Busreis naar Latin Village (zondag) 2021

Gezellig én voordelig vervoer naar Latin Village (zondag) ? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Latin Village (zondag) met comfortabele touringcar, vriendelijke chauffeur én de muziek aan!

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 257 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Drenthe

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Assen
HVA
10:00 €32,00 Locatie aanvragen
Coevorden
NS station
10:52 €33,00 Locatie aanvragen
Hoogeveen
NS station
10:27 €31,00 Locatie aanvragen

Flevoland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almere
Almere NS - kiss&ride
12:18 €21,00 Locatie aanvragen
Lelystad
NS Centrum (achterzijde)
12:03 €22,00 Locatie aanvragen
Zeewolde
Parkeerplaats Lidle
12:04 €25,00 Locatie aanvragen

Friesland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Heerenveen
Mac Donalds heerenveen
10:51 €29,00 Locatie aanvragen
Leeuwarden
NS station
11:08 €28,00 Locatie aanvragen

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Apeldoorn
Restaurant Orange (achterzijde)
11:37 €26,00 Locatie aanvragen
Apeldoorn
Bushalte Americahal Apeldoorn
11:37 €26,00 Locatie aanvragen
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
11:42 €26,00 Locatie aanvragen
Arnhem
NS centraal (achterzijde - flixbus halte)
11:39 €27,00 Locatie aanvragen
Arnhem
NS Presikhaaf
11:35 €27,00 Locatie aanvragen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
11:30 €27,00 Locatie aanvragen
Barneveld
NS Centrum
12:00 €26,00 Locatie aanvragen
Barneveld
NS Noord (Overkant bij Alfa - Stationsweg 62)
12:00 €25,50 Locatie aanvragen
Bemmel
BP
11:27 €30,50 Locatie aanvragen
Beneden Leeuwen
Bushalte Akkerstraat
11:44 €28,00 Locatie aanvragen
Borculo
Busstation
11:08 €33,00 Locatie aanvragen
Brummen
NS station
11:31 €30,00 Locatie aanvragen
Doetinchem
Busstation
11:15 €30,00 Locatie aanvragen
Doetinchem
Doetinchem CS
11:15 €30,00 Locatie aanvragen
Duiven
NS station
11:29 €30,00 Locatie aanvragen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
11:49 €27,50 Locatie aanvragen
Ermelo
NS station
11:53 €26,50 Locatie aanvragen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
11:59 €26,00 Locatie aanvragen
Gendringen
Parkeerplaats Willem Alexandersplein
11:09 €33,00 Locatie aanvragen
Groenlo
Busstation
10:58 €34,50 Locatie aanvragen
Huissen
De Valom
11:25 €30,50 Locatie aanvragen
Huissen
Raadhuissplein
11:29 €30,00 Locatie aanvragen
Kesteren
Station Kesteren
11:42 €28,50 Locatie aanvragen
Kootwijkerbroek
Parkeerplaats
11:57 €26,00 Locatie aanvragen
Lichtenvoorde
Bushalte Twenteroute
11:03 €34,00 Locatie aanvragen
Nijkerk
NS station
12:01 €25,50 Locatie aanvragen
Nijkerk
Mac Donalds
12:02 €25,50 Locatie aanvragen
Nijmegen
NS Centraal
11:24 €28,00 Locatie aanvragen
Nijmegen
NS Dukenburg
11:28 €28,00 Locatie aanvragen
Nijmegen
Plein De Wedren
11:25 €28,00 Locatie aanvragen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
11:56 €26,00 Locatie aanvragen
Putten
NS station
11:57 €26,00 Locatie aanvragen
Ruurlo
Ruurlo
11:11 €32,50 Locatie aanvragen
Silvolde
Total
11:11 €33,00 Locatie aanvragen
Tiel
NS station
11:50 €27,00 Locatie aanvragen
Twello
Station NS Twello
11:33 €29,50 Locatie aanvragen
Ulft
Wesenthorst
11:10 €33,00 Locatie aanvragen
Veenendaal-de klomp
P+R Veenendaal-De Klomp
11:54 €26,50 Locatie aanvragen
Voorthuizen
Tankstation Shell Voorthuizen
11:59 €26,00 Locatie aanvragen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
11:59 €26,00 Locatie aanvragen
Wehl
Station
11:19 €31,50 Locatie aanvragen
Wijchen
NS station
11:25 €30,50 Locatie aanvragen
Winterswijk
NS Centraal
10:55 €35,00 Locatie aanvragen
Zelhem
Carpoolplaats
11:11 €32,50 Locatie aanvragen
Zetten
NS station
11:36 €29,00 Locatie aanvragen
Zevenaar
NS station
11:26 €30,50 Locatie aanvragen
Zutphen
NS station
11:29 €30,00 Locatie aanvragen

Groningen

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Groningen
NS Centraal (Touringcarhalte)
10:08 €33,00 Locatie aanvragen

Limburg

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Arcen
Roompot Klein Vink (Hotel Rooland)
10:56 €35,00 Locatie aanvragen
Beek
Station Beek-Elsloo
10:33 €38,50 Locatie aanvragen
Geleen
P+R Geleen Oost
10:32 €38,50 Locatie aanvragen
Heerlen
NS Centraal (bushaltes)
10:24 €34,00 Locatie aanvragen
Maastricht
parkeerplaats Geusselt Maastricht
10:25 €34,00 Locatie aanvragen
Roermond
NS station
10:48 €32,00 Locatie aanvragen
Sittard
NS station
10:37 €33,00 Locatie aanvragen
Vaals
Vaals, Shell
10:14 €41,00 Locatie aanvragen
Venlo
NS station
10:45 €36,50 Locatie aanvragen
Venray
NS station
11:05 €33,50 Locatie aanvragen
Venray
Sporthal De Wetteling
11:02 €34,00 Locatie aanvragen
Weert
NS Station bushaltes
11:03 €32,00 Locatie aanvragen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Asten
Asten (Koningsplein 1)
11:06 €33,50 Locatie aanvragen
Bergen op Zoom
NS station
11:22 €31,00 Locatie aanvragen
Best
Busstation
11:30 €30,00 Locatie aanvragen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
11:12 €32,50 Locatie aanvragen
Boxtel
NS station
11:34 €29,50 Locatie aanvragen
Breda
International bus stop, Prinsenbeek
11:35 €26,00 Locatie aanvragen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
11:35 €26,00 Locatie aanvragen
Cuijk
P Mc Donalds
11:20 €31,50 Locatie aanvragen
Den Bosch
NS Oost
11:47 €25,00 Locatie aanvragen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
11:46 €25,00 Locatie aanvragen
Deurne
NS station
11:17 €32,00 Locatie aanvragen
Deurne
Deurne Station
11:17 €32,00 Locatie aanvragen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
11:40 €28,50 Locatie aanvragen
Eindhoven
NS station (flixbushalte thv Flying Pins)
11:23 €28,00 Locatie aanvragen
Etten Leur
McDonald's Etten Leur
11:30 €26,00 Locatie aanvragen
Geldrop
Mac Donalds Geldrop
11:14 €32,50 Locatie aanvragen
Gemert
Esso (overkant)
11:25 €30,50 Locatie aanvragen
Heeze
Gemeentehuis
11:13 €32,50 Locatie aanvragen
Helmond
NS Centraal
11:22 €31,00 Locatie aanvragen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
11:36 €29,00 Locatie aanvragen
Kaatsheuvel
Sporthal De Werft
11:34 €29,50 Locatie aanvragen
Klundert
Bushalte tegenover Ch. Rest. Maan Sheng
11:36 €29,00 Locatie aanvragen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
11:20 €31,50 Locatie aanvragen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
11:16 €32,00 Locatie aanvragen
Oisterwijk
NS station
11:34 €29,50 Locatie aanvragen
Oosterhout
Mac Donalds
11:41 €25,00 Locatie aanvragen
Oss
NS Station
11:36 €26,00 Locatie aanvragen
Oss
Golfbad
11:37 €26,00 Locatie aanvragen
Oud Gastel
Busstation
11:32 €29,50 Locatie aanvragen
Rijen
NS station
11:37 €29,00 Locatie aanvragen
Roosendaal
NS Station
11:27 €27,00 Locatie aanvragen
Rucphen
raadhuisplein
11:23 €31,00 Locatie aanvragen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
11:38 €29,00 Locatie aanvragen
Sint-Oedenrode
Bushalte / Esso
11:34 €29,50 Locatie aanvragen
Someren
Wilhelminaplein
11:06 €33,50 Locatie aanvragen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
11:37 €29,00 Locatie aanvragen
Tilburg
NS Centraal - Kiss & Ride
11:28 €27,00 Locatie aanvragen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
11:28 €27,00 Locatie aanvragen
Tilburg
Snackbar Heyhoef
11:32 €27,00 Locatie aanvragen
Uden
Busstation Uden
11:29 €30,00 Locatie aanvragen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
11:15 €32,00 Locatie aanvragen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
11:34 €29,50 Locatie aanvragen
Veldhoven
Plein D'ekker
11:21 €31,50 Locatie aanvragen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
11:16 €32,00 Locatie aanvragen
Vlijmen
Vlijmen (Cafe Den Braai)
11:44 €28,00 Locatie aanvragen
Waalwijk
Waalwijk busstation
11:37 €29,00 Locatie aanvragen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
11:42 €28,00 Locatie aanvragen
Zundert
Oranjeplein
11:20 €31,50 Locatie aanvragen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almelo
NS centraal (achterzijde parkeerplaats)
11:02 €32,00 Locatie aanvragen
Deventer
NS Centraal
11:30 €28,00 Locatie aanvragen
Deventer
De Scheg
11:29 €28,00 Locatie aanvragen
Enschede
PW hockey
10:54 €32,00 Locatie aanvragen
Enschede
Prinses Wilhemina HC
10:54 €32,00 Locatie aanvragen
Enschede
NS centraal
10:54 €32,00 Locatie aanvragen
Genemuiden
Bushalte Stuivenbergstraat
11:28 €30,50 Locatie aanvragen
Hardenberg
NS station
11:00 €34,50 Locatie aanvragen
Hengelo
NS station
11:02 €34,00 Locatie aanvragen
Kampen
NS station (centraal)
11:35 €29,50 Locatie aanvragen
Nijverdal
NS station
11:08 €33,00 Locatie aanvragen
Nunspeet
NS station
11:44 €28,00 Locatie aanvragen
Wezep
NS station
11:31 €30,00 Locatie aanvragen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
11:24 €28,00 Locatie aanvragen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Amersfoort
NS Centraal (voorzijde)
12:03 €22,00  Tickets kopen
Amersfoort
Shell (hogeweg)
12:07 €22,00  Tickets kopen
Amersfoort
De Brand 5
12:10 €22,00  Tickets kopen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
12:10 €24,50  Tickets kopen
Bunschoten Spakenburg
Bp Parkeerplaats
12:12 €24,00  Tickets kopen
De Meern
Carpoolplaats de Meern
12:16 €23,50  Tickets kopen
Houten
Bushalte Molenzoom
12:09 €24,50  Tickets kopen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
12:14 €24,00  Tickets kopen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
12:05 €25,00  Tickets kopen
Lopik
Rembrandtsplein
12:07 €25,00  Tickets kopen
Maarssen
NS station (voorzijde)
12:21 €22,50  Tickets kopen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
12:31 €21,50  Tickets kopen
Montfoort
Bushalte Kasteelplein
12:12 €24,00  Tickets kopen
Nieuwegein
MC Donalds Blokhoeve
12:15 €23,50  Tickets kopen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
12:14 €24,00  Tickets kopen
Oudewater
Bushalte Molenwal
12:07 €24,50  Tickets kopen
Schalkwijk
Bushalte thv restaurant de Ram
12:08 €24,50  Tickets kopen
Soest
NS Centraal
12:13 €24,00  Tickets kopen
Utrecht
NS Centraal
12:16 €21,00  Tickets kopen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
12:17 €21,00  Tickets kopen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
11:53 €26,50  Tickets kopen
Vianen
Bushalte Hotel Vianen
12:12 €24,00  Tickets kopen
Vleuten
NS Station Vleuten
12:21 €22,50  Tickets kopen
Woerden
NS station
12:19 €23,00  Tickets kopen
Woudenberg
Gemeentehuis Woudenberg
12:00 €25,50  Tickets kopen
Zegveld
Supermarkt Coop
12:17 €23,50  Tickets kopen

Zeeland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Terneuzen
MHC Olympia
09:57 €32,00 Locatie aanvragen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
's-Gravendeel
Parkeerterrein
11:46 €27,50  Tickets kopen
's-Gravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
12:07 €25,00  Tickets kopen
Alphen aan den Rijn
NS station
12:29 €20,00  Tickets kopen
Ameide
Cafe op de Lekdijk (bushalte)
12:06 €25,00  Tickets kopen
Barendrecht
NS station - voorzijde
11:54 €24,00  Tickets kopen
Barendrecht
Zwembad: Inge de Bruijn
11:56 €24,00  Tickets kopen
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
11:58 €26,00  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Ackers Bergschenhoek
12:08 €24,50  Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Zijde
12:06 €25,00  Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
12:08 €24,50  Tickets kopen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
12:15 €23,50  Tickets kopen
Boskoop
NS station
12:18 €23,00  Tickets kopen
Brielle
Jumbo Brielle
11:52 €27,00  Tickets kopen
Capelle aan den IJssel
NS Schollevaar
12:01 €23,00  Tickets kopen
De Lier
Summit Health / Vreelo
12:09 €24,50  Tickets kopen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
12:14 €22,00  Tickets kopen
Delft
Busstation - abswoudepark
12:11 €22,00  Tickets kopen
Delft
Burgemeestersrand 57 (Dierenarts)
12:12 €22,00  Tickets kopen
Den Haag
Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
12:17 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Shell Savornin
12:08 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Parkeerplaats Wateringseveld
12:14 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Esso Leidschenveen
12:21 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
HDS Hockeyclub
12:10 €21,00  Tickets kopen
Den Haag
Bushalte Prins Clauslaan
12:17 €21,00  Tickets kopen
Den Hoorn
Parkeerplaats
12:12 €24,00  Tickets kopen
Dordrecht
Bushalte Dordrecht Station Zuid- Galileilaan
11:48 €24,00  Tickets kopen
Dordrecht
NS stadspolders (dudok erf)
11:43 €24,00  Tickets kopen
Dordrecht
NS Centraal (Voorzijde - bij de stadsbussen)
11:50 €24,00  Tickets kopen
Goedereede
TINQ
11:40 €28,50  Tickets kopen
Gorinchem
NS station
11:56 €26,50  Tickets kopen
Gouda
NS Goverwelle
12:08 €22,00  Tickets kopen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
12:04 €22,00  Tickets kopen
Gouda
Gouda NS Centraal
12:03 €22,00  Tickets kopen
Goudriaan
Tankstation Haan
11:56 €26,00  Tickets kopen
Haastrecht
P+R Grote Haven (bij COOP)
12:06 €25,00  Tickets kopen
Heinenoord
Busstation
11:53 €26,50  Tickets kopen
Hellevoetsluis
Zwembad de Eendracht
11:47 €27,50  Tickets kopen
Hillegom
NS station
12:45 €19,50  Tickets kopen
Hoek van Holland
station Hoek v Holland Haven
12:04 €25,00  Tickets kopen
Hoogvliet Rotterdam
Metrostation Hoogvliet
12:01 €23,00  Tickets kopen
Katwijk
Parkeerplaats vv Katwijk
12:35 €21,00  Tickets kopen
Klaaswaal
Parkeerterrein (rijksstraatweg 30)
11:45 €28,00  Tickets kopen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
11:54 €24,00  Tickets kopen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
11:58 €24,00  Tickets kopen
Leiden
NS Lammenschans
12:26 €20,00  Tickets kopen
Leiden
NS Station t.h.v. Aldi/Kruidvat
12:25 €20,00  Tickets kopen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
12:19 €23,00  Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
11:52 €27,00  Tickets kopen
Lisse
Bushalte Keukenhofdreef bij rotonde
12:37 €20,50  Tickets kopen
Maasdam
Parkeerplaats Ford garage van de Burgh
11:50 €27,00  Tickets kopen
Maasland
Voetbalclub MVV27
12:08 €24,50  Tickets kopen
Maassluis
NS West
12:01 €25,50  Tickets kopen
Monster
Burgemeester Woutersplein Rotonde
12:07 €24,50  Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
12:09 €22,00  Tickets kopen
Nieuw Lekkerland
Sporthal de Klipper
11:44 €28,00  Tickets kopen
Nieuwkoop
Robey's Gym
12:24 €22,50  Tickets kopen
Nieuwveen
Nieuwveen
12:32 €21,00  Tickets kopen
Noordwijk
Parkeerplaats Rotonde (LAGEWEG / V. Berckelweg)
12:27 €22,00  Tickets kopen
Noordwijkerhout
Parkeerplaats (De Brink)
12:41 €20,00  Tickets kopen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
12:17 €23,50  Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerterrein Gemeentehuis
11:45 €28,00  Tickets kopen
Oud-Beijerland
VV SHO
11:49 €27,50  Tickets kopen
Oud-Beijerland
Bushalte W van Vlietstraat
11:48 €27,50  Tickets kopen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
11:56 €26,50  Tickets kopen
Papendrecht
Busstation politiebureau
11:48 €27,50  Tickets kopen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
12:15 €23,50  Tickets kopen
Pijnacker
Pijnacker-Zuid metrostation
12:10 €24,50  Tickets kopen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
12:11 €24,00  Tickets kopen
Puttershoek
Jongerencentrum The Point
11:49 €27,50  Tickets kopen
Ridderkerk
Busstation Koningsplein
11:54 €26,50  Tickets kopen
Rijnsburg
burgemeester koomansplein
12:26 €22,00  Tickets kopen
Rijswijk
NS Rijswijk - Parkeergarage Churchillhof (voor Ingang)
12:16 €23,50  Tickets kopen
Rijswijk
marimbahal
12:16 €23,50  Tickets kopen
Roelofarendsveen
Parkeerplaats watertoren
12:34 €21,00  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Zuidplein
12:03 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
NS Alexander (achterzijde)
12:02 €23,00  Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Capelsebrug
12:00 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
(M) Kralingse Zoom
12:02 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
12:07 €22,00  Tickets kopen
Rotterdam
P+R Metro Nesselande
12:05 €22,00  Tickets kopen
Rozenburg
Parkeerplaats Marijkeplein
11:55 €26,50  Tickets kopen
Sassenheim
NS Station
12:30 €21,50  Tickets kopen
Schiedam
Sporthal Margriet
12:06 €22,00  Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
12:01 €25,50  Tickets kopen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
12:00 €24,00  Tickets kopen
Stolwijk
Bushalte Populierenlaan (langs N207)
11:58 €26,00  Tickets kopen
Ter Aar
Bushalte Aardam
12:30 €21,50  Tickets kopen
Vlaardingen
S.C. Vlaardingen-Holy
12:06 €23,00  Tickets kopen
Vlaardingen
NS Oost
12:06 €23,00  Tickets kopen
Vlaardingen
P+R Vlaardingen CS
12:05 €23,00  Tickets kopen
Vlaardingen
V.F.C. Sportpark
12:07 €23,00  Tickets kopen
Voorburg
NS Leidschendam / bushalte
12:20 €23,00  Tickets kopen
Voorhout
P&R Station
12:29 €21,50  Tickets kopen
Waddinxveen
NS station
12:16 €23,50  Tickets kopen
Wateringen
Parkeerplaats sportcentrum Velo
12:12 €24,00  Tickets kopen
Zoetermeer
Tramhalte Oosterheem
12:17 €21,00  Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centraal (Nelson Mandelabrug 6)
12:14 €21,00  Tickets kopen
Zoetermeer
Centrum West Bushalte
12:21 €21,00  Tickets kopen
Zuidland
De Zuidlandse Hoeve - P
11:54 €26,50  Tickets kopen
Zwijndrecht
NS Station
11:52 €27,00  Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?