Busreis naar SWF 2019

Gezellig én voordelig bus vervoer naar SWF 2019? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar SWF 2019 met vriendelijke chauffeur, snelle route en de muziek aan! 

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 811 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Drenthe

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Assen
NS station
09:55 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Assen
Praxis Assen
09:54 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Coevorden
NS station
10:00 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Dalen
Station Dalen
10:04 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Emmen
NS Bargeres
09:56 €34,00 €91,50  Tickets kopen
Emmen
NS station
09:55 €34,00 €91,50  Tickets kopen
Exloo
Voetbalvereniging Hunso
09:48 €35,00 €92,50  Tickets kopen
Gieten
Snackkiosk het Knooppunt
09:46 €34,50 €92,00  Tickets kopen
Hoogeveen
Lidl schutsplein
10:17 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Hoogeveen
NS station
10:15 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Klazienaveen
Klazienaveen
09:54 €34,00 €91,50  Tickets kopen
Meppel
NS station
10:30 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Meppel
NS station
10:30 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Nieuw Amsterdam
NS station
10:00 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Oosterhesselen
Voetbalvereniging V.I.O.S
10:03 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Slagharen
NS Station
10:20 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Steenwijk
NS station
10:40 €29,50 €87,00  Tickets kopen

Friesland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Bolsward
Busstation
10:42 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Dokkum
Dokkum (woudweg 140)
10:02 €35,00 €92,50  Tickets kopen
Drachten
Bij Schouwburg Lawei
10:23 €32,00 €89,50  Tickets kopen
Heerenveen
Abe Lenstra Boulevard
10:35 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Heerenveen
Mac Donalds heerenveen
10:34 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Heerenveen
NS station
10:35 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Heerenveen
P+R Heerenveen station West
10:37 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Leeuwarden
NS Camm.
10:24 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Leeuwarden
NS station
10:27 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Leeuwarden
P+R Transferium Kalverdijkje
10:25 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Leeuwarden
NS station
10:27 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Sneek
Sneek Parkeerplaats
10:34 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Sneek
NS Noord
10:36 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Sneek
Busstation
10:36 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Sneek
NS Centraal
10:36 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Sneek
P+R Sneek
10:36 €30,00 €87,50  Tickets kopen

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Aalten
NS Station (voorzijde)
10:20 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Ammerzoden
Ammerzoden Parkeerplaats
11:05 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
11:01 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Apeldoorn
Bushalte Americahal Apeldoorn
10:56 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Apeldoorn
Apeldoorn Osseveld
10:56 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Apeldoorn
Restaurant Orange (achterzijde)
10:56 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
10:47 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Arnhem
NS station Zuid
10:49 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Arnhem
NS Velperpoort
10:52 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Arnhem
NS Presikhaaf
10:53 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Arnhem
NS centraal (achterzijde - flixbus halte)
10:56 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Arnhem
Praxis Arnhem
10:57 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Barneveld
NS Centrum
11:19 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Barneveld
NS Noord (Overkant bij Alfa - Stationsweg 62)
11:19 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Beekbergen
Bushalte Beekbergen
10:55 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Beesd
NS station
11:19 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Bemmel
BP
10:43 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Beneden Leeuwen
Bushalte Akkerstraat
10:59 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Beuningen
Sporthal de Tinnegieter
10:42 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Beusichem
Grandcafé de Blusser
11:16 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Borculo
Busstation
10:27 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Braamt
Voetbalvereniging Braamt
10:34 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Brummen
NS station
10:50 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Culemborg
Stationsplein
11:19 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Deest
Deest Bushalte
10:51 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Didam
NS station
10:43 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Dieren
Uitgang NS Station
10:43 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Dinxperlo
Marktplein Dinxperlo
10:22 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Doesburg
DEKA
10:40 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Doetinchem
Doetinchem CS
10:33 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Doetinchem
NS Huet
10:35 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Doetinchem
Busstation
10:33 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Doornenburg
Cafetaria KO
10:42 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Dreumel
Voetbalvereniging Aquila
11:01 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Driel
Voetbalvereniging RKSV
10:50 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Driel
Polenplein 24
10:50 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Druten
Busstation Druten
10:54 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Duiven
NS station
10:47 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
11:08 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Ede
NS station Ede Wageningen
11:08 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Ede
NS Centrum
11:09 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Ede
Boylestraat (thv Brandwise)
11:11 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Ederveen
Cafe Hoofdweg
11:12 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Eerbeek
Jumbo Eerbeek
10:51 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Eibergen
Parkeerplaats Zwikkelaarsplein
10:20 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Eibergen
Garage Grooters
10:20 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Elst
Voorzijde station
10:48 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Ermelo
NS station
11:12 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Ewijk
Voetbalvereniging Ewijk
10:42 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
11:15 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Gendringen
Parkeerplaats Willem Alexandersplein
10:28 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Gendt
Parkeerplaats naast Im Weissen Rossel
10:40 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Groenlo
Busstation
10:16 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Groesbeek
Bushalte gemeentehuis
10:31 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Haalderen
Over Betuwe College (parkeerplaats)
10:43 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Haarlo
Café Prinsen
10:23 €32,00 €89,50  Tickets kopen
Harderwijk
Shell Oranjelaan
11:12 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Harderwijk
NS station
11:11 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Harderwijk
Harders Plaza
11:18 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Hattem
Busstation
10:46 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Hedel
Hedel Parkeerplaats
11:06 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Heerewaarden
Sportclub Heerewaarden
11:04 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Hengelo
T Hoekje
10:32 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Huissen
De Valom
10:46 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Huissen
Raadhuissplein
10:47 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Kapel Avezaath
Eetcafe De Tol
11:09 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Kerkdriel
Cafe de Kroon
11:05 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Kesteren
Station Kesteren
10:57 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Klarenbeek
Klarenbeek Station
10:55 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Kootwijkerbroek
Parkeerplaats
11:15 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Laren
bushalte dorpsstraat
10:41 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Lichtenvoorde
Bushalte Twenteroute
10:21 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Lienden
Esso Lienden
11:00 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Loenen
Parkeerplaats 'De Brink'
10:53 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Lunteren
NS station
11:14 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Malden
Laco sportcentrum
10:34 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Meteren
Parkeerplaats
11:13 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Millingen aan de Rijn
Gemeentehuis / Rabobank
10:32 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Neede
AmiGo Tankstation
10:24 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Nijkerk
Mac Donalds
11:21 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Nijkerk
NS station
11:20 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Nijkerkerveen
De paddestoel
11:23 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Nijkerkerveen
Spar
11:22 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Nijmegen
NS Centraal
10:20 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Nijmegen
NS Dukenburg
10:40 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Nijmegen
NS Heyendaal
10:40 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Nijmegen
GAMMA Nijmegen
10:40 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Nijmegen
Plein De Wedren
10:41 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Oosterbeek
NS station
10:58 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Opheusden
Parkeerplaats AH
10:54 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
11:15 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Putten
Cafe Trefpunt
11:15 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Putten
NS station
11:16 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Renkum
Parkeerplaats t.o.v. Delsink Auto
11:02 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Rheden
Auto Crew Q8
10:48 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Rhenen
NS Station
11:01 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Rumpt
Voetbal Vereniging Rhelico
11:17 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Ruurlo
Ruurlo
10:25 €32,00 €89,50  Tickets kopen
s Heerenberg
's-Heerenberg busstation
10:34 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Silvolde
Total
10:28 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Terborg
Busstation
10:31 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Terschuur
De Goudreinet - Barneveld
11:21 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Tiel
NS station
11:05 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Tiel
Van der Valk Hotel
11:06 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Tiel
Hotel van der Valk
11:06 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Twello
Station NS Twello
10:52 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Ulft
Wesenthorst
10:28 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Vaassen
Eetcafé Kokkie
10:49 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Varsseveld
Station
10:25 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Veenendaal-de klomp
P+R Veenendaal-De Klomp
11:10 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Velp
Informatiebord t.o. tankstation
10:51 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Voorthuizen
Tank S Voorthuizen
11:18 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Vorden
NS station
10:37 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
11:14 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Wageningen
WSV Ceres
11:04 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Wamel
Wamel Bushalte
10:59 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Wehl
Station
10:37 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Westervoort
Bushalte Dorpsplein
10:49 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Weurt
Parkeerplaats
10:40 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Wijchen
NS station
10:40 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Wijchen
Bushalte Palkerplein
10:38 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Winssen
De Paulus
10:49 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Winterswijk
NS Centraal
10:13 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Winterswijk
NS West
10:12 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Zeddam
Het Tolhuis
10:36 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Zelhem
Carpoolplaats
10:29 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Zetten
NS station
10:52 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Zevenaar
NS station
10:44 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Zutphen
NS station
10:48 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Zutphen
Bioscoop Zutphen
10:48 €28,50 €86,00  Tickets kopen

Groningen

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Delfzijl
Station Delfzijl
09:40 €36,00 €93,50  Tickets kopen
Delfzijl
NS West
09:40 €36,00 €93,50  Tickets kopen
Elst
Shell Express Elst
11:10 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Groningen
NS Centraal
10:00 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Groningen
NS Centraal (Touringcarhalte)
10:00 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Groningen
NS Europapark
10:00 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Groningen
NS Centraal (Touringcarhalte)
10:00 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Haren
NS station
09:57 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Hoogezand
NS martenshoek
09:51 €34,50 €92,00  Tickets kopen
Hoogezand
NS Kropswolde
09:51 €34,50 €92,00  Tickets kopen
Hoogezand
NS Sappemeer
09:50 €35,00 €92,50  Tickets kopen
Stadskanaal
Busstation
09:36 €37,00 €94,50  Tickets kopen
Veendam
Veendam
09:40 €36,50 €94,00  Tickets kopen
Winschoten
NS station
09:35 €37,00 €94,50  Tickets kopen
Winsum
NS station
09:49 €35,00 €92,50  Tickets kopen

Limburg

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Afferden
Camping Roland
10:19 €30,50 €88,00  Tickets kopen
America
Center Parcs Peel
10:22 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Arcen
resort arcen
10:05 €32,50 €90,00  Tickets kopen
Arcen
Roompot Klein Vink (Hotel Rooland)
10:07 €32,50 €90,00  Tickets kopen
Baarlo
Esso Baarlo
10:04 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Beek
Sportterrein/ Brandweer Beek
09:48 €35,00 €92,50  Tickets kopen
Beek
Station Beek-Elsloo
09:48 €35,00 €92,50  Tickets kopen
Bergen
Bushalte Gemeentehuis Nieuw Bergen
10:17 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Born
voetbalvereniging Born
09:54 €34,00 €91,50  Tickets kopen
Brunssum
Parkeerplaats
09:44 €32,50 €90,00  Tickets kopen
Bunde
NS station
09:43 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Echt
NS station
10:00 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Eijsden
NS station
09:34 €34,00 €91,50  Tickets kopen
Eijsden
Bushalte
09:34 €34,00 €91,50  Tickets kopen
Geleen
NS Oost
09:47 €35,50 €93,00  Tickets kopen
Geleen
NS Lutterade
09:49 €35,00 €92,50  Tickets kopen
Geleen
P+R Geleen Oost
09:47 €35,50 €93,00  Tickets kopen
Gennep
Parkeerplaats Gennep
10:25 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Grathem
Grathem
10:07 €32,50 €90,00  Tickets kopen
Heerlen
NS Centraal (bushaltes)
09:38 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Hegelsom
NS-Sevenum
10:07 €32,50 €90,00  Tickets kopen
Hoensbroek
NS station (parkeerterrein)
09:40 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Horst
De Merthal
10:08 €32,00 €89,50  Tickets kopen
Horst
Horst, Zwembad de Berkel
10:08 €32,00 €89,50  Tickets kopen
Kelpen Oler
Kelpen-Oler
10:12 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Kerkrade
NS Centrum
09:32 €34,50 €92,00  Tickets kopen
Kessel
Bushalte brandweer
10:02 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Klimmen
NS Ransdaal
09:35 €34,00 €91,50  Tickets kopen
Landgraaf
NS station
09:36 €34,00 €91,50  Tickets kopen
Lottum
Basisschool de bottel
10:05 €32,50 €90,00  Tickets kopen
Maasbacht
Sporthal Maasbracht
10:05 €32,50 €90,00  Tickets kopen
Maasbracht
Carpoolplaats
10:04 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Maastricht
NS Centraal (Achterzijde - Flixbushalte)
09:40 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Maastricht
NS Randwyck
09:38 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Maastricht
parkeerplaats Geusselt Maastricht
09:40 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Maastricht
Café t Hiltonneke
09:40 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Maastricht
Maastricht Noord
09:42 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Meerssen
NS station
09:43 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Molenhoek
Station Mook
10:34 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Nederweert
Rabobank
10:17 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Nieuw-Bergen
Gemeentehuis
10:17 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Nuth
NS station
09:44 €32,50 €90,00  Tickets kopen
Oostrum
NS Venray
10:15 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Ospel
Ospel Aerthijsplein
10:14 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Reuver
NS station
09:51 €34,50 €92,00  Tickets kopen
Roermond
NS station
10:03 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Roermond
Gamma Roermond
10:02 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Schin op Geul
NS station
09:34 €34,00 €91,50  Tickets kopen
Schinnen
NS station
09:45 €32,50 €90,00  Tickets kopen
Siebengewald
Schnitzelhaus
10:16 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Sittard
NS station
09:52 €34,50 €92,00  Tickets kopen
Spaubeek
Treinstation
09:47 €35,50 €93,00  Tickets kopen
Stramproy
Kerkplein DA
10:14 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Susteren
NS station
09:55 €34,00 €91,50  Tickets kopen
Swalmen
NS station
10:00 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Sweikhuizen
NS Spaubeek
09:46 €35,50 €93,00  Tickets kopen
Tegelen
NS station
09:59 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Thorn
Sportpark
10:07 €32,50 €90,00  Tickets kopen
Vaals
Vaals, Shell
09:29 €35,00 €92,50  Tickets kopen
Valkenburg
NS Houthem-St. Gerlach
09:37 €34,00 €91,50  Tickets kopen
Valkenburg
NS station
09:37 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Venlo
Station Blerick
10:02 €33,00 €90,50  Tickets kopen
Venlo
NS station
10:00 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Venray
NS station
10:16 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Venray
Sporthal De Wetteling
10:14 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Voerendaal
NS station
09:39 €33,50 €91,00  Tickets kopen
Weert
NS Station bushaltes
10:18 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Weert
Roompot Vakanties Weerterbergen
10:19 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Well
Cafe-Restaurant Vink
10:15 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Ysselsteyn
Tennisvereniging Ysselsteyn
10:27 €29,50 €87,00  Tickets kopen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Alphen
Parkeerplaats Winkelcentrum
10:39 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Andel
Parkeerplaats Prinsentuin college
11:02 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Asten
Asten (Koningsplein 1)
10:22 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Bakel
Kerkplein Bakel
10:36 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Bergeijk
Bergeijk
10:26 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Bergen op Zoom
NS station
10:23 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Bergen op Zoom
Bushalte Ruytershoveweg
10:25 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Berghem
Berghem busstation
10:48 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Best
Buststation
10:45 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Bladel
De Markt 1
10:24 €32,00 €89,50  Tickets kopen
Bosschenhoofd
Bosschenhoofd
10:38 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
10:24 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Boxtel
NS station
10:50 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Breda
Schoolakkerplein, Breda
10:50 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Breda
International bus stop, Prinsenbeek
10:48 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
10:51 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Budel
Cafe de Bierparel
10:20 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Cuijk
P Mc Donalds
10:32 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Den Bosch
NS Oost
11:03 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
11:01 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Den Bosch
Den Bosch Casinotuin
10:59 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Den Bosch
P+R de Vliert
11:02 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Den Dungen
Busstation
11:00 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Deurne
NS station
10:32 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Deurne
Deurne Station
10:32 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Diessen
De buskes
10:40 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
10:55 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Dongen
VV Dongen
10:54 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Dorst
Dorst
10:53 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Dussen
De Sluis Dussen
11:03 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Dussen
Vrijheidsplein Dussen
11:03 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Eersel
Busstation
10:30 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Eindhoven
BigImpact
10:44 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Eindhoven
NS Beukenlaan
10:38 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Eindhoven
NS station (flixbushalte thv Flying Pins)
10:38 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Eindhoven
Zwembad Tongelreep
10:34 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Eindhoven
Busstation Tempellaan
10:40 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Elshout
Bushalte Elshout
10:55 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Etten Leur
McDonald's Etten Leur
10:43 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Fijnaart
Graanbeurs
10:38 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Geffen
MFC De Koppellinck
10:55 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Geldrop
Mac Donalds Geldrop
10:31 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Gemert
Esso (overkant)
10:41 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Gilze
Action Gilze
10:43 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Goirle
Parkeerplaats
10:37 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Haaren
De Michel
10:52 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Haps
Parkeerplaats Kerk
10:28 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Heesch
Mac Donalds
10:53 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Heeze
Gemeentehuis
10:28 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Helmond
NS Brouwhuis
10:38 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Helmond
NS het Hout
10:31 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Helmond
NS Centraal
10:37 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Helvoirt
Busstation
10:55 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Herpen
Herpen Bushalte
10:45 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Heusden
Heusden, Demer busstation
10:54 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Hilvarenbeek
Bushalte (paardenstraat)
10:42 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
10:51 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Sporthal De Werft
10:50 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Klundert
Bushalte tegenover Ch. Rest. Maan Sheng
10:40 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Langenboom
Peuterspeelzaal (achterkant basisschool)
10:42 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Liessel
Sint-Willibrorduskerk
10:17 €32,00 €89,50  Tickets kopen
Macharen
Parkeerplaats
10:45 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Made
Bushalte (Aan de kant van de snelweg)
10:57 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Middelbeers
Parkeerplaats
10:35 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Mierlo
Esso de Kim
10:27 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Mierlo
Bushalte Camping Wolfsven
10:27 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Milheeze
BP Milheeze
10:34 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Mill
Bushalte Schoolstraat
10:38 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Moergestel
Total (tankstation)
10:44 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Nieuwendijk
Bushalte Rijksweg A27 (Almkerk)
11:08 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Nieuwkuijk
Nieuwkuijk Parkeerplaats
10:58 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
10:29 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Nistelrode
Tankstation Hopmans
10:50 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Nuland
Mariakapel
10:57 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Odiliapeel
Tankstation Esso
10:43 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
10:27 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Oijen
Parkeerplaats
10:50 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Oirschot
BP (tankstation)
10:39 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Oisterwijk
NS station
10:50 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Oosterhout
Mac Donalds
10:57 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Oss
NS Station
10:51 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Oss
Golfbad
10:52 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Oud Gastel
Busstation
10:34 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Overloon
Overloon, Landal de vers
10:18 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Overloon
Cafe Hannes
10:18 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Raamsdonkveer
Busstation
11:01 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Ravenstein
OKSV
10:45 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Ravenstein
Boerenbond Ravenstein
10:45 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Reusel
Busstation
10:32 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Rijen
NS station
10:52 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Rijkevoort
Voetbalvereniging Toxandria
10:27 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Rijsbergen
Koutershof parking
10:44 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Rijsbergen
Total
10:45 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Rijsbergen
Bushalte Burg. Gommerstraat
10:44 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Roosendaal
NS Station
10:33 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Rosmalen
NS station
11:00 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Rucphen
raadhuisplein
10:36 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Schaijk
Schaijk Bushalte
10:48 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
10:53 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Sint Anthonis
De Brink (parkeerterrein)
10:23 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Sint Michielsgestel
Sint-michielsgestel petrus dondersplein
10:57 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Sint Oedenrode
Parkeerterrein (Markt 7)
10:46 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Bushalte / Esso
10:49 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Soerendonk
Bushalte Molenheide/Reepad
10:24 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Someren
Boemeler
10:21 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Someren
Wilhelminaplein
10:21 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Someren Eind
Bushalte Nieuwendijk
10:18 €32,00 €89,50  Tickets kopen
Son en Breugel
Sporthal De Landing
10:39 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Spoordonk
Parkeerplaats
10:44 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
10:52 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Steenbergen
Busstation Burgemeester van Loonstraat
10:31 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Teteringen
Teteringen - Scheperij 3
10:52 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Tilburg
NS Reeshof
10:48 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Tilburg
NS Centraal - Kiss & Ride
10:44 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Tilburg
Kwantum Tilburg
10:46 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
10:44 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Tilburg
Mc Tilburg
10:39 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Tilburg
Snackbar Heyhoef
10:47 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Tilburg
Busstation Noord
10:46 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Tilburg
Parkeerplaats Tilburg Universiteit
10:24 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Uden
Busstation Uden
10:46 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Uden
Busstation bij politiebureau
10:46 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
10:31 €31,00 €88,50  Tickets kopen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
10:50 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Veldhoven
Plein D'ekker
10:37 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
10:32 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Vinkel
tennisclub
10:56 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen (Cafe Den Braai)
11:00 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen
10:58 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Vlijmen
gemeentehuis vlijmen
10:59 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Vught
Van der Valk
10:58 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
10:52 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Wanroij
Rabobank
10:36 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
10:58 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
10:58 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Weert
Restaurant de Tos
10:12 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Werkendam
Beachsport vereniging Werkendam
11:09 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Wijk en Aalburg
Bushalte De Kromme Nol
11:01 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Willemstad
Steenpad 9
10:41 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Wintelre
De Rosdoek
10:36 €30,00 €87,50  Tickets kopen
Woudrichem
Woudrichem, Het Rondeel
11:06 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Zegge
VV DIOZ Zegge
10:36 €26,00 €83,50  Tickets kopen
zegge
Kerk
10:36 €26,00 €83,50  Tickets kopen
zevenbergen
zevenbergen NS
10:47 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Zijtaart
Voetbalvereniging Oranje-Wit
10:49 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Zundert
Oranjeplein
10:36 €28,00 €85,50  Tickets kopen

Noord-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Aalsmeer
Hortensiaplein (bushalte)
11:41 €19,00 €76,50  Tickets kopen
Akersloot
Move! (sportschool)
11:37 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Alkmaar
NS Noord
11:28 €19,50 €77,00  Tickets kopen
Alkmaar
Mac Donald's Alkmaar
11:33 €19,00 €76,50  Tickets kopen
Amstelveen
Busstation Amstelveen
11:51 €17,50 €75,00  Tickets kopen
Amstelveen
Parkeerterrein Partycentrum de Kegel Amstelveen
11:46 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Amstelveen
Camping Het Amsterdamse Bos
11:45 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Amsterdam
NS Zuid WTC
11:56 €17,00 €74,50  Tickets kopen
Amsterdam
NS Lelylaan
11:50 €17,50 €75,00  Tickets kopen
Amsterdam
NS Sloterdijk (Langs de weg, boven)
11:49 €18,00 €75,50  Tickets kopen
Amsterdam
P+R Olymipisch Stadion Amsterdam
11:52 €17,50 €75,00  Tickets kopen
Amsterdam
Busstation Bijlmer Arena
11:54 €17,00 €74,50  Tickets kopen
Amsterdam
NS Amstel - beneden
11:58 €16,50 €74,00  Tickets kopen
Amsterdam
Parkeerplaats (Sloterweg 1120)
11:50 €17,50 €75,00  Tickets kopen
Amsterdam
Bushalte Vorticellaweg (Kaboelen)
11:54 €17,00 €74,50  Tickets kopen
Amsterdam
AZC Amsterdam
11:45 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Amsterdam Zuidoost
NS Holendrecht
11:52 €17,50 €75,00  Tickets kopen
Andijk
Cultura
11:19 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Anna Paulowna
NS station
11:05 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Badhoevedorp
Pancratius
11:46 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Bergen
Café De Oude Meester
11:28 €20,00 €77,50  Tickets kopen
Bergen
Bar Bodega 't Zeepaardje
11:28 €20,00 €77,50  Tickets kopen
Beverwijk
NS station
11:35 €19,00 €76,50  Tickets kopen
Blaricum
Blaricum Ziekenhuis Tergooi
11:41 €19,00 €76,50  Tickets kopen
Blaricum
Carpoolplaats
11:32 €20,00 €77,50  Tickets kopen
Blokker
Parkeerplaats thv de action
11:29 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Bovenkarspel
NS Grootebroek
11:18 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Bussum Zuid
Bussum Zuid treinstation
11:40 €19,00 €76,50  Tickets kopen
Castricum
NS Station
11:36 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Chaam
Tennisvereniging Chaam
10:44 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Den Helder
Mac Donald's (Verkeerstorenweg 2)
11:02 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Den Helder
NS Centraal Station
10:57 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Den Oever
Voetbal Wiron
11:09 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Diemen
P+R Diemen Zuid
11:53 €17,50 €75,00  Tickets kopen
Duivendrecht
OBA Duivendrecht
11:55 €17,00 €74,50  Tickets kopen
Edam
Busstation Edam
11:46 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Haarlem
NS Spaarnwoude
11:41 €18,00 €75,50  Tickets kopen
Haarlem
NS Centraal (busplaats)
11:39 €18,00 €75,50  Tickets kopen
Haarlem
Koepel gevangenis
11:40 €18,00 €75,50  Tickets kopen
Heemskerk
NS station
11:39 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Heemstede
NS Aeardenhout
11:38 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Heerhugowaard
NS station
11:27 €20,00 €77,50  Tickets kopen
Heerhugowaard
AZC Heerhugowaard
11:24 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Heiloo
Texaco
11:34 €19,00 €76,50  Tickets kopen
Hilversum
Sparrenlaan
11:34 €20,00 €77,50  Tickets kopen
Hilversum
NS Sportpark (ESSO)
11:34 €20,00 €77,50  Tickets kopen
Hoofddorp
Bushaltes
11:42 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Hoogkarspel
Parkeerplaats NS Hoogkarspel
11:21 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Hoogwoud
Kerk Hoogwoud
11:24 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Hoorn
Busplaatsen
11:31 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Huizen
Busstation
11:38 €19,50 €77,00  Tickets kopen
IJmuiden
IJmuiden velserduinplein
11:35 €19,00 €76,50  Tickets kopen
Julianadorp
Voetbalvereniging JVC
10:58 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Koog aan de Zaan
Gamma bouwmarkt
11:48 €18,00 €75,50  Tickets kopen
Krommenie
NS Assendelft
11:43 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Landsmeer
Parkeerplaats Marktplein
11:53 €17,50 €75,00  Tickets kopen
Limmen
Limmen (parkeerplaats VV Limmen)
11:36 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Marken
DEEN Supermarkt
11:45 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Monnickendam
Monnickendam Parkeerplaats
11:50 €17,50 €75,00  Tickets kopen
Nederhorst den Berg
Bushalte Lange Wetering
11:45 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Nieuw Vennep
NS station
11:36 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Nieuwe Niedorp
Jumbo
11:18 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Noord Scharwoude
Noord-Scharwoude
11:24 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Oosthuizen
Bushalte Oosthuizen Dorp
11:41 €19,00 €76,50  Tickets kopen
Oostzaan
Lisweg 1
11:51 €17,50 €75,00  Tickets kopen
Ouderkerk aan de Amstel
Cafe de vrije handel
11:53 €17,50 €75,00  Tickets kopen
Ouderkerk aan de Amstel
SV Ouderkerk
11:53 €17,50 €75,00  Tickets kopen
Purmerend
NS Weidevenne (thv Apotheek)
11:49 €18,00 €75,50  Tickets kopen
Schagen
NS station
11:14 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Schagen
Parkeerplaats Schagerbrug
11:16 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Udenhout
holiday park duinhoeve
10:48 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Uitgeest
NS Uitgeest
11:40 €18,00 €75,50  Tickets kopen
Uithoorn
uithoorn Deen parkeerplaats
11:43 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Uithoorn
Busstation
11:43 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Urk
Urk
11:04 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Velsebroek
Motorhuis Velsen
11:34 €19,00 €76,50  Tickets kopen
Vijfhuizen
Bushalte Vijfhuizen
11:40 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Volendam
Kaasboerderij de Simonehoeve
11:46 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Warmenhuizen
Parkeerterrein Doorbraak
11:22 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Weesp
Station
11:48 €18,00 €75,50  Tickets kopen
Wieringerwerf
Van der Valk Wieringerwerf
11:16 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Wormerveer
NS station
11:46 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Zaandam
NS Station bushaltes
11:47 €18,00 €75,50  Tickets kopen
Zaandijk
Station Koog-Zaandijk
11:47 €18,00 €75,50  Tickets kopen
zevenhuizen
Tennisclub zevenhuizen
11:10 €23,00 €80,50  Tickets kopen
zoeterwoude
Tennisclub
11:26 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Zoeterwoude
La Place
11:28 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Zuid-Scharwoude
Parkeerplaats DEEN
11:24 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Zwanenburg
Dennenlaan zijstraat naast Rabobank
11:43 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Zwanenburg
Kantoor belastingadviseurs
11:43 €18,50 €76,00  Tickets kopen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Almelo
NS centraal (achterzijde pakeerplaats)
10:21 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Dalfsen
Station Dalfsen
10:35 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Dedemsvaart
busstations thv de brandweer
10:26 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Deventer
NS Centraal
10:49 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Enschede
NS centraal
10:13 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Enschede
PW hockey
10:13 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Goor
Station Goor
10:32 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Haaksbergen
Busstation (Zeedijk)
10:19 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Hardenberg
NS station
10:18 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Hengelo
NS station
10:21 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Kampen
NS station (centraal)
10:54 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Nijverdal
NS station
10:27 €29,50 €87,00  Tickets kopen
Oldenzaal
NS station
10:13 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Ommen
NS station
10:29 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Raalte
NS station
10:35 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Rijssen
NS station
10:29 €29,00 €86,50  Tickets kopen
Vroomshoop
NS station
10:21 €30,50 €88,00  Tickets kopen
Weerselo
Busstation
10:12 €31,50 €89,00  Tickets kopen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
10:46 €28,50 €86,00  Tickets kopen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
10:46 €26,50 €84,00  Tickets kopen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Achterveld
Rooms-Katholieke Sport Vereniging "Achterveld"
11:21 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Amerongen
Bushalte Apotheek
11:13 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Amersfoort
Parkeerplaats Ikea Amersfoort
11:29 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Amersfoort
NS Centraal (voorzijde)
11:22 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Amersfoort
NS Schothorst
11:28 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Amersfoort
P+R Amersfoort Schothorst
11:28 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Amersfoort
Shell (hogeweg)
11:26 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Amersfoort
De Brand 5
11:29 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Amersfoort
NS station Amersfoort Vathorst
11:27 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Baambrugge
Bushalte Baambrugge-Dorp
11:48 €18,00 €75,50  Tickets kopen
Baarn
NS Station
11:35 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Beesd
Rodenburg
11:19 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
11:25 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Breukelen
NS Breukelen
11:43 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Breukelen
Carpoolplaats
11:43 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Bunnik
NS station
11:25 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Bunnik
Bushalte v. Zuildreef
11:25 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Bunschoten Spakenburg
Bp Parkeerplaats
11:31 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Cothen
Cotherweg
11:20 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Cothen
Bushalte Provincialeweg
11:18 €24,00 €81,50  Tickets kopen
De Bilt
Sportcentrum
11:26 €23,00 €80,50  Tickets kopen
De Hoef
HSV Hoefse Sportvereniging
11:38 €19,50 €77,00  Tickets kopen
De Meern
Carpoolplaats de Meern
11:32 €22,00 €79,50  Tickets kopen
De Meern
De molenpolder 116
11:35 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Doorn
Bushalte Huis Doorn
11:18 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Driebergen-Rijsenburg
NS station
11:24 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Eemnes
Eemnes de hilt
11:35 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Groenekan
Carpoolplaats Maartensedijk (Tankstation Haan)
11:30 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Harmelen
Primera Kalverstraat
11:36 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Hoogland
Tennisclub Hoogland parkeerplaats
11:29 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Houten
Bushalte Molenzoom
11:25 €23,50 €81,00  Tickets kopen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
11:29 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Kamerik
Schulenburch
11:36 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Kockengen
Bushalte Portengensebrug
11:42 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Langbroek
Bushalte Julianalaan
11:19 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Leersum
Bushalte Schermerij of Lombok
11:14 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
11:24 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Lexmond
Lexmond Bushalte (parkeerterrein)
11:26 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Linschoten
Carpoolplaats
11:26 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Lopik
Rembrandtsplein
11:22 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Maarssen
NS station (voorzijde)
11:37 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Maarssen
Bushalte Zonnebaan
11:38 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
11:42 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Montfoort
Bushalte Kasteelplein
11:26 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Naarden Bussum
Achterkant station (bij de fietsenstalling)
11:44 €18,50 €76,00  Tickets kopen
Nieuwegein
MC Donalds Blokhoeve
11:31 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
11:30 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Nieuwegein
Afslag Zuid a2
11:29 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Odijk
Parkeerplaats - Sint Nicolaaslaan 1
11:25 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Odijk
bushalte gemeentehuis
11:26 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Odijk
Bushalte Kodak
11:26 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Odijk
Bushalte Gemeentehuis, Odijk
11:26 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Oudewater
Bushalte Molenwal
11:20 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Polsbroek
Bushalte Rabobank
11:19 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Renswoude
Fitz Healthclub Renswoude
11:15 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Schalkwijk
Bushalte thv restaurant de Ram
11:23 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Schoonrewoerd
Shell
11:21 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Soest
NS Centraal
11:32 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Soest
NS Zuid
11:31 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Soesterberg
Bushalte 't Zwaantje
11:19 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Utrecht
NS Overvecht
11:33 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Utrecht
Vredenburg Utrecht Leidsche Rijn
11:35 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Utrecht
NS Lunetten
11:30 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Utrecht
NS Centraal
11:31 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
11:33 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Utrecht
P+R Lunette
11:30 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Utrecht
VvAA (Parkeerplaats)
11:34 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Utrecht
Stadion Galgenwaard
11:31 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Utrecht
Vineyard Food & Drinks
11:37 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Utrecht
van Zijstweg
11:33 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Utrecht
AZC Utrecht
11:32 €19,50 €77,00  Tickets kopen
Utrecht
Bushalte Archeologiepark
11:34 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Vathorst
Sporthal Icoon
11:27 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
11:09 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Veenendaal
Zwembad de Vallei
11:10 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Vianen
Busstation Lekbrug West
11:28 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Vinkeveen
Bibliotheek
11:45 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Vleuten
NS Station Vleuten
11:37 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Wageningen
Busstation
11:04 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Werkhoven
Lieve Vrouwen Kerk
11:24 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Werkhoven
Provincialeweg
11:23 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Westbroek
Texaco Maartensdijk Westbroek
11:30 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Wijk bij duurstede gemeentehuis
11:18 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Karwei
11:17 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Amstel
11:17 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Engdijk (Kwalitaria)
11:17 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Steenstraat AH
11:18 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Voorwijk
11:18 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Woerden
NS station
11:34 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Woudenberg
Gemeentehuis Woudenberg
11:20 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Zegveld
Supermarkt Coop
11:32 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Zeist
Parkeerplaats Fit For Free Zeist
11:20 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Zeist
Busstation
11:22 €23,50 €81,00  Tickets kopen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Aarlanderveen
Sv Aarlanderveen
11:27 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Abbenbroek
Ring bushalte t.h.v Veentjer Parket
10:57 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Alblasserdam
Mac Donalds
11:00 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Alphen aan den Rijn
NS station
11:30 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Ameide
Cafe op de Lekdijk (bushalte)
11:21 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Ammerstol
Tennisclub 't veldje
11:14 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Arkel
NS station
11:15 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Arkel
arkel, plein 983
11:14 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Barendrecht
Sportpark de bongard
10:56 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Barendrecht
NS station - voorzijde
10:55 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Barendrecht
Zwembad: Inge de Bruijn
10:57 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
11:14 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Ackers Bergschenhoek
11:08 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Zijde
11:07 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
11:10 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
McDonalds Berkel en Rodenrijs
11:10 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Bleiswijk
Parkeerplaats SV Soccer Boys
11:10 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Bleskensgraaf
Hubo
11:07 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Bleskensgraaf
De Spil
11:07 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
11:18 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Boskoop
NS station
11:24 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Boskoop
Boskoop Reisbureau
11:25 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Boven-Hardinxveld
Busstation Boven-Hardinxveld
11:07 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Brielle
Jumbo Brielle
10:53 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Capelle aan den IJssel
NS Schollevaar
11:06 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Cromstrijen
Rijksstraatweg 30
10:46 €26,50 €84,00  Tickets kopen
De Lier
Summit Health / Vreelo
11:10 €23,00 €80,50  Tickets kopen
De Lier
Sportcentrum Vreelo
11:10 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Delfgauw
Stichting Iromed
11:15 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Delft
IKEA Delft
11:16 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
11:16 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Delft
Busstation - abswoudepark
11:12 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Delft
NS Zuid
11:12 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Delft
Delftechpark 12
11:15 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Delft
Burgemeestersrand 57 (Dierenarts)
11:13 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Den Bosch
FC engelen
11:01 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Den Haag
CS Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
11:18 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Den Haag
NS Mariahoeve
11:20 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Den Haag
Shell Savornin
11:09 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Den Haag
Parkeerplaats Wateringseveld
11:16 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Den Haag
NS Moerwijk
11:16 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Den Haag
Esso Leidschenveen
11:22 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Den Haag
De Uithof (parkeerplaats)
11:12 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Den Haag
Aronskelkweg ter hoogte van parkje
11:09 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Den Haag
HDS Hockeyclub
11:11 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Den Haag
Laan van Hoornwijck, busstation
11:18 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Den Haag
Zwembad het hofbad
11:19 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Den Hoorn
Parkeerplaats
11:13 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Dirksland
Busstation Ziekenhuis
10:37 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Dordrecht
Bushalte Dordrecht Station Zuid- Galileilaan
10:58 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Dordrecht
NS stadspolders (dudok erf)
10:58 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Dordrecht
NS Centraal (Voorzijde - bij de stadsbussen)
10:58 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Geervliet
Cafe Buitenzicht
10:58 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Giessenburg
Voetbalclub Peursum
11:10 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Goedereede
TINQ
10:41 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Gorinchem
NS station
11:11 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Gorinchem
Carpoolplaats (nieuwe wolpherensedijk - richting breda)
11:12 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Gorinchem
P+R Gorinchem (Stationsweg 17)
11:11 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Gouda
NS Goverwelle
11:13 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
11:14 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Gouda
Karwei Gouda
11:10 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Gouda
Gouda NS Centraal
11:13 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Gouda
KFC Gouda
11:14 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Goudriaan
Tankstation Haan
11:12 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Groot-Ammers
V.V. Groot Ammers
11:09 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Haastrecht
P+R Grote Haven (bij COOP)
11:13 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Hardinxveld
NS Station
11:08 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Hazerswoude-Dorp
Busstation
11:23 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Hazerswoude-Rijndijk
Bushalte Raadhuis
11:24 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Heenvliet
Hvv Bernisse
10:58 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Hei- en Boeicop
Sportpark
11:20 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Heinenoord
Busstation
10:54 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Hellevoetsluis
Zwembad de Eendracht
10:52 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Hendrik-Ido-Ambacht
Zwembad Louwert
10:57 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Hillegom
NS station
11:33 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Hoek van Holland
station Hoek v Holland Haven
11:05 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Honselersdijk
Voetbal vereniging sv Honselersdijk
11:12 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Honselersdijk
Albert Heijn plein
11:11 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Hoogmade
Bushalte Zuideinde
11:33 €20,00 €77,50  Tickets kopen
Hoogvliet Rotterdam
Metrostation Hoogvliet
11:03 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Katwijk
Katwijk marktterrein
11:24 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Katwijk
Parkeerplaats vv Katwijk
11:26 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Katwijk aan Zee
Parkeerplaats Katwijk
11:26 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Katwijk aan Zee
De Krom
11:26 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Klaaswaal
Parkeerterrein (rijksstraatweg 30)
10:46 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
11:05 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
10:59 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Kwintsheul
Rooms Katholieke Handbalvereniging Van der Voort/Quintus
11:13 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Leerbroek
Pannekoekenrestaurant Leerbroek
11:18 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Leiden
Station De Vink
11:26 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Leiden
NS Lammenschans
11:27 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Leiden
Transferium
11:27 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Leiden
Doezastraat
11:26 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Leiden
NS Station t.h.v. Aldi/Kruidvat
11:26 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
11:20 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Leidschendam
Parkeerplaats Maalderijstraat
11:21 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Leidschendam
Parkeerplaats thv Mac Donalds
11:20 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Leimuiden
Bushalte achter Esso
11:38 €19,50 €77,00  Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
11:09 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Lekkerkerk
V.V. Lekkerkerk
11:07 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Lisse
Bushalte Keukenhofdreef bij rotonde
11:33 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Maasdam
Parkeerplaats Ford garage van de Burgh
10:51 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Maasdijk
Sportcentrum
11:09 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Maasland
Voetbalclub MVV27
11:09 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Maasland
Cafe 't Wapen van Maeslant
11:05 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Maassluis
NS West
11:03 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Meerkerk
de Linde
11:20 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Moerkapelle
Opmoer
11:09 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Molenaarsgraaf
bushalte thv nr 68
11:09 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Molenaarsgraaf
Bushalte Vuilendam, Brandwijk
11:10 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Monster
Burgemeester Woutersplein Rotonde
11:09 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Moordrecht
Voetbalvereniging Moordrecht
11:10 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
11:11 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Naaldwijk
Voetbalclub Naaldwijk
11:10 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Nieuw Lekkerland
Nieuw Lekkerland sporthal de klipper
10:59 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
Bushalte
11:09 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
NS station
11:08 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Nieuwkoop
Robey's Gym
11:31 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Nieuwpoort
Nieuwpoort Auto's
11:11 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Nieuwveen
Nieuwveen
11:33 €20,00 €77,50  Tickets kopen
Noordeloos
Sportzaal de Smidse Berg
11:16 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Noordwijk
Parkeerplaats Rotonde (LAGEWEG / V. Berckelweg)
11:28 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Noordwijkerhout
Parkeerplaats (De Brink)
11:29 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
11:18 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerterrein Gemeentehuis
10:47 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Numansdorp
Albert Heijn
10:46 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerplaats Intratuin Numansdorp
10:48 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Oostvoorne
Bushalte de Ruy
10:47 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Ottoland
Parkeerplaats thv Damseweg 109
11:10 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Oud-Beijerland
VV SHO
10:50 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Oud-Beijerland
Gamma
10:52 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Oud-Beijerland
Bushalte W van Vlietstraat
10:49 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Ouddorp
Bushalte Stationsweg
10:39 €27,50 €85,00  Tickets kopen
Oude Tonge
Busstation Oude Tonge
10:36 €28,00 €85,50  Tickets kopen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
11:03 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Papendrecht
Sportpark Oostpolder
11:03 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Papendrecht
Busstation politiebureau
11:01 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Pernis
Plus Supermarkt
11:03 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
11:15 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Pijnacker
Pijnacker-Zuid metrostation
11:11 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
11:12 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Poortugaal
Metrostation Poortugaal
11:03 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Puttershoek
Jongerencentrum The Point
10:51 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Rhoon
Bushalte metro/Rhoon
11:01 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Ridderkerk
Ridderkerk P+R Oudelande
10:58 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Ridderkerk
Busstation Koningsplein
10:56 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Ridderkerk
van der Valk Ridderkerk
10:57 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Ridderkerk
Bushalte Dillenburgplein
10:56 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Rijnsburg
burgemeester koomansplein
11:28 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Rijswijk
NS Rijswijk - Parkeergarage Churchillhof (voor Ingang)
11:18 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Rijswijk
marimbahal
11:17 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Rijswijk
Zwembad de Schilp
11:16 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Rockanje
Rockanje industrieterrein moolhoek motoport
10:47 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Rockanje
Carpoolplaats N57 Hellevoet/Rockanje
10:49 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Roelofarendsveen
Parkeerplaats watertoren
11:35 €20,00 €77,50  Tickets kopen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
11:08 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Zuidplein
11:00 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Rotterdam
NS Lombardijen
10:57 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Rotterdam
NS Alexander (achterzijde)
11:06 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Capelsebrug
11:01 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Rotterdam
(M) Kralingse Zoom
11:03 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Rotterdam
P+R Metro Nesselande
11:08 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Rotterdam
Rotterdam Marconiplein
11:08 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Rotterdam
Esso Rotterdam Zuid
10:59 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Rotterdam
XO Bar
11:05 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Rotterdam
Station Lombardijen
10:59 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Rotterdam
Barbier Schorem
11:07 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Rozenburg
Parkeerplaats Marijkeplein
10:56 €25,50 €83,00  Tickets kopen
s Gravendeel
Parkeerterrein
10:54 €25,50 €83,00  Tickets kopen
s Gravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
11:08 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Sassenheim
NS Station
11:32 €20,00 €77,50  Tickets kopen
Scheveningen
Jumbo
11:16 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Schiedam
Texaco - (Aan de overkant)
11:08 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Schiedam
Sporthal Margriet
11:07 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Schiedam
NS Centrum
11:08 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Schiedam
Basic Fit
11:08 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
11:17 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Sliedrecht
NS station
11:06 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Sliedrecht
NS Baanhoek
11:03 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
11:01 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Spijkenisse
Arcaplex
11:02 €24,50 €82,00  Tickets kopen
Stellendam
Busstation Stellendam (rotonde brielsestraat/eendrachtsdijk)
10:43 €27,00 €84,50  Tickets kopen
Stolwijk
Bushalte Populierenlaan (langs N207)
11:05 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Stompwijk
Sporthal Meerhorst
11:25 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Streefkerk
Bushalte Streefkerk
11:05 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Ter Aar
Bushalte Aardam
11:31 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Ter Aar
Langeraarse kerk
11:31 €20,50 €78,00  Tickets kopen
Terheijden
Tamoil tankstation
10:53 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Vlaardingen
S.C. Vlaardingen-Holy
11:08 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Vlaardingen
NS Oost
11:08 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Vlaardingen
westlandseweg 200
11:08 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Vlaardingen
Floris de Vijfdelaan 222
11:07 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Vlaardingen
P+R Vlaardingen CS
11:07 €24,00 €81,50  Tickets kopen
Vlaardingen
V.F.C. Sportpark
11:08 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Voorburg
NS Leidschendam / bushalte
11:21 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Voorhout
P&R Station
11:30 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Voorschoten
Busstation Voorschoten centrum
11:23 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Waddinxveen
NS station
11:22 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Wassenaar
Bushalte Van Oldenbarneveltweg
11:24 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Wassenaar
Sterrenbad
11:24 €23,50 €81,00  Tickets kopen
Wateringen
Parkeerplaats Basic Fit
11:16 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Wateringen
Parkeerplaats sportcentrum Velo
11:14 €25,00 €82,50  Tickets kopen
Westmaas
Texaco
10:52 €26,00 €83,50  Tickets kopen
Woerden
Texaco Express Europabaan
11:26 €23,00 €80,50  Tickets kopen
Woerdense Verlaat
Basisschool De Meent
11:36 €21,50 €79,00  Tickets kopen
Zevenhoven
SV Zevenhoven
11:35 €20,00 €77,50  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Oosterheem
11:21 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centraal (Nelson Mandelabrug 6)
11:15 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Zoetermeer
Winkelcentrum de vlieger
11:14 €22,50 €80,00  Tickets kopen
Zoetermeer
Centrum West Bushalte
11:22 €21,00 €78,50  Tickets kopen
Zoetermeer
Plein van de Verenigde Naties
11:15 €22,00 €79,50  Tickets kopen
Zuid Beijerland
ZBVH parkeerterrein
10:46 €26,50 €84,00  Tickets kopen
Zuidland
De Zuidlandse Hoeve - P
10:55 €25,50 €83,00  Tickets kopen
Zwijndrecht
NS Station
10:53 €26,00 €83,50  Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?