Busreis naar Kingsland Amsterdam 2019

Gezellig én voordelig bus vervoer naar Kingsland Amsterdam? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Kingsland Amsterdam met vriendelijke chauffeur, snelle route en de muziek aan!

Bekijk ook de busreizen naar Kingsland Den Bosch, Twente, Rotterdam, of Groningen!

 

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 357 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Flevoland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Almere
Centraal station (Mandelaplein)
11:37 €19,00 €58,50 Locatie aanvragen
Emmeloord
Busstation
11:02 €24,00 €63,50 Locatie aanvragen
Lelystad
NS Centrum (achterzijde)
11:22 €21,00 €60,50 Locatie aanvragen
Zeewolde
Parkeerplaats Lidle
11:23 €21,00 €60,50 Locatie aanvragen

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Hattem
Busstation
11:00 €26,00 €65,50  Tickets kopen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Alphen
Parkeerplaats Winkelcentrum
10:41 €27,00 €66,50  Tickets kopen
Andel
Parkeerplaats Prinsentuin college
11:04 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Asten
Asten (Koningsplein 1)
10:24 €29,50 €69,00  Tickets kopen
Bakel
Kerkplein Bakel
10:38 €27,50 €67,00  Tickets kopen
Bergeijk
Bergeijk
10:28 €29,00 €68,50  Tickets kopen
Bergen op Zoom
NS station
10:28 €28,50 €68,00  Tickets kopen
Bergen op Zoom
Bushalte Ruytershoveweg
10:28 €29,00 €68,50  Tickets kopen
Berghem
Berghem busstation
10:50 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Best
Buststation
10:47 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Bladel
De Markt 1
10:26 €29,00 €68,50  Tickets kopen
Bosschenhoofd
Bosschenhoofd
10:39 €27,00 €66,50  Tickets kopen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
10:30 €28,50 €68,00  Tickets kopen
Boxtel
NS station
10:51 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Breda
Schoolakkerplein, Breda
10:52 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Breda
International bus stop, Prinsenbeek
10:50 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
10:52 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Cuijk
P Mc Donalds
10:38 €27,50 €67,00  Tickets kopen
Den Bosch
NS Oost
11:04 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
11:03 €24,00 €63,50  Tickets kopen
Den Bosch
Den Bosch Casinotuin
11:01 €24,00 €63,50  Tickets kopen
Den Bosch
P+R de Vliert
11:04 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Den Dungen
Busstation
11:02 €24,00 €63,50  Tickets kopen
Deurne
NS station
10:34 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Deurne
Deurne Station
10:34 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Diessen
De buskes
10:42 €27,00 €66,50  Tickets kopen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
10:57 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Dongen
VV Dongen
10:56 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Dorst
Dorst
10:55 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Dussen
De Sluis Dussen
11:05 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Dussen
Vrijheidsplein Dussen
11:05 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Eersel
Busstation
10:32 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Eindhoven
BigImpact
10:45 €26,50 €66,00  Tickets kopen
Eindhoven
NS Beukenlaan
10:40 €27,00 €66,50  Tickets kopen
Eindhoven
NS station (busstation achterzijde)
10:40 €27,00 €66,50  Tickets kopen
Eindhoven
Zwembad Tongelreep
10:35 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Eindhoven
Busstation Tempellaan
10:42 €27,00 €66,50  Tickets kopen
Elshout
Bushalte Elshout
10:57 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Etten Leur
Parkeerplaats Praxis
10:45 €26,50 €66,00  Tickets kopen
Fijnaart
Graanbeurs
10:43 €26,50 €66,00  Tickets kopen
Geffen
MFC De Koppellinck
10:57 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Gemert
Esso (overkant)
10:43 €26,50 €66,00  Tickets kopen
Gilze
Action Gilze
10:45 €26,50 €66,00  Tickets kopen
Goirle
Parkeerplaats
10:39 €27,50 €67,00  Tickets kopen
Haaren
De Michel
10:54 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Haps
Parkeerplaats Kerk
10:34 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Heesch
Mac Donalds
10:55 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Heeze
Gemeentehuis
10:30 €28,50 €68,00  Tickets kopen
Helmond
NS Brouwhuis
10:39 €27,00 €66,50  Tickets kopen
Helmond
NS het Hout
10:33 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Helmond
NS Centraal
10:32 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Helvoirt
Busstation
10:57 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Herpen
Herpen Bushalte
10:46 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Heusden
Heusden, Demer busstation
10:56 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Hilvarenbeek
Bushalte (paardenstraat)
10:43 €26,50 €66,00  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
10:53 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Kaatsheuvel
Sporthal De Werft
10:52 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Klundert
Bushalte tegenover Ch. Rest. Maan Sheng
10:43 €26,50 €66,00  Tickets kopen
Langenboom
Peuterspeelzaal (achterkant basisschool)
10:43 €26,50 €66,00  Tickets kopen
Macharen
Parkeerplaats
10:47 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Made
Bushalte (Aan de kant van de snelweg)
10:59 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Middelbeers
Parkeerplaats
10:37 €27,50 €67,00  Tickets kopen
Mierlo
Esso de Kim
10:29 €28,50 €68,00  Tickets kopen
Mierlo
Bushalte Camping Wolfsven
10:29 €28,50 €68,00  Tickets kopen
Milheeze
BP Milheeze
10:36 €27,50 €67,00  Tickets kopen
Mill
Bushalte Schoolstraat
10:40 €27,00 €66,50  Tickets kopen
Moergestel
Total (tankstation)
10:46 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Nieuwendijk
Bushalte Rijksweg A27 (Almkerk)
11:10 €23,00 €62,50  Tickets kopen
Nieuwkuijk
Nieuwkuijk Parkeerplaats
10:59 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
10:31 €28,50 €68,00  Tickets kopen
Nistelrode
Tankstation Hopmans
10:52 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Nuland
Mariakapel
10:59 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Odiliapeel
Tankstation Esso
10:45 €26,50 €66,00  Tickets kopen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
10:33 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Oijen
Parkeerplaats
10:52 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Oirschot
BP (tankstation)
10:41 €27,00 €66,50  Tickets kopen
Oisterwijk
NS station
10:52 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Oosterhout
Mac Donalds
10:58 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Oss
NS Station
10:53 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Oss
Golfbad
10:54 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Oud Gastel
Busstation
10:38 €27,50 €67,00  Tickets kopen
Overloon
Overloon, Landal de vers
10:24 €29,50 €69,00  Tickets kopen
Overloon
Cafe Hannes
10:24 €29,50 €69,00  Tickets kopen
Raamsdonkveer
Busstation
11:02 €24,00 €63,50  Tickets kopen
Ravenstein
OKSV
10:47 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Reusel
Busstation
10:33 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Rijen
NS station
10:54 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Rijkevoort
Voetbalvereniging Toxandria
10:32 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Rijsbergen
Koutershof parking
10:46 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Rijsbergen
Total
10:47 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Rijsbergen
Bushalte Burg. Gommerstraat
10:46 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Roosendaal
NS Station
10:35 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Rosmalen
NS station
11:02 €24,00 €63,50  Tickets kopen
Rucphen
raadhuisplein
10:38 €27,50 €67,00  Tickets kopen
Schaijk
Schaijk Bushalte
10:50 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
10:55 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Sint Anthonis
De Brink (parkeerterrein)
10:29 €28,50 €68,00  Tickets kopen
Sint Michielsgestel
Sint-michielsgestel petrus dondersplein
10:59 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Sint Oedenrode
Bushalte / Esso
10:51 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Sint Oedenrode
Parkeerterrein (Markt 7)
10:48 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Someren
Boemeler
10:23 €29,50 €69,00  Tickets kopen
Someren
Wilhelminaplein
10:23 €29,50 €69,00  Tickets kopen
Someren Eind
Bushalte Nieuwendijk
10:20 €30,00 €69,50  Tickets kopen
Son en Breugel
Sporthal De Landing
10:41 €27,00 €66,50  Tickets kopen
Spoordonk
Parkeerplaats
10:46 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
10:54 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Steenbergen
Busstation Burgemeester van Loonstraat
10:37 €27,50 €67,00  Tickets kopen
Teteringen
Teteringen - Scheperij 3
10:54 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Tilburg
NS Reeshof
10:50 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Tilburg
NS Centraal - Kiss & Ride
10:46 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Tilburg
Kwantum Tilburg
10:47 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
10:46 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Tilburg
Mc Tilburg
10:41 €27,00 €66,50  Tickets kopen
Tilburg
Snackbar Heyhoef
10:49 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Uden
Busstation Uden
10:47 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Uden
Busstation bij politiebureau
10:47 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
10:32 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
10:52 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Veldhoven
Plein D'ekker
10:38 €27,50 €67,00  Tickets kopen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
10:34 €28,00 €67,50  Tickets kopen
Vinkel
tennisclub
10:58 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen (Cafe Den Braai)
11:02 €24,00 €63,50  Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen
11:00 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Vlijmen
gemeentehuis vlijmen
11:01 €24,00 €63,50  Tickets kopen
Vught
Van der Valk
11:00 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
10:54 €25,00 €64,50  Tickets kopen
Wanroij
Rabobank
10:37 €27,50 €67,00  Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
11:00 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
11:00 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Weert
Restaurant de Tos
10:14 €30,50 €70,00  Tickets kopen
Werkendam
Beachsport vereniging Werkendam
11:11 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Wijk en Aalburg
Bushalte De Kromme Nol
11:02 €24,00 €63,50  Tickets kopen
Willemstad
Steenpad 9
10:46 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Wintelre
De Rosdoek
10:38 €27,50 €67,00  Tickets kopen
Woudrichem
Woudrichem, Het Rondeel
11:08 €23,00 €62,50  Tickets kopen
Zegge
VV DIOZ Zegge
10:38 €27,50 €67,00  Tickets kopen
zegge
Kerk
10:37 €27,50 €67,00  Tickets kopen
zevenbergen
zevenbergen NS
10:49 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Zijtaart
Voetbalvereniging Oranje-Wit
10:51 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Zundert
Oranjeplein
10:38 €27,50 €67,00  Tickets kopen

Noord-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Aalsmeer
Hortensiaplein (bushalte)
11:46 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Akkersloot
Move! (sportschool)
11:33 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Alkmaar
NS Noord
11:25 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Alkmaar
Mac Donald's Alkmaar
11:29 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Amstelveen
Busstation Amstelveen
11:56 €16,50 €56,00  Tickets kopen
Amstelveen
Parkeerterrein Partycentrum de Kegel Amstelveen
11:48 €17,50 €57,00  Tickets kopen
Amstelveen
Camping Het Amsterdamse Bos
11:51 €17,00 €56,50  Tickets kopen
Amsterdam
NS Zuid WTC
11:57 €16,00 €55,50  Tickets kopen
Amsterdam
NS Lelylaan
11:55 €16,50 €56,00  Tickets kopen
Amsterdam
NS Sloterdijk (Langs de weg, boven)
11:53 €17,00 €56,50  Tickets kopen
Amsterdam
P+R Olymipisch Stadion Amsterdam
11:57 €16,00 €55,50  Tickets kopen
Amsterdam
Busstation Bijlmer Arena
11:55 €16,50 €56,00  Tickets kopen
Amsterdam
NS Amstel - beneden
11:58 €16,00 €55,50  Tickets kopen
Amsterdam
Parkeerplaats (Sloterweg 1120)
11:55 €16,50 €56,00  Tickets kopen
Amsterdam
Bushalte Vorticellaweg (Kaboelen)
11:48 €17,50 €57,00  Tickets kopen
Amsterdam
AZC Amsterdam
11:52 €17,00 €56,50  Tickets kopen
Amsterdam Zuidoost
NS Holendrecht
11:53 €17,00 €56,50  Tickets kopen
Andijk
Cultura
11:17 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Anna Paulowna
NS station
11:03 €24,00 €63,50  Tickets kopen
Badhoevedorp
Pancratius
11:51 €17,00 €56,50  Tickets kopen
Bergen
Café De Oude Meester
11:24 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Bergen
Café het zeepaardje
11:24 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Beverwijk
NS station
11:40 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Blaricum
Blaricum Ziekenhuis Tergooi
11:41 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Blaricum
Carpoolplaats
11:32 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Bovenkarspel
NS Grootebroek
11:16 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Bussum Zuid
Bussum Zuid treinstation
11:40 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Castricum
NS Station
11:32 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Chaam
Tennisvereniging Chaam
10:46 €26,00 €65,50  Tickets kopen
Den Helder
Mac Donald's (Verkeerstorenweg 2)
11:04 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Den Helder
NS Centraal Station
10:59 €24,50 €64,00  Tickets kopen
Den Oever
Voetbal Wiron
11:07 €23,00 €62,50  Tickets kopen
Diemen
P+R Diemen Zuid
11:53 €17,00 €56,50  Tickets kopen
Duivendrecht
OBA Duivendrecht
11:55 €16,50 €56,00  Tickets kopen
Edam
Busstation Edam
11:40 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Haarlem
NS Spaarnwoude
11:46 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Haarlem
NS Centraal (busplaats)
11:44 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Haarlem
Koepel gevangenis
11:45 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Heemskerk
NS station
11:38 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Heemstede
NS Aeardenhout
11:43 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Heerhugowaard
NS station
11:24 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Heerhugowaard
AZC Heerhugowaard
11:23 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Heiloo
Texaco
11:30 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Hilversum
Sparrenlaan
11:34 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Hilversum
NS Sportpark (ESSO)
11:35 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Hilversum
Total tankstation
11:37 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Hoofddorp
Bushaltes
11:47 €17,50 €57,00  Tickets kopen
Hoogwoud
Kerk Hoogwoud
11:21 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Hoorn
Busplaatsen
11:28 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Huizen
Busstation
11:38 €19,00 €58,50  Tickets kopen
IJmuiden
IJmuiden velserduinplein
11:40 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Julianadorp
Voetbalvereniging JVC
11:05 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Koog aan de Zaan
Gamma bouwmarkt
11:45 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Krommenie
NS Assendelft
11:41 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Landsmeer
Parkeerplaats Marktplein
11:47 €17,50 €57,00  Tickets kopen
Limmen
Limmen (parkeerplaats VV Limmen)
11:32 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Marken
DEEN Supermarkt
11:39 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Monnickendam
Monnickendam Parkeerplaats
11:44 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Nieuw Vennep
NS station
11:45 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Nieuwe Niedorp
Jumbo
11:15 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Noord Scharwoude
Noord-Scharwoude
11:20 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Oostzaan
Lisweg 1
11:48 €17,50 €57,00  Tickets kopen
Ouderkerk aan de Amstel
Cafe de vrije handel
11:55 €16,50 €56,00  Tickets kopen
Ouderkerk aan de Amstel
SV Ouderkerk
11:55 €16,50 €56,00  Tickets kopen
Purmerend
NS Weidevenne (thv Apotheek)
11:41 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Schagen
NS station
11:14 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Schagen
Parkeerplaats Schagerbrug
11:12 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Udenhout
holiday park duinhoeve
10:50 €25,50 €65,00  Tickets kopen
Uitgeest
NS Uitgeest
11:36 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Uithoorn
uithoorn Deen parkeerplaats
11:45 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Uithoorn
Busstation
11:45 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Urk
Urk
11:04 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Velsebroek
Motorhuis Velsen
11:39 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Vijfhuizen
Bushalte Vijfhuizen
11:45 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Volendam
Kaasboerderij de Simonehoeve
11:40 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Warmenhuizen
Parkeerterrein Doorbraak
11:18 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Weesp
Station
11:48 €17,50 €57,00  Tickets kopen
Wieringerwerf
Van der Valk Wieringerwerf
11:14 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Wormerveer
NS station
11:43 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Zaandam
NS Station bushaltes
11:44 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Zaandijk
Station Koog-Zaandijk
11:45 €18,00 €57,50  Tickets kopen
zevenhuizen
Tennisclub zevenhuizen
11:13 €22,50 €62,00  Tickets kopen
zoeterwoude
Tennisclub
11:31 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Zoeterwoude
La Place
11:31 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Zuid-Scharwoude
Parkeerplaats DEEN
11:20 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Zwanenburg
Dennenlaan zijstraat naast Rabobank
11:46 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Zwanenburg
Kantoor belastingadviseurs
11:48 €17,50 €57,00  Tickets kopen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Achterveld
Rooms-Katholieke Sport Vereniging "Achterveld"
11:21 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Amerongen
Bushalte Apotheek
11:14 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Amersfoort
Parkeerplaats Ikea Amersfoort
11:29 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Amersfoort
NS Centraal (voorzijde)
11:22 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Amersfoort
NS Schothorst
11:28 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Amersfoort
P+R Amersfoort Schothorst
11:28 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Amersfoort
Shell (hogeweg)
11:26 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Amersfoort
De Brand 5
11:29 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Amersfoort
NS station Amersfoort Vathorst
11:27 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Baarn
NS Station
11:35 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Beesd
Rodenburg
11:21 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
11:27 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Breukelen
NS Breukelen
11:45 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Breukelen
Carpoolplaats
11:45 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Bunnik
NS station
11:27 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Bunnik
Bushalte v. Zuildreef
11:27 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Bunschoten Spakenburg
Bp Parkeerplaats
11:31 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Cothen
Cotherweg
11:22 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Cothen
Bushalte Provincialeweg
11:20 €21,50 €61,00  Tickets kopen
De Bilt
Sportcentrum
11:32 €19,50 €59,00  Tickets kopen
De Hoef
HSV Hoefse Sportvereniging
11:40 €18,50 €58,00  Tickets kopen
De Meern
Carpoolplaats de Meern
11:34 €19,50 €59,00  Tickets kopen
De Meern
De molenpolder 116
11:37 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Doorn
Bushalte Huis Doorn
11:20 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Driebergen Rijsenburg
NS station
11:26 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Eemnes
Eemnes de hilt
11:35 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Groenekan
Carpoolplaats Maartensedijk (Tankstation Haan)
11:30 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Harmelen
Primera Kalverstraat
11:38 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Hoogland
Tennisclub Hoogland parkeerplaats
11:29 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Houten
Bushalte Molenzoom
11:26 €20,50 €60,00  Tickets kopen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
11:31 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Kamerik
Schulenburch
11:38 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Langbroek
Bushalte Julianalaan
11:21 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Leersum
Bushalte Schermerij of Lombok
11:16 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
11:24 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Lexmond
Lexmond Bushalte (parkeerterrein)
11:28 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Linschoten
Carpoolplaats
11:28 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Lopik
Rembrandtsplein
11:30 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Maarssen
NS station (voorzijde)
11:38 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Maarssen
Bushalte Zonnebaan
11:40 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
11:44 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Naarden Bussum
Achterkant station (bij de fietsenstalling)
11:44 €18,00 €57,50  Tickets kopen
Nieuwegein
Afslag Zuid a2
11:31 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Nieuwegein
MC Donalds Blokhoeve
11:33 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
11:31 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Odijk
Parkeerplaats - Sint Nicolaaslaan 1
11:27 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Odijk
bushalte gemeentehuis
11:28 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Odijk
Bushalte Kodak
11:27 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Odijk
Bushalte Gemeentehuis, Odijk
11:28 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Oudewater
Bushalte Molenwal
10:45 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Polsbroek
Bushalte Rabobank
11:21 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Renswoude
Fitz Healthclub Renswoude
11:15 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Schoonrewoerd
Shell
11:23 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Soest
NS Centraal
11:32 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Soest
NS Zuid
11:31 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Utrecht
NS Overvecht
11:35 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Utrecht
Vredenburg Utrecht Leidsche Rijn
11:37 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Utrecht
NS Lunetten
11:32 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Utrecht
NS Centraal
11:33 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
11:35 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Utrecht
P+R Lunette
11:32 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Utrecht
VvAA (Parkeerplaats)
11:36 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Utrecht
Stadion Galgenwaard
11:33 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Utrecht
Vineyard Food & Drinks
11:39 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Utrecht
van Zijstweg
11:35 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Utrecht
AZC Utrecht
11:33 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Vathorst
Sporthal Icoon
11:27 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
11:11 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Veenendaal
Zwembad de Vallei
11:11 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Vianen
Busstation Lekbrug West
11:30 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Vinkeveen
Bibliotheek
11:47 €17,50 €57,00  Tickets kopen
Vleuten
NS Station Vleuten
11:39 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Wageningen
Busstation
11:04 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Werkhoven
Lieve Vrouwen Kerk
11:26 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Werkhoven
Provincialeweg
11:25 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Westbroek
Texaco Maartensdijk Westbroek
11:30 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Wijk bij duurstede gemeentehuis
11:20 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Karwei
11:19 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Amstel
11:19 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Engdijk (Kwalitaria)
11:19 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Steenstraat AH
11:19 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Voorwijk
11:20 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Woerden
NS station
11:36 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Woudenberg
Gemeentehuis Woudenberg
11:20 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Zegveld
Supermarkt Coop
11:34 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Zeist
Parkeerplaats Fit For Free Zeist
11:23 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Zeist
Busstation
11:24 €21,00 €60,50  Tickets kopen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs Combi-ticket
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
10:50 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Ackers Bergschenhoek
10:45 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
10:25 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
10:40 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
11:10 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Boskoop
NS station
11:25 €21,00 €60,50  Tickets kopen
De Lier
Summit Health / Vreelo
11:20 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
11:10 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Den Haag
Shell Savornin
10:50 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Den Haag
CS Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
11:30 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Gouda
NS Goverwelle
11:04 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Goudriaan
Tankstation Haan
11:30 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Hardinxveld
NS Station
11:25 €23,00 €62,50  Tickets kopen
Hazerswoude-Dorp
Busstation
11:00 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Hoek van Holland
station Hoek v Holland Haven
10:45 €23,00 €62,50  Tickets kopen
Honselersdijk
Voetbal vereniging sv Honselersdijk
11:06 €22,00 €61,50 Locatie aanvragen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
11:10 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
11:17 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
10:45 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Monster
Burgemeester Woutersplein Rotonde
11:15 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
11:15 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Nieuw Lekkerland
Nieuw Lekkerland sporthal de klipper
10:45 €24,00 €63,50  Tickets kopen
Nieuwkoop
Robey's Gym
11:35 €20,00 €59,50  Tickets kopen
Nieuwveen
Nieuwveen
13:00 €19,00 €58,50  Tickets kopen
Noordwijk
Parkeerplaats Rotonde (LAGEWEG / V. Berckelweg)
11:45 €19,50 €59,00  Tickets kopen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
11:20 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
10:50 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
11:00 €21,50 €61,00  Tickets kopen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
11:30 €22,00 €61,50  Tickets kopen
Rijswijk
marimbahal
11:35 €21,00 €60,50  Tickets kopen
Roelofarendsveen
Parkeerplaats watertoren
12:00 €18,50 €58,00  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Capelsebrug
11:10 €23,50 €63,00  Tickets kopen
Schiedam
Sporthal Margriet
11:10 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
11:10 €21,50 €61,00  Tickets kopen
sGravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
10:55 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Sliedrecht
NS station
11:00 €23,00 €62,50  Tickets kopen
Vlaardingen
NS Oost
10:45 €22,50 €62,00  Tickets kopen
Waddinxveen
NS station
11:00 €20,50 €60,00  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centrum West
11:40 €20,50 €60,00  Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?