Busreis naar X-Qlusive Holland 2018

Gezellig én voordelig vervoer naar X-Qlusive Holland? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl. Vul hieronder je postcode in om de bus opstaplocaties bij jou in de buurt te tonen.

De lijst met opstaplocaties naar X-Qlusive Holland bevat twee soorten:

  1. Ticket kopen: Instappen bij reeds bestaande opstaplocatie.
  2. Opstarten: Nieuw opstaplocatie opstarten (verdien tot € 100 partygeld)
LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 60 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
21:00 €29,50 Locatie aanvragen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
20:49 €31,00 Locatie aanvragen
Barneveld
NS Centrum
21:18 €26,50 Locatie aanvragen
Beuningen
Sporthal de Tinnegieter
20:50 €30,50 Locatie aanvragen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
21:07 €28,00 Locatie aanvragen
Nijmegen
NS Centraal
20:44 €31,50 Locatie aanvragen
Twello
Station NS Twello
20:51 €29,00  Tickets kopen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
21:18 €25,50  Tickets kopen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Best
Buststation
20:49 €31,00 Locatie aanvragen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
20:54 €30,00 Locatie aanvragen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
21:05 €28,50 Locatie aanvragen
Eindhoven
NS station (busstation achterzijde)
20:42 €32,00 Locatie aanvragen
Etten Leur
Parkeerplaats Praxis
20:47 €31,00 Locatie aanvragen
Gilze
Action Gilze
20:47 €31,00 Locatie aanvragen
Middelbeers
Parkeerplaats
20:39 €31,00  Tickets kopen
Oss
NS Station
20:55 €30,00 Locatie aanvragen
Rijen
NS station
20:56 €29,50 Locatie aanvragen
Roosendaal
NS Station
20:37 €32,50 Locatie aanvragen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
20:48 €31,00 Locatie aanvragen
Veldhoven
Plein D'ekker
20:40 €32,00 Locatie aanvragen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
20:36 €31,50  Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
20:56 €30,00 Locatie aanvragen
Wintelre
De Rosdoek
20:40 €30,50  Tickets kopen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Deventer
NS Centraal
20:48 €29,50  Tickets kopen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Amersfoort
Shell (hogeweg)
21:25 €25,50 Locatie aanvragen
Amersfoort
De Brand 5
21:29 €25,00 Locatie aanvragen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
21:33 €24,50 Locatie aanvragen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
21:33 €24,50 Locatie aanvragen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
21:37 €24,00 Locatie aanvragen
Utrecht
Vineyard Food & Drinks
21:41 €23,50 Locatie aanvragen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
21:13 €27,50 Locatie aanvragen
Zeist
Parkeerplaats Fit For Free Zeist
21:25 €25,50 Locatie aanvragen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Alphen aan den Rijn
NS station
21:32 €24,50 Locatie aanvragen
Barendrecht
NS station - voorzijde
20:59 €29,50 Locatie aanvragen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
21:22 €26,00 Locatie aanvragen
De Lier
Summit Health / Vreelo
21:13 €27,50 Locatie aanvragen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
21:17 €27,00 Locatie aanvragen
Den Haag
CS Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
21:20 €26,50 Locatie aanvragen
Den Haag
Shell Savornin
21:11 €27,50 Locatie aanvragen
Dordrecht
NS Centraal (Voorzijde - bij de stadsbussen)
21:02 €29,00 Locatie aanvragen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
21:17 €27,00 Locatie aanvragen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
21:09 €28,00 Locatie aanvragen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
21:03 €29,00 Locatie aanvragen
Leiden
NS Lammenschans
21:29 €25,00 Locatie aanvragen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
21:22 €26,00 Locatie aanvragen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
21:13 €27,50 Locatie aanvragen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
21:20 €26,50 Locatie aanvragen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
21:07 €28,50 Locatie aanvragen
Papendrecht
Busstation politiebureau
21:05 €28,50 Locatie aanvragen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
21:17 €27,00 Locatie aanvragen
Ridderkerk
Busstation Koningsplein
20:59 €29,50 Locatie aanvragen
Rijswijk
marimbahal
21:19 €26,50 Locatie aanvragen
Rotterdam
NS Alexander (achterzijde)
21:10 €28,00 Locatie aanvragen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
21:10 €28,00 Locatie aanvragen
Schiedam
Sporthal Margriet
21:09 €28,00 Locatie aanvragen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
21:03 €29,00 Locatie aanvragen
Vlaardingen
NS Oost
21:09 €28,00 Locatie aanvragen
Wassenaar
Bushalte Van Oldenbarneveltweg
21:26 €25,50 Locatie aanvragen
Zoetermeer
NS Centrum West
21:24 €26,00 Locatie aanvragen
Zwijndrecht
NS Station
20:57 €29,50 Locatie aanvragen

Geen geschikte opstaplocaties?