46 € 33,50 Locatie aanvragen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
10:50 € 33,00 Locatie aanvragen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
10:47 € 33,50 Locatie aanvragen
Cuijk
P Mc Donalds
10:32 € 35,50 Locatie aanvragen
Gemert
Esso (overkant)
10:37 € 35,00 Locatie aanvragen
Uden
Busstation Uden
10:42 € 34,00 Locatie aanvragen
Boxtel
NS station
10:49 € 33,50 Locatie aanvragen
Vlijmen
Vlijmen (Cafe Den Braai)
10:56 € 32,50 Locatie aanvragen
Oss
NS Station
10:48 € 33,50 Locatie aanvragen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
10:57 € 32,00 Locatie aanvragen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
10:47 € 33,50 Locatie aanvragen
Waalwijk
Waalwijk busstation
10:48 € 33,50 Locatie aanvragen
Rijen
NS station
10:49 € 33,50 Locatie aanvragen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
10:52 € 33,00 Locatie aanvragen
Oisterwijk
NS station
10:46 € 33,50 Locatie aanvragen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
10:47 € 33,50 Locatie aanvragen
Rucphen
raadhuisplein
10:34 € 35,50 Locatie aanvragen
Roosendaal
NS Station
10:33 € 35,50 Locatie aanvragen
Bergen op Zoom
NS station
10:27 € 36,50 Locatie aanvragen
Oud Gastel
Busstation
10:37 € 35,00 Locatie aanvragen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
10:40 € 34,50 Locatie aanvragen
Oosterhout
Mac Donalds
10:53 € 33,00 Locatie aanvragen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
10:28 € 36,50 Locatie aanvragen
Zundert
Oranjeplein
10:32 € 35,50 Locatie aanvragen
Klundert
Bushalte tegenover Ch. Rest. Maan Sheng
10:42 € 34,50 Locatie aanvragen
Heeze
Gemeentehuis
10:25 € 37,00 Locatie aanvragen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
10:21 € 37,50 Locatie aanvragen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
10:24 € 37,00 Locatie aanvragen
Best
Busstation
10:42 € 34,50 Locatie aanvragen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
10:27 € 36,50 Locatie aanvragen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
10:49 € 33,50 Locatie aanvragen
Etten Leur
McDonald's Etten Leur
10:40 € 34,50 Locatie aanvragen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
10:26 € 36,50 Locatie aanvragen
Someren
Wilhelminaplein
10:17 € 38,00 Locatie aanvragen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
10:54 € 32,50 Locatie aanvragen
Geldrop
Mac Donalds Geldrop
10:27 € 36,50 Locatie aanvragen

Noord-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Nieuw Vennep
NS station
11:44 € 25,50 Locatie aanvragen
Hoofddorp
Bushaltes
11:46 € 25,50 Locatie aanvragen
Beverwijk
NS station
11:45 € 25,50 Locatie aanvragen
Limmen
Limmen (parkeerplaats VV Limmen)
11:38 € 26,50 Locatie aanvragen
Alkmaar
NS Noord
11:30 € 27,50 Locatie aanvragen
Heerhugowaard
NS station
11:29 € 27,50 Locatie aanvragen
Uithoorn
uithoorn Deen parkeerplaats
11:45 € 25,50 Locatie aanvragen
Hoorn
Busplaatsen
11:32 € 27,00 Locatie aanvragen
Purmerend
NS Weidevenne (thv Apotheek)
11:44 € 25,50 Locatie aanvragen
Hilversum
NS Sportpark (ESSO)
11:29 € 27,50 Locatie aanvragen
Zaandam
NS Station bushaltes
11:48 € 25,00 Locatie aanvragen
Amsterdam
NS Amstel - beneden
11:49 € 25,00 Locatie aanvragen
Marken
DEEN Supermarkt
11:39 € 26,00 Locatie aanvragen
Haarlem
Koepel gevangenis
11:50 € 24,50 Locatie aanvragen
Aalsmeer
Hortensiaplein (bushalte)
11:45 € 25,50 Locatie aanvragen
Amstelveen
Busstation Amstelveen
11:48 € 25,00 Locatie aanvragen
Bergen
Bar Bodega 't Zeepaardje
11:29 € 27,50 Locatie aanvragen
Zwanenburg
Kantoor belastingadviseurs
11:54 € 24,00 Locatie aanvragen
Den Helder
NS Centraal Station
11:15 € 28,50  Tickets kopen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Kampen
NS station (centraal)
10:49 € 33,50 Locatie aanvragen
Wezep
NS station
10:45 € 34,00 Locatie aanvragen
Nunspeet
NS station
10:58 € 32,00 Locatie aanvragen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
10:37 € 35,00 Locatie aanvragen
Hardenberg
NS station
10:13 € 38,50 Locatie aanvragen
Almelo
NS centraal (achterzijde parkeerplaats)
10:16 € 38,00 Locatie aanvragen
Hengelo
NS station
10:15 € 38,00 Locatie aanvragen
Enschede
NS centraal
10:08 € 39,00 Locatie aanvragen
Nijverdal
NS station
10:22 € 37,00 Locatie aanvragen
Deventer
NS Centraal
10:43 € 34,00 Locatie aanvragen
Genemuiden
Bushalte Stuivenbergstraat
10:41 € 34,50 Locatie aanvragen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Vianen
Bushalte Hotel Vianen
11:24 € 28,50 Locatie aanvragen
Houten
Bushalte Molenzoom
11:21 € 28,50 Locatie aanvragen
Woudenberg
Gemeentehuis Woudenberg
11:14 € 29,50 Locatie aanvragen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
11:05 € 31,00 Locatie aanvragen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
11:19 € 29,00 Locatie aanvragen
Soest
NS Centraal
11:26 € 28,00 Locatie aanvragen
Maarssen
NS station (voorzijde)
11:33 € 27,00 Locatie aanvragen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
11:29 € 27,50 Locatie aanvragen
Zegveld
Supermarkt Coop
11:28 € 27,50 Locatie aanvragen
De Meern
Carpoolplaats de Meern
11:28 € 28,00 Locatie aanvragen
Woerden
NS station
11:31 € 27,50 Locatie aanvragen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
11:26 € 28,00 Locatie aanvragen
Lopik
Rembrandtsplein
11:18 € 29,00 Locatie aanvragen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
11:25 € 28,00 Locatie aanvragen
Zeist
Busstation
11:18 € 29,00 Locatie aanvragen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
11:39 € 26,50 Locatie aanvragen
Amersfoort
Shell (hogeweg)
11:20 € 29,00 Locatie aanvragen
Vleuten
NS Station Vleuten
11:33 € 27,00 Locatie aanvragen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
11:21 € 28,50 Locatie aanvragen
Montfoort
Bushalte Kasteelplein
11:23 € 28,50 Locatie aanvragen
Bunschoten Spakenburg
Bp Parkeerplaats
11:26 € 28,00 Locatie aanvragen
Oudewater
Bushalte Molenwal
11:19 € 29,00 Locatie aanvragen
Schalkwijk
Bushalte thv restaurant de Ram
11:20 € 29,00 Locatie aanvragen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Gorinchem
NS station
11:08 € 30,50 Locatie aanvragen
Papendrecht
Busstation politiebureau
10:57 € 32,00 Locatie aanvragen
Zwijndrecht
NS Station
10:57 € 32,00 Locatie aanvragen
Dordrecht
NS Centraal (Voorzijde - bij de stadsbussen)
10:55 € 32,50 Locatie aanvragen
Puttershoek
Jongerencentrum The Point
10:55 € 32,50 Locatie aanvragen
Numansdorp
Parkeerterrein Gemeentehuis
10:51 € 33,00 Locatie aanvragen
Goedereede
TINQ
10:45 € 34,00 Locatie aanvragen
Brielle
Jumbo Brielle
10:57 € 32,00 Locatie aanvragen
Hellevoetsluis
Zwembad de Eendracht
10:56 € 32,00 Locatie aanvragen
Zuidland
De Zuidlandse Hoeve - P
10:59 € 32,00 Locatie aanvragen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
11:05 € 31,00 Locatie aanvragen
Rozenburg
Parkeerplaats Marijkeplein
11:00 € 31,50 Locatie aanvragen
Maasland
Voetbalclub MVV27
11:13 € 30,00 Locatie aanvragen
Maassluis
NS West
11:07 € 30,50 Locatie aanvragen
Vlaardingen
NS Oost
11:12 € 30,00 Locatie aanvragen
Schiedam
Sporthal Margriet
11:12 € 30,00 Locatie aanvragen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
11:12 € 30,00 Locatie aanvragen
Ridderkerk
Busstation Koningsplein
10:59 € 32,00 Locatie aanvragen
Nieuw Lekkerland
Sporthal de Klipper
10:55 € 32,50 Locatie aanvragen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
11:05 € 31,00 Locatie aanvragen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
11:01 € 31,50 Locatie aanvragen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
10:59 € 32,00 Locatie aanvragen
Capelle aan den IJssel
NS Schollevaar
11:08 € 30,50 Locatie aanvragen
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
11:10 € 30,00 Locatie aanvragen
Haastrecht
P+R Grote Haven (bij COOP)
11:19 € 29,00 Locatie aanvragen
Stolwijk
Bushalte Populierenlaan (langs N207)
11:18 € 29,00 Locatie aanvragen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
11:21 € 28,50 Locatie aanvragen
's-Gravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
11:00 € 30,00  Tickets kopen
Boskoop
NS station
11:28 € 27,50 Locatie aanvragen
Waddinxveen
NS station
11:21 € 28,50 Locatie aanvragen
Zoetermeer
Centrum West Bushalte
11:26 € 28,00 Locatie aanvragen
's-Gravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
11:12 € 30,00 Locatie aanvragen
Monster
Burgemeester Woutersplein Rotonde
11:13 € 30,00 Locatie aanvragen
De Lier
Summit Health / Vreelo
11:15 € 29,50 Locatie aanvragen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
11:15 € 29,50 Locatie aanvragen
Bergschenhoek
Sporthal de Ackers Bergschenhoek
11:13 € 30,00 Locatie aanvragen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
11:14 € 30,00 Locatie aanvragen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
11:20 € 29,00 Locatie aanvragen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
11:22 € 28,50 Locatie aanvragen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
11:20 € 29,00 Locatie aanvragen
Den Haag
Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
11:22 € 28,50 Locatie aanvragen
Ter Aar
Bushalte Aardam
11:36 € 26,50 Locatie aanvragen
Nieuwveen
Nieuwveen
11:37 € 26,50 Locatie aanvragen
Nieuwkoop
Robey's Gym
11:30 € 27,50 Locatie aanvragen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
11:28 € 28,00 Locatie aanvragen
Alphen aan den Rijn
NS station
11:34 € 27,00 Locatie aanvragen
Leiden
NS Lammenschans
11:31 € 27,50 Locatie aanvragen
Voorburg
NS Leidschendam / bushalte
11:25 € 28,00 Locatie aanvragen
Katwijk
Parkeerplaats vv Katwijk
11:30 € 27,50 Locatie aanvragen
Noordwijk
Parkeerplaats Rotonde (LAGEWEG / V. Berckelweg)
11:32 € 27,00 Locatie aanvragen
Hillegom
NS station
11:37 € 26,50 Locatie aanvragen
Lisse
Bushalte Keukenhofdreef bij rotonde
11:37 € 26,50 Locatie aanvragen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
11:16 € 29,50 Locatie aanvragen
Voorhout
P&R Station
11:35 € 27,00 Locatie aanvragen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
11:25 € 28,50 Locatie aanvragen
Noordwijkerhout
Parkeerplaats (De Brink)
11:33 € 27,00 Locatie aanvragen
Barendrecht
Zwembad: Inge de Bruijn
11:01 € 31,50 Locatie aanvragen
Oud-Beijerland
Bushalte W van Vlietstraat
10:53 € 32,50 Locatie aanvragen
Rijswijk
marimbahal
11:21 € 28,50 Locatie aanvragen
's-Gravendeel
Parkeerterrein
10:52 € 33,00 Locatie aanvragen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
11:13 € 30,00 Locatie aanvragen
Ameide
Cafe op de Lekdijk (bushalte)
11:18 € 29,00 Locatie aanvragen
Sassenheim
NS Station
11:36 € 26,50 Locatie aanvragen
Klaaswaal
Parkeerterrein (rijksstraatweg 30)
10:50 € 33,00 Locatie aanvragen
Heinenoord
Busstation
10:59 € 32,00 Locatie aanvragen
Roelofarendsveen
Parkeerplaats watertoren
11:39 € 26,00 Locatie aanvragen
Hoek van Holland
station Hoek v Holland Haven
11:09 € 30,50 Locatie aanvragen
Rijnsburg
burgemeester koomansplein
11:32 € 27,00 Locatie aanvragen
Goudriaan
Tankstation Haan
11:08 € 30,50 Locatie aanvragen
Den Hoorn
Parkeerplaats
11:19 € 29,00 Locatie aanvragen
Wateringen
Parkeerplaats sportcentrum Velo
11:18 € 29,00 Locatie aanvragen
Maasdam
Parkeerplaats Ford garage van de Burgh
10:55 € 32,50 Locatie aanvragen
Rotterdam
Ahoy (Zuiderparkweg 14)
11:04 € 31,00 Locatie aanvragen
Ridderkerk
Zwembad de Fakkel
11:01 € 31,50 Locatie aanvragen
Krimpen aan den IJssel
Krimpenwaard college
11:02 € 31,50 Locatie aanvragen

Geen geschikte opstaplocaties?