Busreis naar Dreamfields (zaterdag) 2020

Gezellig én voordelig bus vervoer naar Dreamfields (zaterdag)? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Dreamfields (zaterdag) met vriendelijke chauffeur, snelle route en de muziek aan! 

Let op! De aangeboden busreizen betreffen het vervoer naar Dreamfields op zaterdag. 

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 245 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
's-Heerenberg
Automobielbedrijf Wim Arendsen
11:40 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Aalst
Bushalte E.P. van Ooijenstraat
10:58 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Aalten
NS Station (voorzijde)
11:26 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Ammerzoden
Ammerzoden Parkeerplaats
11:00 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Apeldoorn
Bushalte Americahal Apeldoorn
11:34 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
11:36 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Apeldoorn
Apeldoorn Osseveld
11:34 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Apeldoorn
Restaurant Orange (achterzijde)
11:34 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Apeldoorn
BP Apeldoorn
11:33 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Arnhem
NS station Zuid
11:48 €19,00 €73,70  Tickets kopen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
11:51 €18,50 €73,20  Tickets kopen
Arnhem
NS Velperpoort
11:51 €18,50 €73,20  Tickets kopen
Arnhem
NS Presikhaaf
11:53 €18,50 €73,20  Tickets kopen
Arnhem
NS centraal (achterzijde - flixbus halte)
11:48 €19,00 €73,70  Tickets kopen
Arnhem
Praxis Arnhem
11:47 €19,00 €73,70  Tickets kopen
Barneveld
NS Noord (Overkant bij Alfa - Stationsweg 62)
11:23 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Barneveld
NS Centrum
11:25 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Barneveld
Busstation NS Zuid
11:27 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Beek, Montferland
Tankstation Fire Zone
11:46 €19,50 €74,20  Tickets kopen
Beekbergen
Bushalte Beekbergen
11:41 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Beesd
NS station
11:06 €25,00 €79,70  Tickets kopen
Beesd
Parkeerplaats thv nr 26
11:06 €25,00 €79,70  Tickets kopen
Bemmel
BP
11:42 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Beneden Leeuwen
Bushalte Akkerstraat
11:22 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Beuningen
Sporthal de Tinnegieter
11:28 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Beusichem
Grandcafé de Blusser
11:11 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Borculo
Busstation
11:29 €21,50 €76,20  Tickets kopen
Braamt
Voetbalvereniging Braamt
11:40 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Brakel
bushalte Weitjesweg
10:56 €26,50 €81,20  Tickets kopen
Brummen
NS station
11:42 €19,50 €74,20  Tickets kopen
Culemborg
Stationsplein
11:08 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Deest
Deest Bushalte
11:28 €21,50 €76,20  Tickets kopen
Didam
NS station
11:49 €19,00 €73,70  Tickets kopen
Dieren
Uitgang NS Station
11:47 €19,00 €73,70  Tickets kopen
Dinxperlo
Marktplein Dinxperlo
11:26 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Doesburg
DEKA
11:54 €18,00 €72,70  Tickets kopen
Doetinchem
NS Huet
11:46 €19,50 €74,20  Tickets kopen
Doetinchem
Busstation
11:39 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Doetinchem
Doetinchem CS
11:44 €19,50 €74,20  Tickets kopen
Doornenburg
Cafetaria KO
11:45 €19,50 €74,20  Tickets kopen
Doorwerth
Bushalte Mooiland
11:40 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Dreumel
Voetbalvereniging Aquila
11:16 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Driel
Voetbalvereniging RKSV
11:46 €19,50 €74,20  Tickets kopen
Driel
Polenplein 24
11:46 €19,50 €74,20  Tickets kopen
Druten
Busstation Druten
11:26 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Duiven
NS station
11:53 €18,50 €73,20  Tickets kopen
Echteld
AVIA tankstation
11:23 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
11:39 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Ede
NS Centrum
11:39 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Ede
NS station Ede Wageningen
11:39 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Ede
Boylestraat (thv Brandwise)
11:35 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Ederveen
Cafe Hoofdweg
11:33 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Eefde
Parkeerplaats tegenover Coop
11:34 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Eerbeek
Jumbo Eerbeek
11:37 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Eibergen
Parkeerplaats Zwikkelaarsplein
11:16 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Eibergen
Garage Grooters
11:16 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Elspeet
Bushalte Centrum
11:17 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Elspeet
Bushalte centrum
11:17 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Elst
Voorzijde station
11:45 €19,50 €74,20  Tickets kopen
Epe
Bushalte Klaarbeek
11:24 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Ermelo
NS station
11:12 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Ewijk
Voetbalvereniging Ewijk
11:28 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
11:12 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Gendringen
Parkeerplaats Willem Alexandersplein
11:35 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Gendt
Parkeerplaats naast Im Weissen Rossel
11:44 €19,50 €74,20  Tickets kopen
Giesbeek
Bushalte Zwalmstraat
11:57 €18,00 €72,70  Tickets kopen
Gorssel
Bushalte Kerkhof
11:26 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Groenlo
Busstation
11:22 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Groesbeek
Bushalte gemeentehuis
11:34 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Haaften
Esso Haaften
11:06 €25,00 €79,70  Tickets kopen
Haalderen
Over Betuwe College (parkeerplaats)
11:42 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Haarlo
Café Prinsen
11:26 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Harderwijk
NS station
11:10 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Harderwijk
Harders Plaza
11:10 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Harderwijk
Shell Oranjelaan
11:03 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Harderwijk
Bushalte Mecklenburglaan
11:03 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Hattem
Busstation
11:14 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Hattemerbroek
Bushalte centrum
11:14 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Hedel
Hedel Parkeerplaats
11:02 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Heerde
Mac Donalds Heerde
11:23 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Heerewaarden
Sportclub Heerewaarden
11:13 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Hengelo
T Hoekje
11:42 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Herwen
Bushalte Molenpad
11:47 €19,00 €73,70  Tickets kopen
Hierden
Parkeerplaats Ruitersport Den Besten
11:08 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Huissen
De Valom
11:49 €19,00 €73,70  Tickets kopen
Huissen
Raadhuissplein
11:50 €18,50 €73,20  Tickets kopen
Hulshorst
Bushalte Oudeweg
11:11 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Kapel Avezaath
Eetcafe De Tol
11:17 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Kerkdriel
Cafe de Kroon
11:00 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Kerkdriel
Bushalte Kloosterstraat
11:08 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Kesteren
Station Kesteren
11:26 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Klarenbeek
Klarenbeek Station
11:33 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Kootwijkerbroek
Parkeerplaats
11:30 €21,50 €76,20  Tickets kopen
Laren
bushalte dorpsstraat
11:27 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Lichtenvoorde
Bushalte Twenteroute
11:27 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Lienden
Esso Lienden
11:23 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Lochem
Bushalte De Graafschap (Albert Heijn)
11:27 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Loenen
Parkeerplaats 'De Brink'
11:39 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Lunteren
NS station
11:30 €21,50 €76,20  Tickets kopen
Malden
Laco sportcentrum
11:19 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Meteren
Parkeerplaats
11:12 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Millingen aan de Rijn
Gemeentehuis / Rabobank
11:31 €21,50 €76,20  Tickets kopen
Neede
AmiGo Tankstation
11:12 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Niftrik
Parkeerplaats thv Keukencentrum
11:25 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Nijkerk
NS station
11:20 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Nijkerk
Mac Donalds
11:12 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Nijkerkerveen
De paddestoel
11:17 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Nijkerkerveen
Spar
11:16 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Nijmegen
NS Dukenburg
11:37 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Nijmegen
NS Heyendaal
11:40 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Nijmegen
NS Centraal
11:39 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Nijmegen
GAMMA Nijmegen
11:38 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Nijmegen
Plein De Wedren
11:41 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Oldebroek
Bushalte Rustenburgsweg
11:13 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Oosterbeek
NS station
11:42 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Opheusden
Parkeerplaats AH
11:29 €21,50 €76,20  Tickets kopen
Putten
Cafe Trefpunt
11:17 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Putten
NS station
11:16 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
11:17 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Renkum
Parkeerplaats t.o.v. Delsink Auto
11:40 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Rheden
Auto Crew Q8
11:51 €18,50 €73,20  Tickets kopen
Rhenen
NS Station
11:33 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Rietmolen
Bushalte Rietmolen
11:13 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Rumpt
Voetbal Vereniging Rhelico
11:08 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Ruurlo
Ruurlo
11:34 €21,00 €75,70  Tickets kopen
s Heerenberg
's-Heerenberg busstation
11:40 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Silvolde
Total
11:34 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Terborg
Busstation
11:37 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Terschuur
De Goudreinet - Barneveld
11:25 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Tiel
Van der Valk Hotel
11:20 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Tiel
NS station
11:19 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Tiel
Hotel van der Valk
11:20 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Tiel
NS Passewaaij
11:16 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Twello
Station NS Twello
11:29 €21,50 €76,20  Tickets kopen
Uddel
Bushalte Markveldweg
11:19 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Ugchelen
Bushalte Hoog Buurlooseweg
11:38 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Ulft
Wesenthorst
11:34 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Vaassen
Eetcafé Kokkie
11:27 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Varsseveld
Station
11:31 €21,50 €76,20  Tickets kopen
Veenendaal-de klomp
P+R Veenendaal-De Klomp
11:34 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Velp
Informatiebord t.o. Esso
11:55 €18,00 €72,70  Tickets kopen
Velp
Bushalte Nordlaan
11:53 €18,50 €73,20  Tickets kopen
Voorthuizen
Tank S Voorthuizen
11:22 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Vorden
NS station
11:39 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
11:08 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Wageningen
WSV Ceres
11:37 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Wamel
Wamel Bushalte
11:19 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Wapenveld
Bushalte Nachtegaalweg
11:15 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Warnsveld
Bushalte Rhienderinklaan
11:35 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Wehl
Station
11:47 €19,00 €73,70  Tickets kopen
Westervoort
Bushalte Dorpsplein
11:55 €18,00 €72,70  Tickets kopen
Weurt
Parkeerplaats
11:40 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Wijchen
NS station
11:25 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Wijchen
Bushalte Palkerplein
11:24 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Winssen
De Paulus
11:27 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Winterswijk
NS Centraal
11:19 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Winterswijk
NS West
11:18 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Zeddam
Het Tolhuis
11:42 €19,50 €74,20  Tickets kopen
Zelhem
Carpoolplaats
11:42 €20,00 €74,70  Tickets kopen
Zetten
NS station
11:34 €21,00 €75,70  Tickets kopen
Zevenaar
NS station
11:50 €18,50 €73,20  Tickets kopen
Zuilichem
Tankstation TinQ
10:59 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Zutphen
Bioscoop Zutphen
11:38 €20,50 €75,20  Tickets kopen
Zutphen
NS station
11:38 €20,50 €75,20  Tickets kopen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Almelo
NS centraal (achterzijde parkeerplaats)
10:59 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Almelo
NS centraal
10:59 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Almelo
NS de Riet
11:00 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Balkbrug
Parkeerplaats Slagerij Broekhuizen
10:54 €26,50 €81,20  Tickets kopen
Beerzerveld
Bushalte Café Restaurant Beerzerveld
10:50 €27,00 €81,70  Tickets kopen
Belt-Schutsloot
Bushalte Belterweg
10:54 €26,50 €81,20  Tickets kopen
Bentelo
V.V. Bentelo
11:03 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Bergentheim
Bushalte Veenlust
10:47 €27,50 €82,20  Tickets kopen
Borne
NS station
11:01 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Broekland
Automobielbedrijf Holtkuile
11:16 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Daarlerveen
NS station
10:58 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Dalfsen
Station Dalfsen
11:00 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Dedemsvaart
busstations thv de brandweer
10:51 €27,00 €81,70  Tickets kopen
Delden
Station Delden
10:59 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Denekamp
parkeerplaats thv Ringfoto
10:47 €27,50 €82,20  Tickets kopen
Deurningen
Bushalte R.K. Kerk
10:54 €26,50 €81,20  Tickets kopen
Deventer
De Scheg
11:26 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Deventer
NS Centraal
11:27 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Deventer
Roto Smeets (industrieweg 5)
11:27 €22,00 €76,70  Tickets kopen
Diepenveen
Bushalte Hof Van Salland
11:23 €22,50 €77,20  Tickets kopen
Elburg
Parkeerplaats bij ESC
11:13 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Enschede
NS Eschmarke
10:56 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Enschede
NS Galanerbrug
10:55 €26,50 €81,20  Tickets kopen
Enschede
NS Drienerlo
11:00 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Enschede
NS centraal
11:00 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Enschede
Enschede Zuiderval
11:00 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Enschede
HC PW
11:00 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Enschede
HC-PW
11:00 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Enschede
PW hockey
11:00 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Enschede
Prinses Wilhemina HC
11:00 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Genemuiden
Bushalte Stuivenbergstraat
11:00 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Goor
Station Goor
11:09 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Gramsbergen
NS station
10:40 €28,50 €83,20  Tickets kopen
Haaksbergen
Busstation (Zeedijk)
11:08 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Hardenberg
NS station
10:44 €28,00 €82,70  Tickets kopen
Hasselt
Bushalte Scheepswerf
11:02 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Heeten
Sporthal Heeten
11:18 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Heino
NS station
11:09 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Heino
Bushalte (bij AH)
11:09 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Hellendoorn
Bushalte De Blenke
11:02 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Hengelo
NS Oost
10:56 €26,50 €81,20  Tickets kopen
Hengelo
NS station
10:58 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Holten
NS station
11:16 €23,50 €78,20  Tickets kopen
IJsselmuiden
Tankstation Total
11:04 €25,00 €79,70  Tickets kopen
Kampen
Parkeerplaats zwembad De Steur
11:06 €25,00 €79,70  Tickets kopen
Lemele
Parkeerplaats bij Zaal Dijk
11:02 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Lemelerveld
Voetbalvereniging
11:07 €25,00 €79,70  Tickets kopen
Lierderholthuis
Bushalte School
11:03 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Luttenberg
Parkeerplaats Cafetaria Spoolder
11:05 €25,00 €79,70  Tickets kopen
Marienberg
NS station
10:49 €27,50 €82,20  Tickets kopen
marrum
Bushalte Zuivelfabriek
09:57 €35,00 €89,70  Tickets kopen
Nieuwleusen
Partkeerplaats Bakkerij Timmer
10:58 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Nijverdal
NS station
11:04 €25,00 €79,70  Tickets kopen
Nunspeet
NS station
11:14 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Oldenzaal
NS station
10:51 €27,00 €81,70  Tickets kopen
Olst
Bushalte NS Station
11:19 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Ommen
Ommen
10:54 €26,50 €81,20  Tickets kopen
Ommen
NS station
10:54 €26,50 €81,20  Tickets kopen
Ootmarsum
Bushalte
10:44 €28,00 €82,70  Tickets kopen
Raalte
Raalte
11:13 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Raalte
NS station
11:13 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Rijssen
NS station
11:09 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Rouveen
Bushalte Hervormde Kerk
11:01 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Staphorst
Staphorst
10:59 €26,00 €80,70  Tickets kopen
t Harde
NS station
11:17 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Vilsteren
Bushalte Huize Vilsteren
10:55 €26,50 €81,20  Tickets kopen
Vollenhove
Bushalte Zwembad
10:50 €27,00 €81,70  Tickets kopen
Vriezenveen
NS station
11:02 €25,50 €80,20  Tickets kopen
Vroomshoop
NS station
10:50 €27,00 €81,70  Tickets kopen
Wanneperveen
Bushalte 't Haagje
10:48 €27,50 €82,20  Tickets kopen
Weerselo
Busstation
10:50 €27,00 €81,70  Tickets kopen
Wesepe
Bushalte Velsdijk
11:20 €23,00 €77,70  Tickets kopen
Wezep
NS station
11:16 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Wierden
NS station
11:05 €25,00 €79,70  Tickets kopen
Wijhe
NS station
11:15 €23,50 €78,20  Tickets kopen
Zalk
Parkeerplaats Dorpshuis Zalk
11:10 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Zwartsluis
Carpool Zwartsluis
10:59 €26,00 €80,70  Tickets kopen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
11:11 €24,00 €78,70  Tickets kopen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
11:08 €24,50 €79,20  Tickets kopen
Zwolle
Sligro Zwolle
11:08 €24,50 €79,20  Tickets kopen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Rossum
Coop Rossum
11:08 €24,50 €79,20  Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?