Busreis naar Back 2 the 90's (september) 2021

Gezellig én voordelig vervoer naar Back 2 the 90's (september) ? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Back 2 the 90's (september) met comfortabele touringcar, vriendelijke chauffeur én de muziek aan!

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 368 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Flevoland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Almere
Almere NS - kiss&ride
18:45 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen
Lelystad
NS Centrum (achterzijde)
18:32 € 33,00 € 55,50  Tickets kopen
Zeewolde
Parkeerplaats Lidle
18:43 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
18:31 € 33,50 € 56,00  Tickets kopen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
18:45 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen
Barneveld
NS Centrum
18:49 € 31,00 € 53,50  Tickets kopen
Bemmel
BP
18:48 € 31,00 € 53,50  Tickets kopen
Beneden Leeuwen
Bushalte Akkerstraat
19:05 € 28,50 € 51,00  Tickets kopen
Borculo
Busstation
18:07 € 37,00 € 59,50  Tickets kopen
Brummen
NS station
18:27 € 34,00 € 56,50  Tickets kopen
Doetinchem
Busstation
18:21 € 35,00 € 57,50  Tickets kopen
Duiven
NS station
18:35 € 33,00 € 55,50  Tickets kopen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
18:48 € 31,00 € 53,50  Tickets kopen
Ermelo
NS station
18:42 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
19:17 € 27,00 € 49,50  Tickets kopen
Gendringen
Parkeerplaats Willem Alexandersplein
18:18 € 35,50 € 58,00  Tickets kopen
Groenlo
Busstation
18:05 € 37,00 € 59,50  Tickets kopen
Huissen
De Valom
18:46 € 31,00 € 53,50  Tickets kopen
Kesteren
Station Kesteren
19:03 € 29,00 € 51,50  Tickets kopen
Kootwijkerbroek
Parkeerplaats
18:45 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen
Lichtenvoorde
Bushalte Twenteroute
18:10 € 36,50 € 59,00  Tickets kopen
Nijkerk
Mac Donalds
18:51 € 30,50 € 53,00  Tickets kopen
Nijmegen
NS Centraal
18:45 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
18:45 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen
Ruurlo
Ruurlo
18:12 € 36,00 € 58,50  Tickets kopen
Silvolde
Total
18:17 € 35,50 € 58,00  Tickets kopen
Tiel
NS station
19:11 € 27,50 € 50,00  Tickets kopen
Twello
Station NS Twello
18:21 € 35,00 € 57,50  Tickets kopen
Ulft
Wesenthorst
18:17 € 35,50 € 58,00  Tickets kopen
Voorthuizen
Tankstation Shell Voorthuizen
18:48 € 31,00 € 53,50  Tickets kopen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
19:20 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Wehl
Station
18:25 € 34,00 € 56,50  Tickets kopen
Wijchen
NS station
18:50 € 30,50 € 53,00  Tickets kopen
Winterswijk
NS Centraal
18:02 € 37,50 € 60,00  Tickets kopen
Zelhem
Carpoolplaats
18:20 € 35,00 € 57,50  Tickets kopen
Zetten
NS station
18:57 € 29,50 € 52,00  Tickets kopen
Zevenaar
NS station
18:34 € 33,00 € 55,50  Tickets kopen
Zutphen
NS station
18:23 € 34,50 € 57,00  Tickets kopen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Asten
Asten (Koningsplein 1)
18:31 € 33,50 € 56,00  Tickets kopen
Bergen op Zoom
NS station
19:21 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Best
Busstation
18:51 € 30,50 € 53,00  Tickets kopen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
18:34 € 33,00 € 55,50  Tickets kopen
Boxtel
NS station
18:58 € 29,50 € 52,00  Tickets kopen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
19:28 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Cuijk
P Mc Donalds
18:42 € 32,00 € 54,50  Tickets kopen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
19:07 € 28,50 € 51,00  Tickets kopen
Deurne
NS station
18:38 € 32,50 € 55,00  Tickets kopen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
19:19 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Eindhoven
NS station (flixbushalte thv Flying Pins)
18:44 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen
Etten Leur
McDonald's Etten Leur
19:26 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Geldrop
Mac Donalds Geldrop
18:40 € 32,00 € 54,50  Tickets kopen
Gemert
Esso (overkant)
18:46 € 31,00 € 53,50  Tickets kopen
Heeze
Gemeentehuis
18:38 € 32,50 € 55,00  Tickets kopen
Helmond
NS Centraal
18:43 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
19:15 € 27,00 € 49,50  Tickets kopen
Klundert
Bushalte tegenover Ch. Rest. Maan Sheng
19:32 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
19:17 € 27,00 € 49,50  Tickets kopen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
18:37 € 32,50 € 55,00  Tickets kopen
Oisterwijk
NS station
19:01 € 29,00 € 51,50  Tickets kopen
Oosterhout
Mac Donalds
19:20 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Oss
NS Station
18:57 € 29,50 € 52,00  Tickets kopen
Oud Gastel
Busstation
19:31 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Rijen
NS station
19:21 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Roosendaal
NS Station
19:28 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Rucphen
raadhuisplein
19:23 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
18:59 € 29,50 € 52,00  Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Bushalte / Esso
18:55 € 30,00 € 52,50  Tickets kopen
Someren
Wilhelminaplein
18:31 € 33,50 € 56,00  Tickets kopen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
19:16 € 27,00 € 49,50  Tickets kopen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
19:08 € 28,00 € 50,50  Tickets kopen
Uden
Busstation Uden
18:52 € 30,50 € 53,00  Tickets kopen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
18:40 € 32,00 € 54,50  Tickets kopen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
18:56 € 30,00 € 52,50  Tickets kopen
Veldhoven
Plein D'ekker
18:46 € 31,00 € 53,50  Tickets kopen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
18:53 € 30,00 € 52,50  Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen (Cafe Den Braai)
19:09 € 28,00 € 50,50  Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
19:16 € 27,00 € 49,50  Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
19:22 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Zundert
Oranjeplein
19:16 € 27,00 € 49,50  Tickets kopen

Noord-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Aalsmeer
Hortensiaplein (bushalte)
19:13 € 27,50 € 50,00  Tickets kopen
Alkmaar
NS Noord
18:44 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen
Amstelveen
Busstation Amstelveen
19:06 € 28,50 € 51,00  Tickets kopen
Amsterdam
NS Amstel - beneden
19:02 € 29,00 € 51,50  Tickets kopen
Bergen
Bar Bodega 't Zeepaardje
18:43 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen
Beverwijk
NS station
18:59 € 29,50 € 52,00  Tickets kopen
Haarlem
Koepel gevangenis
19:04 € 28,50 € 51,00  Tickets kopen
Heerhugowaard
NS station
18:42 € 31,50 € 54,00  Tickets kopen
Hilversum
NS Sportpark (ESSO)
19:02 € 29,00 € 51,50  Tickets kopen
Hoofddorp
Bushaltes
19:13 € 27,50 € 50,00  Tickets kopen
Hoorn
Busplaatsen
18:39 € 32,00 € 54,50  Tickets kopen
Limmen
Limmen (parkeerplaats VV Limmen)
18:51 € 30,50 € 53,00  Tickets kopen
Marken
DEEN Supermarkt
18:46 € 31,00 € 53,50  Tickets kopen
Nieuw Vennep
NS station
19:17 € 27,00 € 49,50  Tickets kopen
Purmerend
NS Weidevenne (thv Apotheek)
18:51 € 30,50 € 53,00  Tickets kopen
Uithoorn
uithoorn Deen parkeerplaats
19:08 € 28,00 € 50,50  Tickets kopen
Zaandam
NS Station bushaltes
18:55 € 30,00 € 52,50  Tickets kopen
Zwanenburg
Kantoor belastingadviseurs
19:05 € 28,50 € 51,00  Tickets kopen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Amersfoort
Shell (hogeweg)
18:58 € 29,50 € 52,00  Tickets kopen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
19:20 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Bunschoten Spakenburg
Bp Parkeerplaats
18:54 € 30,00 € 52,50  Tickets kopen
De Meern
Carpoolplaats de Meern
19:20 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Houten
Bushalte Molenzoom
19:14 € 27,50 € 50,00  Tickets kopen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
19:15 € 27,00 € 49,50  Tickets kopen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
18:59 € 29,50 € 52,00  Tickets kopen
Lopik
Rembrandtsplein
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Maarssen
NS station (voorzijde)
19:12 € 27,50 € 50,00  Tickets kopen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
19:14 € 27,50 € 50,00  Tickets kopen
Montfoort
Bushalte Kasteelplein
19:22 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
19:16 € 27,00 € 49,50  Tickets kopen
Oudewater
Bushalte Molenwal
19:25 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Schalkwijk
Bushalte thv restaurant de Ram
19:12 € 27,50 € 50,00  Tickets kopen
Soest
NS Centraal
19:01 € 29,00 € 51,50  Tickets kopen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
19:15 € 27,00 € 49,50  Tickets kopen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
18:54 € 30,00 € 52,50  Tickets kopen
Vianen
Bushalte Hotel Vianen
19:20 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Vleuten
NS Station Vleuten
19:18 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Woerden
NS station
19:26 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Woudenberg
Gemeentehuis Woudenberg
19:01 € 29,00 € 51,50  Tickets kopen
Zegveld
Supermarkt Coop
19:23 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
's-Gravendeel
Parkeerterrein
19:46 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
's-Gravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
19:37 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Aarlanderveen
Sv Aarlanderveen
19:24 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Abbenbroek
Ring bushalte t.h.v Veentjer Parket
19:45 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Alblasserdam
Mac Donalds
19:48 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Alblasserdam
Gemeente Alblasserdam
19:47 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Alblasserdam
Bushalte Plantageweg
19:47 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Alphen aan den Rijn
NS station
19:26 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Ameide
Cafe op de Lekdijk (bushalte)
19:25 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Ammerstol
Tennisclub 't veldje
19:39 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Arkel
NS station
19:29 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Arkel
arkel, plein 983
19:30 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Barendrecht
Zwembad: Inge de Bruijn
19:55 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Barendrecht
Sportpark de bongard
19:56 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Barendrecht
NS station - voorzijde
19:52 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Barendrecht
Shell
19:56 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Ackers Bergschenhoek
19:42 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Zijde
19:43 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
McDonalds Berkel en Rodenrijs
19:49 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
19:46 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Bleiswijk
Parkeerplaats SV Soccer Boys
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Bleskensgraaf
Hubo
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Bleskensgraaf
De Spil
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
19:32 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Boskoop
NS station
19:32 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Boskoop
Boskoop Reisbureau
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Boven-Hardinxveld
Busstation Boven-Hardinxveld
19:38 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Brielle
Jumbo Brielle
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Capelle aan den IJssel
NS Schollevaar
19:45 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Cromstrijen
Rijksstraatweg 30
19:44 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
De Lier
Summit Health / Vreelo
19:39 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
De Lier
Sportcentrum Vreelo
19:39 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Delfgauw
Stichting Iromed
19:47 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Delft
Delftechpark 12
19:43 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Delft
Burgemeestersrand 57 (Dierenarts)
19:45 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Delft
Bushalte weteringlaan
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Delft
IKEA Delft
19:47 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Delft
Busstation - abswoudepark
19:45 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Delft
NS Zuid
19:43 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
19:46 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Den Bosch
FC engelen
19:07 € 28,00 € 50,50  Tickets kopen
Den Haag
De Uithof (parkeerplaats)
19:39 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Den Haag
Aronskelkweg ter hoogte van parkje
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Den Haag
HDS Hockeyclub
19:38 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Den Haag
Laan van Hoornwijck, busstation
19:39 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Den Haag
Zwembad het hofbad
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Den Haag
Bushalte Leyenburg Den Haag
19:38 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Den Haag
Bushalte Prins Clauslaan
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Den Haag
Bushalte Lozerlaan
19:40 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Den Haag
Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
19:35 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Den Haag
NS Mariahoeve
19:35 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Den Haag
Shell Savornin
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Den Haag
Parkeerplaats Wateringseveld
19:42 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Den Haag
NS Moerwijk
19:39 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Den Haag
Esso Leidschenveen
19:37 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Den Hoorn
Parkeerplaats
19:44 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Dirksland
Busstation Ziekenhuis
19:25 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Dordrecht
Bushalte Dordrecht Station Zuid- Galileilaan
19:44 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Dordrecht
NS stadspolders (dudok erf)
19:42 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Dordrecht
NS Centraal (Voorzijde - bij de stadsbussen)
19:46 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Geervliet
Cafe Buitenzicht
19:47 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Giessenburg
Voetbalclub Peursum
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Goedereede
TINQ
19:30 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Gorinchem
NS station
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Gorinchem
Carpoolplaats (nieuwe wolpherensedijk - richting breda)
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Gorinchem
P+R Gorinchem (Stationsweg 17)
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Gouda
NS Goverwelle
19:34 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Gouda
Karwei Gouda
19:39 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Gouda
Gouda NS Centraal
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Gouda
KFC Gouda
19:37 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Gouda
Bushalte Breevaartbrug, thv nr 41
19:35 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Goudriaan
Tankstation Haan
19:35 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Groot-Ammers
V.V. Groot Ammers
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Haastrecht
P+R Grote Haven (bij COOP)
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Hardinxveld
NS Station
19:39 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Hardinxveld-Giessendam
Bushalte Viaduct Nieuweweg
19:40 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Hazerswoude-Dorp
Busstation
19:24 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Hazerswoude-Rijndijk
Bushalte Raadhuis
19:25 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Heenvliet
Hvv Bernisse
19:46 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Hei- en Boeicop
Sportpark
19:23 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Heinenoord
Busstation
19:52 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Hellevoetsluis
Zwembad de Eendracht
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Hendrik-Ido-Ambacht
Zwembad Louwert
19:49 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Hillegom
NS station
19:13 € 27,50 € 50,00  Tickets kopen
Hoek van Holland
station Hoek v Holland Haven
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Hoek van Holland
MHC Hoek van Holland
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Honselersdijk
Parkeerterrein MDK
19:40 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Honselersdijk
Voetbal vereniging sv Honselersdijk
19:38 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Honselersdijk
Albert Heijn plein
19:38 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Hoogmade
Bushalte Zuideinde
19:24 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Hoogvliet Rotterdam
Metrostation Hoogvliet
19:53 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Katwijk
Katwijk marktterrein
19:24 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Katwijk
Parkeerplaats vv Katwijk
19:23 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Katwijk
Pniëlkerk Katwijk
19:23 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Katwijk aan Zee
Parkeerplaats Katwijk
19:23 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Katwijk aan Zee
De Krom
19:23 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Katwijk aan Zee
Tankstation Shell
19:27 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Klaaswaal
Parkeerterrein (rijksstraatweg 30)
19:44 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
19:47 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
19:51 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Kwintsheul
Rooms Katholieke Handbalvereniging Van der Voort/Quintus
19:40 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Leerbroek
Pannekoekenrestaurant Leerbroek
19:27 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Leerdam
Bushalte station Leerdam
19:24 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Leiden
Transferium
19:27 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Leiden
Doezastraat
19:29 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Leiden
NS Station t.h.v. Aldi/Kruidvat
19:28 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Leiden
NS Lammenschans
19:29 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Leiden
Station De Vink
19:27 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
19:35 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Leidschendam
Parkeerplaats Maalderijstraat
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Leidschendam
Parkeerplaats thv Mac Donalds
19:35 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Leimuiden
Bushalte achter Esso
19:19 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Lekkerkerk
V.V. Lekkerkerk
19:46 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
19:46 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Lisse
Bushalte Keukenhofdreef bij rotonde
19:13 € 27,50 € 50,00  Tickets kopen
Maasdam
Parkeerplaats Ford garage van de Burgh
19:49 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Maasdijk
Sportcentrum
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Maasland
Cafe 't Wapen van Maeslant
19:45 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Maasland
Bushalte Maaslandsedam
19:43 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Maasland
Voetbalclub MVV27
19:44 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Maassluis
NS West
19:43 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Maassluis
Parkeerplaats Maassluis centrum, metro
19:44 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Meerkerk
Bushalte Knooppunt A27 (Perron A)
19:29 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Meerkerk
de Linde
19:28 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Moerkapelle
Opmoer
19:37 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Molenaarsgraaf
bushalte thv nr 68
19:40 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Molenaarsgraaf
Bushalte Vuilendam, Brandwijk
19:37 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Monster
Burgemeester Woutersplein Rotonde
19:35 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Moordrecht
Voetbalvereniging Moordrecht
19:39 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Naaldwijk
Voetbalclub Naaldwijk
19:38 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
19:39 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Nieuw Lekkerland
Sporthal de Klipper
19:42 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Nieuw-Lekkerland
Bushalte Standerdmolen
19:39 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Nieuwerkerk
Busstation (B.van VEENSTRAAT)
19:23 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
Bushalte
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
NS station
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Nieuwkoop
Robey's Gym
19:22 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Nieuwpoort
Nieuwpoort Dorp busstation
19:32 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Nieuwpoort
Nieuwpoort Auto's
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Nieuwveen
Nieuwveen
19:20 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Noordeloos
Sportzaal de Smidse Berg
19:34 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Noorden
Cafe de Klinker
19:19 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Noordwijk
Parkeerplaats Schietvereniging 'Blijf voor 't Land'
19:21 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Noordwijk
Shell tankstation
19:21 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Noordwijk
Parkeerplaats Rotonde (LAGEWEG / V. Berckelweg)
19:21 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Noordwijkerhout
Parkeerplaats (De Brink)
19:18 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerterrein Gemeentehuis
19:44 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Numansdorp
Albert Heijn
19:44 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerplaats Intratuin Numansdorp
19:46 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Oestgeest
LOHC Oestgeest
19:26 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Oostvoorne
Bushalte de Ruy
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Ottoland
Parkeerplaats thv Damseweg 109
19:38 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Oud-Beijerland
Bushalte W van Vlietstraat
19:47 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Oud-Beijerland
VV SHO
19:48 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Oud-Beijerland
Gamma
19:50 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Ouddorp
Bushalte Stationsweg
19:28 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Oude Tonge
Busstation Oude Tonge
19:34 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
19:48 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Papendrecht
Busstation politiebureau
19:47 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Pernis
Plus Supermarkt
19:53 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
19:45 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Pijnacker
Pijnacker-Zuid metrostation
19:45 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
19:39 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Poortugaal
Metrostation Poortugaal
19:54 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Puttershoek
Jongerencentrum The Point
19:48 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Reeuwijk
Reeuwijkse Voetbalvereniging Concordia
19:32 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Rhoon
Bushalte metro/Rhoon
19:55 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Ridderkerk
van der Valk Ridderkerk
19:54 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Ridderkerk
Bushalte Dillenburgplein
19:51 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Ridderkerk
Bushalte Rijnsingel, Ridderkerk
19:52 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Ridderkerk
Ridderkerk P+R Oudelande
19:50 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Ridderkerk
Busstation Koningsplein
19:53 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Rijnsburg
Bushalte Hoogvliet
19:26 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Rijnsburg
burgemeester koomansplein
19:26 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Rijswijk
marimbahal
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Rijswijk
NS Rijswijk - Parkeergarage Churchillhof (voor Ingang)
19:40 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Rijswijk
Zwembad de Schilp
19:41 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Rockanje
Bushalte Dorpsplein
19:34 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Rockanje
Carpoolplaats N57 Hellevoet/Rockanje
19:38 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Roelofarendsveen
Parkeerplaats watertoren
19:23 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Zuidplein
19:58 € 21,00 € 43,50  Tickets kopen
Rotterdam
NS Lombardijen
19:57 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Rotterdam
NS Alexander (achterzijde)
19:45 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Capelsebrug
19:52 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Rotterdam
(M) Kralingse Zoom
19:53 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
19:55 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Rotterdam
P+R Metro Nesselande
19:43 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Rotterdam
Rotterdam Marconiplein
19:54 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Rotterdam
Esso Rotterdam Zuid
19:56 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Rotterdam
XO Bar
19:56 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Rotterdam
Station Lombardijen
19:56 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Rotterdam
Barbier Schorem
19:56 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Rotterdam
Bushalte Lichtenauerlaan nabij Kralingse Zoom
19:53 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Rotterdam
Tankstation Esso Express
19:54 € 21,50 € 44,00  Tickets kopen
Rozenburg
Parkeerplaats Marijkeplein
19:45 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Sassenheim
NS Station
19:23 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Scheveningen
Jumbo
19:32 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Schiedam
Basic Fit
19:49 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Schiedam
Sporthal Margriet
19:49 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Schiedam
Texaco - (Aan de overkant)
19:49 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Schiedam
NS Centrum
19:53 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
19:38 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Sliedrecht
NS station
19:43 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Sliedrecht
NS Baanhoek
19:44 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Spijkenisse
Arcaplex
19:50 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
19:50 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Stellendam
Busstation Stellendam (rotonde brielsestraat/eendrachtsdijk)
19:32 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Stolwijk
Bushalte Populierenlaan (langs N207)
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Stompwijk
Sporthal Meerhorst
19:28 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Streefkerk
Bushalte Streefkerk
19:40 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Ter Aar
Langeraarse kerk
19:18 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Ter Aar
Parkeerterrein de Vlinder
19:24 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Ter Aar
Bushalte Aardam
19:24 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Terheijden
Tamoil tankstation
19:30 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Vlaardingen
Floris de Vijfdelaan 222
19:47 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Vlaardingen
P+R Vlaardingen CS
19:50 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Vlaardingen
V.F.C. Sportpark
19:49 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Vlaardingen
NS Oost
19:51 € 22,00 € 44,50  Tickets kopen
Vlaardingen
S.C. Vlaardingen-Holy
19:49 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Vlaardingen
westlandseweg 200
19:48 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Voorburg
NS Leidschendam / bushalte
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Voorhout
P&R Station
19:22 € 26,00 € 48,50  Tickets kopen
Voorschoten
Busstation Voorschoten centrum
19:31 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Waarder
Tankstation Waarder
19:29 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Waddinxveen
NS station
19:36 € 24,00 € 46,50  Tickets kopen
Wassenaar
Bushalte Van Oldenbarneveltweg
19:30 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Wassenaar
Sterrenbad
19:31 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Wassenaar
Hockeyclub HGC
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Wateringen
Parkeerplaats Basic Fit
19:42 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Wateringen
Parkeerplaats sportcentrum Velo
19:40 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Westmaas
Texaco
19:49 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen
Woerden
Texaco Express Europabaan
19:26 € 25,50 € 48,00  Tickets kopen
Woerdense Verlaat
Basisschool De Meent
19:20 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
Zevenhoven
SV Zevenhoven
19:19 € 26,50 € 49,00  Tickets kopen
zevenhuizen
Tennisclub zevenhuizen
19:39 € 23,50 € 46,00  Tickets kopen
Zoetermeer
Plein van de Verenigde Naties
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Zoetermeer
Centrum West Bushalte
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Zoetermeer
Tramhalte Oosterheem
19:32 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centraal (Nelson Mandelabrug 6)
19:33 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
Zoetermeer
Winkelcentrum de vlieger
19:32 € 24,50 € 47,00  Tickets kopen
zoeterwoude
Tennisclub
19:30 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Zoeterwoude
La Place
19:31 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Zuid Beijerland
ZBVH parkeerterrein
19:44 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Zuidland
De Zuidlandse Hoeve - P
19:43 € 23,00 € 45,50  Tickets kopen
Zwammerdam
Parkeerplaats VV Zwammerdam
19:30 € 25,00 € 47,50  Tickets kopen
Zwijndrecht
NS Station
19:48 € 22,50 € 45,00  Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?