Busreis naar Kingsland Tilburg 2022

Gezellig én voordelig bus vervoer naar Kingsland Tilburg? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Kingsland Tilburg met vriendelijke chauffeur, snelle route en de muziek aan!

Bekijk ook de busreizen naar Kingsland AmsterdamKingsland Rotterdam en Kingsland Groningen

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 471 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Vanaf heden werken we met een aanbetalingsregeling. Dit houdt in dat bij de annulering of verplaatsing van een evenement je de aanbetaling (exclusief reserveringskosten) teruggestort krijgt. Lees hier de specifieke voorwaarden.

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
10:45 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Barneveld
NS Centrum
10:43 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Bemmel
BP
11:07 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Beneden Leeuwen
Bushalte Akkerstraat
11:15 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Borculo
Busstation
10:26 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Brummen
NS station
10:46 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Doetinchem
Busstation
10:37 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Duiven
NS station
10:51 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
10:56 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Ermelo
NS station
10:37 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
11:19 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Gendringen
Parkeerplaats Willem Alexandersplein
10:33 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Groenlo
Busstation
10:20 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Huissen
De Valom
11:06 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Kesteren
Station Kesteren
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Kootwijkerbroek
Parkeerplaats
10:40 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Lichtenvoorde
Bushalte Twenteroute
10:25 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Nijkerk
Mac Donalds
10:46 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Nijmegen
NS Centraal
11:11 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
10:40 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Ruurlo
Ruurlo
10:31 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Silvolde
Total
10:33 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Tiel
NS station
11:13 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Twello
Station NS Twello
10:38 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Ulft
Wesenthorst
10:33 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Voorthuizen
Tankstation Shell Voorthuizen
10:42 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
11:25 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Wehl
Station
10:41 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Wijchen
NS station
11:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Winterswijk
NS Centraal
10:17 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Zelhem
Carpoolplaats
10:39 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Zetten
NS station
11:12 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Zevenaar
NS station
10:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Zutphen
NS station
10:42 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen

Limburg

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Afferden
Camping Roland
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
America
Center Parcs Peel
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Arcen
resort arcen
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Arcen
Roompot Klein Vink (Hotel Rooland)
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Baarlo
Esso Baarlo
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Beek
Station Beek-Elsloo
10:47 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Beek
Sportterrein/ Brandweer Beek
10:46 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Bergen
Bushalte Gemeentehuis Nieuw Bergen
10:54 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Beringe
Bushalte Peelstraat
11:09 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Born
voetbalvereniging Born
10:53 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Brunssum
Parkeerplaats
10:42 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Bunde
NS station
10:42 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Echt
NS station
10:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Echt
Parkeerplaats Gamma
10:59 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Eijsden
Bushalte Catharinastraat (Oost-Maarland)
10:34 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Eijsden
NS station
10:32 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Geleen
NS Oost
10:45 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Geleen
NS Lutterade
10:47 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Geleen
P+R Geleen Oost
10:45 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Gennep
Parkeerplaats Gennep
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Grathem
Grathem
11:06 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Heerlen
NS Centraal (bushaltes)
10:37 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Hegelsom
NS-Sevenum
11:03 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Heijen
Halte ingang Center Parcs Heijderbos
10:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Hoensbroek
NS station (parkeerterrein)
10:38 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Horst
De Merthal
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Horst
Horst, Zwembad de Berkel
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Kelpen Oler
Kelpen-Oler
11:10 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Kerkrade
NS Centrum
10:31 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Kessel
Bushalte brandweer
11:01 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Klimmen
NS Ransdaal
10:36 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Landgraaf
NS station
10:34 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Lottum
Basisschool de bottel
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Maasbacht
Sporthal Maasbracht
11:03 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Maasbracht
Carpoolplaats
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Maastricht
NS Randwyck
10:36 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Maastricht
Café t Hiltonneke
10:38 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Maastricht
parkeerplaats Geusselt Maastricht
10:39 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Maastricht
Maastricht Noord
10:40 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Meerssen
NS station
10:41 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Milsbeek
bushalte Restaurant 't Topke
11:06 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Molenhoek
Station Mook
11:11 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Nederweert
Rabobank
11:15 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Nederweert
Parkeerplaats Mc Donalds
11:16 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Nieuw-Bergen
Gemeentehuis
10:55 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Nuth
NS station
10:42 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Oostrum
NS Venray
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Ospel
Ospel Aerthijsplein
11:13 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Panningen
Bushalte centrum
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Panningen
Bushalte Raadhuisstraat
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Reuver
NS station
10:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Roermond
Gamma Roermond
11:00 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Roermond
NS station
11:01 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Schin op Geul
NS station
10:34 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Schinnen
NS station
10:42 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Sevenum
Parkeerplaats Sporthal De Kruisweide
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Siebengewald
Schnitzelhaus
10:53 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Sittard
NS station
10:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Slenaken
Hotel het Gulpdal
10:26 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Spaubeek
Treinstation
10:45 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Stamproy
Bushalte Julianastraat thv 32
11:12 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Stramproy
Kerkplein DA
11:12 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Susteren
NS station
10:56 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Swalmen
NS station
10:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Sweikhuizen
NS Spaubeek
10:44 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Tegelen
NS station
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Thorn
Sportpark
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Urmond
Parkeerplaats A2 Carpool
10:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Vaals
Vaals, Shell
10:27 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Valkenburg
NS Houthem-St. Gerlach
10:37 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Valkenburg
NS station
10:35 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Velden
Bushalte markt thv Cafetaria Grandioos
10:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Ven-Zelderheide
Cafetaria grillroom De Klok
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Ven-Zelderheide
Cafe 't Wilde Zwijn
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Venlo
Station Blerick
10:59 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Venlo
NS station
10:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Venray
NS station
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Venray
Sporthal De Wetteling
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Voerendaal
NS station
10:38 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Weert
NS Station bushaltes
11:17 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Weert
Roompot Vakanties Weerterbergen
11:18 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Well
Cafe-Restaurant Vink
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Ysselsteyn
Tennisvereniging Ysselsteyn
11:08 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Aarle-Rixtel
Bushalte De Dreef
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Alphen
Parkeerplaats Winkelcentrum
11:50 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Andel
Parkeerplaats Prinsentuin college
11:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Asten
Asten (Koningsplein 1)
11:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Baarle-Nassau
Tango Baarle-Hertog
11:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Bakel
Kerkplein Bakel
11:12 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Beek en Donk
Tankstation AVIA Xpress
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Bergeijk
Bergeijk
11:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Bergen op Zoom
NS station
11:15 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Bergen op Zoom
Bushalte Ruytershoveweg
11:17 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Berghem
Berghem busstation
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Berlicum
Bushalte Mercuriusplein
11:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Best
Bushalte Rendierhei
11:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Best
Busstation
11:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Biezenmortel
Biezenmortel
11:51 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Bladel
BP Bladel
11:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Bladel
De Markt 1
11:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Bosschenhoofd
Bosschenhoofd
11:29 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
11:01 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Boxtel
NS station
11:46 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
11:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Breda
Schoolakkerplein, Breda
11:43 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Breda
International bus stop, Prinsenbeek
11:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Budel
Cafe de Bierparel
11:18 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Cuijk
P Mc Donalds
11:16 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
11:37 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Den Bosch
NS Oost
11:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Den Bosch
Den Bosch Casinotuin
11:43 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Den Bosch
P+R de Vliert
11:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Den Bosch
Bushalte Rivierenplein
11:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Den Dungen
Busstation
11:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Deurne
Deurne Station
11:15 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Deurne
NS station
11:15 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Diessen
De buskes
11:51 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Dinteloord
BP Station Dinteloord
11:10 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
11:48 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Dongen
VV Dongen
11:49 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Dorst
Dorst
11:48 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Dussen
De Sluis Dussen
11:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Dussen
Vrijheidsplein Dussen
11:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Eersel
Busstation
11:29 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Eindhoven
Zwembad Tongelreep
11:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Eindhoven
Busstation Tempellaan
11:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Eindhoven
BigImpact
11:38 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Eindhoven
NS Beukenlaan
11:37 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Eindhoven
Dillenburgstraat 22
11:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Eindhoven
NS station (flixbushalte thv Flying Pins)
11:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Elshout
Bushalte Elshout
11:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Erp
Parkeerplaats Sportcentrum Ter Aa
11:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Etten Leur
McDonald's Etten Leur
11:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Fijnaart
Graanbeurs
11:16 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Gassel
Tankstation Esso
11:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Geertruidenberg
Bushalte Emmaweg
11:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Geffen
MFC De Koppellinck
11:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Geldrop
Mac Donalds Geldrop
11:29 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Gemert
Esso (overkant)
11:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Genderen
Bushalte thv Spar
11:37 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Gilze
Action Gilze
11:51 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Goirle
Parkeerplaats
11:54 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Haaren
De Michel
11:50 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Haps
Parkeerplaats Kerk
11:09 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Heesch
Mac Donalds
11:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Heeze
Gemeentehuis
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Helmond
NS Brouwhuis
11:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Helmond
NS het Hout
11:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Helmond
NS Centraal
11:25 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Helvoirt
Busstation
11:50 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Herpen
Herpen Bushalte
11:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Heusden
Heusden, Demer busstation
11:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Hilvarenbeek
Bushalte (paardenstraat)
11:52 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Hoeven
Bushalte Hofstraat bij D’n Halder
11:29 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Hoogeloon
Café-Zaal D'n Bakker
11:42 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Huijbergen
Canadaplein bij de Dorpsstraat
11:14 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Kaatsheuvel
Sporthal De Werft
11:50 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
11:52 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Klundert
Bushalte tegenover Ch. Rest. Maan Sheng
11:21 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Knegsel
Bushalte Het Groen
11:39 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Langenboom
Peuterspeelzaal (achterkant basisschool)
11:21 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Leende
Bushalte Valkenswaardseweg thv nr 27
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Lieshout
Bushalte Bavaria (bij Accretio)
11:28 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Liessel
Sint-Willibrorduskerk
11:15 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Loon op zand
Allego charging station Loon op zand
11:53 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Macharen
Parkeerplaats
11:25 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Made
Bushalte (Aan de kant van de snelweg)
11:37 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Middelbeers
Parkeerplaats
11:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Mierlo
Esso de Kim
11:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Mierlo
Bushalte Camping Wolfsven
11:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Milheeze
BP Milheeze
11:11 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Mill
Bushalte Schoolstraat
11:12 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Moerdijk
bushalte JW Frisostraat
11:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Moergestel
Total (tankstation)
11:52 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Nieuw-Vossemeer
Bushalte Molenweg
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Nieuwendijk
Bushalte Rijksweg A27 (Almkerk)
11:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Nieuwkuijk
Nieuwkuijk Parkeerplaats
11:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Nijnsel
Bushalte Kruispunt
11:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
11:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Nistelrode
Tankstation Hopmans
11:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Nuenen
Parkeerplaats thv Aldi
11:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Nuland
Mariakapel
11:36 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Odiliapeel
Tankstation Esso
11:18 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Oijen
Parkeerplaats
11:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Oirschot
BP (tankstation)
11:46 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Oisterwijk
NS station
11:52 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Oosterhout
Mac Donalds
11:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Oosterhout
Shell Oosterhout
11:37 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Oss
Golfbad
11:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Oss
NS Station
11:31 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Oud Gastel
Busstation
11:23 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Overloon
Overloon, Landal de vers
11:00 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Overloon
Cafe Hannes
11:00 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Raamsdonkveer
Busstation
11:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Ravenstein
OKSV
11:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Ravenstein
Boerenbond Ravenstein
11:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Reek
Tankstation TinQ
11:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Reusel
Busstation
11:42 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Rijen
NS station
11:51 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Rijkevoort
Voetbalvereniging Toxandria
11:07 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Rijsbergen
Bushalte Burg. Gommerstraat
11:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Rijsbergen
Total
11:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Rijsbergen
Koutershof parking
11:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Rijswijk
Parkeervlakken Almweg thv nr 3
11:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Rijswijk
Parkeerplaats kerk
11:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Roosendaal
Bushalte Rubenslaan Roosendaal
11:22 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Roosendaal
NS Station
11:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Rosmalen
NS station
11:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Rucphen
raadhuisplein
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Sambeek
Parkeerplaats De gouden leeuw Sambeek
11:00 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Schaijk
Heidebloem
11:26 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Schaijk
Schaijk Bushalte
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
11:37 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Sint Anthonis
De Brink (parkeerterrein)
11:07 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Sint Michielsgestel
Sint-michielsgestel petrus dondersplein
11:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Sint Willebrord
Parkeerplaats De Kwast
11:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Sint Willebrord
BP Sint Willebrord
11:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Ritaplein
11:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Bushalte / Esso
11:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Parkeerterrein (Markt 7)
11:33 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Sleeuwijk
Parkeerplaats
11:31 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Soerendonk
Bushalte Molenheide/Reepad
11:22 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Someren
Wilhelminaplein
11:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Someren Eind
Bushalte Nieuwendijk
11:17 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Son en Breugel
Sporthal De Landing
11:34 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Spoordonk
Parkeerplaats
11:49 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
11:50 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Steenbergen
Busstation Burgemeester van Loonstraat
11:08 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
stevensbeek
Gemeenschapshuis Stevensbeek
11:10 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Teteringen
Teteringen - Scheperij 3
11:42 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
11:56 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Tilburg
NS Reeshof
11:54 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Tilburg
NS Centraal - Kiss & Ride
11:59 € 5,00
+ € 16,00
 Tickets kopen
Tilburg
Parkeerplaats voor Ibis hotel
11:57 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Tilburg
Parkeerplaats Tilburg Universiteit
11:58 € 5,00
+ € 16,00
 Tickets kopen
Tilburg
Busstation Noord
11:56 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Tilburg
Kwantum Tilburg
11:57 € 5,00
+ € 16,00
 Tickets kopen
Tilburg
Mc Tilburg
11:57 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Tilburg
Snackbar Heyhoef
11:54 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Uden
Busstation Uden
11:21 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
11:29 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Veghel
Bushalte Eerdsebaan
11:28 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Veldhoven
Plein D'ekker
11:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
11:43 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Vinkel
tennisclub
11:35 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Vlijmen
gemeentehuis vlijmen
11:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen (Cafe Den Braai)
11:40 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen
11:41 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Volkel
Bushalte Rudigerstraat
11:19 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Vught
Van der Valk
11:45 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
11:47 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Wanroij
Rabobank
11:11 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
11:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
11:44 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Weert
Restaurant de Tos
11:11 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Werkendam
Beachsport vereniging Werkendam
11:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Wijk en Aalburg
Bushalte De Kromme Nol
11:38 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Willemstad
Steenpad 9
11:14 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Wintelre
De Rosdoek
11:39 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Woudrichem
Woudrichem, Het Rondeel
11:30 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Zeeland
Bushalte Voederheil
11:24 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Zegge
VV DIOZ Zegge
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
zegge
Kerk
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
zevenbergen
zevenbergen NS
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Zijtaart
Voetbalvereniging Oranje-Wit
11:27 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Zundert
Oranjeplein
11:32 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Achterveld
Rooms-Katholieke Sport Vereniging "Achterveld"
10:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Amerongen
Bushalte Apotheek
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Amersfoort
P+R Amersfoort Schothorst
10:51 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Amersfoort
De Brand 5
10:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Amersfoort
Shell (hogeweg)
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Amersfoort
Parkeerplaats Ikea Amersfoort
10:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Amersfoort
NS Centraal (voorzijde)
10:54 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Amersfoort
NS Schothorst
10:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Amersfoort
NS station Amersfoort Vathorst
10:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Baambrugge
Bushalte Baambrugge-Dorp
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Baarn
NS Station
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Beesd
Rodenburg
11:19 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Breukelen
NS Breukelen
10:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Breukelen
Carpoolplaats
10:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Bunnik
NS station
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Bunnik
Bushalte v. Zuildreef
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Bunschoten Spakenburg
Bp Parkeerplaats
10:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Cothen
Cotherweg
11:00 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Cothen
Bushalte Provincialeweg
10:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
De Bilt
Sportcentrum
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
De Hoef
HSV Hoefse Sportvereniging
10:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
De Klomp
Parking restaurant 't Pakhuis
10:55 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
De Meern
Carpoolplaats de Meern
11:06 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
De Meern
De molenpolder 116
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Doorn
Bushalte Huis Doorn
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Driebergen-Rijsenburg
NS station
11:03 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Eemnes
Tankstation BP
10:53 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Everdingen
Carpoolplaats Zijderveld A27
11:16 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Groenekan
Carpoolplaats Maartensedijk (Tankstation Haan)
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Harmelen
Primera Kalverstraat
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Hoogland
Tennisclub Hoogland parkeerplaats
10:46 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Houten
Bushalte Molenzoom
11:09 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
11:09 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Kamerik
Schulenburch
10:56 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Kockengen
Bushalte Portengensebrug
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Langbroek
Bushalte Julianalaan
10:59 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Leersum
Bushalte Schermerij of Lombok
10:54 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
10:54 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Lexmond
Lexmond Bushalte (parkeerterrein)
11:19 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Linschoten
Carpoolplaats
11:00 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Loenen aan de vecht
Bushalte Dorp
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Lopik
Rembrandtsplein
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Maarssen
NS station (voorzijde)
11:03 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Maarssen
Bushalte Zonnebaan
11:03 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
10:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Montfoort
Bushalte Kasteelplein
11:01 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Naarden Bussum
Achterkant station (bij de fietsenstalling)
10:48 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Nieuwegein
MC Donalds Blokhoeve
11:09 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Nieuwegein
Afslag Zuid a2
11:13 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
11:11 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Odijk
Parkeerplaats - Sint Nicolaaslaan 1
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Odijk
bushalte gemeentehuis
11:06 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Odijk
Bushalte Kodak
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Odijk
Bushalte Gemeentehuis, Odijk
11:06 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Oudewater
Bushalte Molenwal
10:59 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Polsbroek
Bushalte Rabobank
10:59 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Renswoude
Fitz Healthclub Renswoude
10:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Schalkwijk
Bushalte thv restaurant de Ram
11:07 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Schoonrewoerd
Shell
11:14 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Soest
NS Zuid
10:56 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Soest
NS Centraal
10:55 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Soesterberg
Bushalte 't Zwaantje
11:00 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Utrecht
AZC Utrecht
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Utrecht
Bushalte Archeologiepark
11:06 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Utrecht
Plantage PLUS
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Utrecht
van Zijstweg
11:06 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Utrecht
Vredenburg Utrecht Leidsche Rijn
11:06 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Utrecht
NS Lunetten
11:07 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Utrecht
NS Centraal
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Utrecht
P+R Lunette
11:08 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Utrecht
VvAA (Parkeerplaats)
11:07 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Utrecht
Stadion Galgenwaard
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Utrecht
Vineyard Food & Drinks
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Utrecht
NS Overvecht
11:03 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Vathorst
Sporthal Icoon
10:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Veenendaal
Zwembad de Vallei
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Vianen
Bushalte Hotel Vianen
11:14 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Vinkeveen
Bibliotheek
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Vleuten
NS Station Vleuten
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Wageningen
Busstation
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Werkhoven
Lieve Vrouwen Kerk
11:03 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Werkhoven
Provincialeweg
11:03 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Westbroek
Texaco Maartensdijk Westbroek
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Karwei
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Amstel
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Engdijk (Kwalitaria)
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Steenstraat AH
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Bushalte Voorwijk
10:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Wijk bij duurstede gemeentehuis
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Woerden
NS station
10:59 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Woudenberg
Gemeentehuis Woudenberg
10:55 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Zegveld
Supermarkt Coop
10:54 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Zeist
Parkeerplaats Fit For Free Zeist
11:01 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
's-Gravendeel
Parkeerterrein
11:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
's-Gravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
10:48 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Alphen aan den Rijn
NS station
10:45 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Ameide
Cafe op de Lekdijk (bushalte)
11:20 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Barendrecht
Zwembad: Inge de Bruijn
11:09 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
10:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Ackers Bergschenhoek
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
10:59 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Boskoop
NS station
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Brielle
Jumbo Brielle
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Capelle aan den IJssel
NS Schollevaar
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
De Lier
Summit Health / Vreelo
10:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
10:56 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Den Haag
Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
10:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Den Hoorn
Parkeerplaats
10:55 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Dordrecht
NS Centraal (Voorzijde - bij de stadsbussen)
11:19 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Goedereede
TINQ
10:41 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Gorinchem
NS station
11:29 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Goudriaan
Tankstation Haan
11:22 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Haastrecht
P+R Grote Haven (bij COOP)
10:54 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Heinenoord
Busstation
11:14 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Hellevoetsluis
Zwembad de Eendracht
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Hillegom
NS station
10:26 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Hoek van Holland
station Hoek v Holland Haven
10:47 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Katwijk
Parkeerplaats vv Katwijk
10:37 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Klaaswaal
Parkeerterrein (rijksstraatweg 30)
11:05 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
11:03 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
11:07 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Leiden
NS Lammenschans
10:43 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
10:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Lisse
Bushalte Keukenhofdreef bij rotonde
10:27 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Maasdam
Parkeerplaats Ford garage van de Burgh
11:18 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Maasland
Voetbalclub MVV27
10:55 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Maassluis
NS West
10:54 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Monster
Burgemeester Woutersplein Rotonde
10:46 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
10:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Nieuw Lekkerland
Sporthal de Klipper
11:09 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Nieuwkoop
Robey's Gym
10:42 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Nieuwveen
Nieuwveen
10:43 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Noordwijk
Parkeerplaats Rotonde (LAGEWEG / V. Berckelweg)
10:35 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Noordwijkerhout
Parkeerplaats (De Brink)
10:32 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
10:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerterrein Gemeentehuis
11:06 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Oud-Beijerland
Bushalte W van Vlietstraat
11:08 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
11:04 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Papendrecht
Busstation politiebureau
11:16 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
10:58 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
10:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Puttershoek
Jongerencentrum The Point
11:17 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Ridderkerk
Busstation Koningsplein
11:12 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Rijnsburg
burgemeester koomansplein
10:39 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Rijswijk
marimbahal
10:52 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Roelofarendsveen
Parkeerplaats watertoren
10:36 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
11:07 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Rozenburg
Parkeerplaats Marijkeplein
10:56 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Sassenheim
NS Station
10:36 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Schiedam
Sporthal Margriet
11:00 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
11:18 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
11:01 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Stolwijk
Bushalte Populierenlaan (langs N207)
10:53 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Ter Aar
Bushalte Aardam
10:43 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Vlaardingen
NS Oost
11:02 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Voorburg
NS Leidschendam / bushalte
10:49 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Voorhout
P&R Station
10:36 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Waddinxveen
NS station
10:57 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Wateringen
Parkeerplaats sportcentrum Velo
10:51 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Zoetermeer
Centrum West Bushalte
10:50 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Zuidland
De Zuidlandse Hoeve - P
10:54 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Zwijndrecht
NS Station
11:19 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?