Busreis naar Mysteryland Zaterdag 2022

Gezellig én voordelig bus vervoer naar Mysteryland Zaterdag? Zorgeloos feesten met busvervoer van Partybussen.nl.

Partybussen.nl verzorgt jouw busreis naar Mysteryland Zaterdag met vriendelijke chauffeur, snelle route en de muziek aan! 

Let op! Deze pagina gaat over de busreizen naar Mysteryland op zaterdag. Bekijk ook de busreis naar Mysteryland op zondag.

LOSSE BUSTICKETS KOPEN
Betaal met iDEAL of Afterpay - Keuze uit 621 opstaplocaties
VERDIEN € 100 PARTYGELD
Verzamel al je vrienden in één bus en verdien tot € 100,-

Bustickets kopen

Vanaf heden werken we met een aanbetalingsregeling. Dit houdt in dat bij de annulering of verplaatsing van een evenement je de aanbetaling (exclusief reserveringskosten) teruggestort krijgt. Lees hier de specifieke voorwaarden.

Opstaplocaties in de buurt

Vul je postcode of woonplaats in voor de 5 dichtstbijzijnde opstaplocaties.

Drenthe

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Assen
NS station
08:42 € 5,00
+ € 34,50
 Tickets kopen
Coevorden
NS station
08:47 € 5,00
+ € 34,00
 Tickets kopen
Emmen
NS station
08:42 € 5,00
+ € 34,50
 Tickets kopen
Hoogeveen
NS station
09:03 € 5,00
+ € 31,50
 Tickets kopen
Meppel
NS station
09:17 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen

Flevoland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almere
Almere NS - kiss&ride
10:24 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Almere
Oostvaarders Station
10:21 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Almere
McDonald's Almere Haven
10:28 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Almere
NS Muziekwijk
10:28 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Almere
Brandweerkazerne
10:25 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Emmeloord
Busstation
09:49 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Lelystad
P+R Lelystad Botter
10:09 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Lelystad
NS Centrum (achterzijde)
10:09 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Zeewolde
Parkeerplaats Lidle
10:10 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen

Friesland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Akkrum
NS station
09:16 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Appelscha
Poiesz
08:53 € 5,00
+ € 33,00
 Tickets kopen
Balk
LIDL
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Berltsum
Tdf-Berlikum
09:25 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Bolsward
Busstation
09:34 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Buitenpost
NS station
08:56 € 5,00
+ € 32,50
 Tickets kopen
Burgum
Bushalte Gemeentehuis
09:07 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen
Damwald
VV De Walden
08:57 € 5,00
+ € 32,50
 Tickets kopen
Deinum
Station Deinum
09:20 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Dokkum
Dokkum (woudweg 140)
08:55 € 5,00
+ € 32,50
 Tickets kopen
Drachten
Bushalte Transferium oost
09:08 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Drachten
Bij Schouwburg Lawei
09:10 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Dronrijp
NS station
09:24 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Feanwalden
Veenwouden
09:10 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Franeker
NS station
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Gorredijk
Parkeerplaats Voetbalvereniging Gorredijk
09:15 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Grou
NS Grou-Jirnsum
09:13 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Grou
Bushalte Sporthal
09:13 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Gytsjerk
Albert Heijn in Gytsjerk
09:14 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Harlingen
NS Haven
09:36 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Harlingen
NS station
09:36 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Heerenveen
Abe Lenstra Boulevard
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Heerenveen
NS station
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Heerenveen
P+R Heerenveen station West
09:24 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Heerenveen
Mac Donalds heerenveen
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Hindeloopen
NS station
09:25 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Holwerd
Station BOOT HOLWERD/KAARTVERK
09:06 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen
Hurdegaryp
NS station
09:13 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
IJlst
NS station
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Joure
Mac Donalds Joure
09:28 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Leeuwarden
NS Camm.
09:16 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Leeuwarden
NS station
09:19 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Leeuwarden
P+R Transferium Kalverdijkje
09:17 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Leeuwarden
NS station
09:19 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Lemmer
McDonalds transveer
09:38 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Makkum
Voetbalvereniging Makkum
09:37 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Makkum
Bushalte Dominee L. Touwenlaan thv nr 24
09:37 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Mantgum
NS station
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Metslawier
Metslawier
08:51 € 5,00
+ € 33,00
 Tickets kopen
Molkwerum
NS Koudum
09:21 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Noordwolde
Bushalte Centrum
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Oosterwolde
Busstation Oosterwolde
09:12 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Oudehaske
Bushalte Toel
09:26 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Sneek
Sneek Parkeerplaats
09:27 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Sneek
NS Noord
09:28 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Sneek
P+R Sneek
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Sneek
NS Centraal
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Sneek
Busstation
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Stavoren
NS station
09:18 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Veenwouden
NS station
09:10 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Wolvega
NS station
09:30 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Wommels
parkeerplaats thv Jumbo
09:30 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Workum
NS station
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Zwaagwesteinde
Poiesz Supermarkt
08:59 € 5,00
+ € 32,00
 Tickets kopen

Gelderland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Aalten
NS Station (voorzijde)
09:08 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Apeldoorn
Bushalte Americahal Apeldoorn
09:42 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Apeldoorn
Apeldoorn Osseveld
09:43 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Apeldoorn
NS centraal (voorzijde - thv taxi standplaats)
09:48 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Arnhem
Rijnhal parkeerplaats
09:36 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Arnhem
NS station Zuid
09:37 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Arnhem
NS Velperpoort
09:40 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Arnhem
NS Presikhaaf
09:41 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Arnhem
NS centraal (achterzijde - flixbus halte)
09:45 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Arnhem
Praxis Arnhem
09:45 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Barneveld
NS Centrum
10:06 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Barneveld
NS Noord (Overkant bij Alfa - Stationsweg 62)
10:06 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Beekbergen
Bushalte Beekbergen
09:42 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Beesd
NS station
10:10 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Bemmel
BP
09:32 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Beneden Leeuwen
Bushalte Akkerstraat
09:50 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Beuningen
Sporthal de Tinnegieter
09:37 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Beusichem
Grandcafé de Blusser
10:06 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Borculo
Busstation
09:14 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Brummen
NS station
09:37 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Didam
NS station
09:32 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Dieren
Uitgang NS Station
09:31 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Dinxperlo
Marktplein Dinxperlo
09:09 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Doesburg
DEKA
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Doetinchem
NS Huet
09:23 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Doetinchem
Doetinchem CS
09:21 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Doetinchem
Busstation
09:21 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Doornenburg
Cafetaria KO
09:28 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Driel
Voetbalvereniging RKSV
09:38 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Druten
Busstation Druten
09:44 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Duiven
NS station
09:35 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Ede
NS Ede - Wageningen (Bij bussen)
09:55 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Ede
NS Centrum
09:56 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Ederveen
Cafe Hoofdweg
09:59 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Eerbeek
Jumbo Eerbeek
09:38 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Eibergen
Parkeerplaats Zwikkelaarsplein
09:08 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Eibergen
Garage Grooters
09:07 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen
Elst
Voorzijde station
09:36 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Ermelo
NS station
09:59 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Geldermalsen
NS station (P + R - Deilzeide)
10:05 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Gendringen
Parkeerplaats Willem Alexandersplein
09:17 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Gendt
Parkeerplaats naast Im Weissen Rossel
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Groenlo
Busstation
09:04 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen
Groesbeek
Bushalte gemeentehuis
09:23 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Haalderen
Over Betuwe College (parkeerplaats)
09:33 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Harderwijk
Shell Oranjelaan
09:59 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Harderwijk
NS station
10:03 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Harderwijk
Harders Plaza
10:05 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Hengelo
T Hoekje
09:20 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Huissen
De Valom
09:31 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Kerkdriel
Cafe de Kroon
09:55 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Kesteren
Station Kesteren
09:48 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Kootwijkerbroek
Parkeerplaats
10:03 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Lichtenvoorde
Bushalte Twenteroute
09:09 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Loenen
Parkeerplaats 'De Brink'
09:40 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Lunteren
NS station
10:01 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Millingen aan de Rijn
Gemeentehuis / Rabobank
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Nijkerk
NS station
10:07 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Nijkerk
Mac Donalds
10:08 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Nijkerkerveen
De paddestoel
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Nijmegen
NS Dukenburg
09:35 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Nijmegen
NS Heyendaal
09:30 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Nijmegen
GAMMA Nijmegen
09:34 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Nijmegen
NS Centraal
09:30 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Oosterbeek
NS station
09:46 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Putten
Cafe Trefpunt
10:01 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Putten
NS station
10:03 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Putten
Busstation Oude Rijksweg
10:02 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Renkum
Parkeerplaats t.o.v. Delsink Auto
09:51 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Rhenen
NS Station
09:53 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Ruurlo
Ruurlo
09:12 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
s Heerenberg
's-Heerenberg busstation
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Silvolde
Total
09:17 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Terschuur
De Goudreinet - Barneveld
10:08 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Tiel
Hotel van der Valk
09:56 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Tiel
Van der Valk Hotel
09:56 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Tiel
NS station
09:56 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Twello
Station NS Twello
09:39 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Ulft
Wesenthorst
09:16 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Vaassen
Eetcafé Kokkie
09:36 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Varsseveld
Station
09:13 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Velp
Informatiebord t.o. Esso
09:39 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Voorthuizen
Tankstation Shell Voorthuizen
10:05 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Vorden
NS station
09:24 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Waardenburg
MC Donalds Waardenburg
10:05 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Wageningen
WSV Ceres
09:52 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Wehl
Station
09:25 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Westervoort
Bushalte Dorpsplein
09:37 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Wijchen
NS station
09:35 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Winssen
De Paulus
09:40 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Winterswijk
NS Centraal
09:01 € 5,00
+ € 31,50
 Tickets kopen
Winterswijk
NS West
09:01 € 5,00
+ € 32,00
 Tickets kopen
Zelhem
Carpoolplaats
09:17 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Zetten
NS station
09:42 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Zevenaar
NS station
09:33 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Zutphen
NS station
09:35 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Zutphen
Bioscoop Zutphen
09:35 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen

Groningen

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Groningen
NS Centraal (Touringcarhalte)
08:47 € 5,00
+ € 33,50
 Tickets kopen

Limburg

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Arcen
Roompot Klein Vink (Hotel Rooland)
09:02 € 5,00
+ € 31,50
 Tickets kopen
Beek
Station Beek-Elsloo
08:39 € 5,00
+ € 35,00
 Tickets kopen
Geleen
P+R Geleen Oost
08:37 € 5,00
+ € 35,00
 Tickets kopen
Heerlen
NS Centraal (bushaltes)
08:29 € 5,00
+ € 36,50
 Tickets kopen
Maastricht
parkeerplaats Geusselt Maastricht
08:31 € 5,00
+ € 36,00
 Tickets kopen
Roermond
NS station
08:53 € 5,00
+ € 33,00
 Tickets kopen
Sittard
NS station
08:45 € 5,00
+ € 34,50
 Tickets kopen
Vaals
Vaals, Shell
08:19 € 5,00
+ € 38,00
 Tickets kopen
Venlo
NS station
08:55 € 5,00
+ € 32,50
 Tickets kopen
Venray
NS station
09:10 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Weert
NS Station bushaltes
09:09 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen

Noord-Brabant

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Andel
Parkeerplaats Prinsentuin college
09:52 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Asten
Asten (Koningsplein 1)
09:12 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Bakel
Kerkplein Bakel
09:25 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Bergeijk
Bergeijk
09:16 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Bergen op Zoom
NS station
09:31 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Bergen op Zoom
Bushalte Ruytershoveweg
09:31 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Best
Busstation
09:36 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Boxmeer
Boxmeer treinstation
09:19 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Boxtel
NS station
09:43 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Breda
NS station - Stationslaan - (Belcrum zijde)
09:41 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Breda
Schoolakkerplein, Breda
09:41 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Breda
International bus stop, Prinsenbeek
09:44 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Cuijk
P Mc Donalds
09:26 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Den Bosch
NS Centraal (P&R achterzijde)
09:52 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Den Bosch
NS Oost
09:53 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Den Bosch
Den Bosch Casinotuin
09:50 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Den Bosch
P+R de Vliert
09:53 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Deurne
NS station
09:23 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Dongen
De Salamander (Sporthal)
09:46 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Dongen
VV Dongen
09:45 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Dorst
Dorst
09:43 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Eersel
Busstation
09:21 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Eindhoven
Zwembad Tongelreep
09:24 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Eindhoven
NS Beukenlaan
10:00 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Eindhoven
NS station (flixbushalte thv Flying Pins)
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Eindhoven
BigImpact
09:34 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Etten Leur
McDonald's Etten Leur
09:40 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Fijnaart
Graanbeurs
09:46 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Geffen
MFC De Koppellinck
09:45 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Geldrop
Mac Donalds Geldrop
09:21 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Gemert
Esso (overkant)
09:31 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Gilze
Action Gilze
09:34 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Haaren
De Michel
09:43 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Haps
Parkeerplaats Kerk
09:23 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Heesch
Mac Donalds
09:44 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Heeze
Gemeentehuis
09:19 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Helmond
NS Centraal
09:28 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Helmond
NS Brouwhuis
09:27 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Helmond
NS het Hout
09:21 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Helvoirt
Busstation
09:45 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Hilvarenbeek
Bushalte (paardenstraat)
09:32 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Kaatsheuvel
Sporthal De Werft
09:40 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Kaatsheuvel
Kaatsheuvel Efteling Bushalte
09:42 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Klundert
Bushalte tegenover Ch. Rest. Maan Sheng
09:46 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Macharen
Parkeerplaats
09:36 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Mierlo
Esso de Kim
09:18 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Mill
Bushalte Schoolstraat
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Moergestel
Total (tankstation)
09:35 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Nieuwendijk
Bushalte Rijksweg A27 (Almkerk)
09:59 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Nispen
Cafe De Gouden Leeuw
09:30 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Oeffelt
Oeffelt Parkeerplaats
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Oijen
Parkeerplaats
09:40 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Oisterwijk
NS station
09:40 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Oosterhout
Mac Donalds
09:47 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Oss
NS Station
09:42 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Oud Gastel
Busstation
09:41 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Overloon
Overloon, Landal de vers
09:13 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Reusel
Busstation
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Rijen
NS station
09:43 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Roosendaal
NS Station
09:36 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Rosmalen
NS station
09:51 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Rucphen
raadhuisplein
09:34 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Schijndel
Schijndel "de steeg"
09:44 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Sint Anthonis
De Brink (parkeerterrein)
09:18 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Sint Michielsgestel
Sint-michielsgestel petrus dondersplein
09:47 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Parkeerterrein (Markt 7)
09:37 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Sint-Oedenrode
Bushalte / Shell
09:40 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Someren
Wilhelminaplein
09:12 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Someren Eind
Bushalte Nieuwendijk
09:09 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Son en Breugel
Sporthal De Landing
09:30 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen
Sprang-Capelle
Sprang-Capelle Bushalte
09:43 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Teteringen
Teteringen - Scheperij 3
09:43 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Tilburg
NS Reeshof
09:38 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Tilburg
NS Centraal - Kiss & Ride
09:34 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Tilburg
Ijsbaan Stappengoor
09:34 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Tilburg
Mc Tilburg
09:33 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Tilburg
Kwantum Tilburg
09:36 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Uden
Busstation Uden
09:37 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Valkenswaard
Busstation (tegenover Rabobank)
09:20 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
Veghel
parkeerplaats voor het gemeentehuis
09:41 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Veldhoven
Plein D'ekker
09:27 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Vessem
Autobedrijf P. van de Ven
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Vlijmen
Vlijmen (Cafe Den Braai)
09:50 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Volkel
Bushalte Rudigerstraat
09:35 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Vught
Van der Valk
09:48 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Waalwijk
Waalwijk busstation
09:43 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Wanroij
Rabobank
09:27 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Waspik
Parkeerplaats thv Aldi
09:49 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Wijk en Aalburg
Bushalte De Kromme Nol
09:51 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Willemstad
Steenpad 9
09:49 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Zundert
Oranjeplein
09:29 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen

Noord-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Aalsmeer
Hortensiaplein (bushalte)
10:50 € 5,00
+ € 16,00
 Tickets kopen
Aalsmeer
Parkeerplaats Zwembad De Waterlelie
10:49 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Akersloot
Move! (sportschool)
10:41 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Alkmaar
Mac Donald's Alkmaar
10:36 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Alkmaar
NS Noord
10:32 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Amstelveen
Busstation Amstelveen
10:46 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Amstelveen
Parkeerterrein Partycentrum de Kegel Amstelveen
10:45 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Amstelveen
Camping Het Amsterdamse Bos
10:47 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Amsterdam
Parkeerplaats (Sloterweg 1120)
10:49 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Amsterdam
Bushalte Vorticellaweg (Kaboelen)
10:43 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Amsterdam
AZC Amsterdam
10:49 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Amsterdam
Parkeerplaats RAI
10:45 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Amsterdam
NS Amstel - beneden
10:42 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Amsterdam
NS Zuid WTC
10:46 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Amsterdam
NS Lelylaan
10:46 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Amsterdam
NS Sloterdijk (Langs de weg, boven)
10:49 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Amsterdam
P+R Olymipisch Stadion Amsterdam
10:46 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Amsterdam
Busstation Bijlmer Arena
10:42 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Amsterdam Zuidoost
NS Holendrecht
10:41 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Andijk
Cultura
10:12 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Anna Paulowna
NS station
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Avenhorn
Bushalte prot. Kerk
10:25 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Badhoevedorp
Pancratius
10:53 € 5,00
+ € 16,00
 Tickets kopen
Bergen
Café De Oude Meester
10:31 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Bergen
Bar Bodega 't Zeepaardje
10:31 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Beverwijk
NS station
10:47 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Blaricum
Blaricum Ziekenhuis Tergooi
10:28 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Blaricum
Carpoolplaats
10:19 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Blokker
Parkeerplaats thv de action
10:21 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Bovenkarspel
NS Grootebroek
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Bussum Zuid
Bussum Zuid treinstation
10:27 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Castricum
NS Station
10:40 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Chaam
Tennisvereniging Chaam
09:35 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
De Rijp
Shell de rijp
10:33 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Den Helder
NS Centraal Station
10:06 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Den Helder
Mac Donald's (Verkeerstorenweg 2)
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Den Oever
Voetbal Wiron
10:02 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Diemen
P+R Diemen Zuid
10:40 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Duivendrecht
OBA Duivendrecht
10:43 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Edam
Busstation Edam
10:31 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Haarlem
Koepel gevangenis
10:53 € 5,00
+ € 16,00
 Tickets kopen
Haarlem
NS Spaarnwoude
10:53 € 5,00
+ € 16,00
 Tickets kopen
Haarlem
NS Centraal (busplaats)
10:52 € 5,00
+ € 16,00
 Tickets kopen
Heemskerk
NS station
10:45 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Heemstede
NS Aeardenhout
10:53 € 5,00
+ € 16,00
 Tickets kopen
Heerhugowaard
AZC Heerhugowaard
10:30 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Heerhugowaard
NS station
10:31 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Heiloo
Texaco
10:37 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Hilversum
Total tankstation
10:28 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Hilversum
Hilversumsche Golfclub
10:21 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Hilversum
Sparrenlaan
10:21 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Hilversum
NS Sportpark (ESSO)
10:22 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Hoofddorp
Bushaltes
10:55 € 5,00
+ € 15,50
 Tickets kopen
Hoogkarspel
Parkeerplaats NS Hoogkarspel
10:14 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Hoogwoud
Kerk Hoogwoud
10:21 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Hoorn
Busplaatsen
10:23 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Huizen
Busstation
10:26 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
IJmuiden
IJmuiden velserduinplein
10:47 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Julianadorp
Voetbalvereniging JVC
10:12 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Koog aan de Zaan
Gamma bouwmarkt
10:40 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Kortenhoef
AVIA Kortenhoef
10:29 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Krommenie
NS Assendelft
10:42 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Landsmeer
Parkeerplaats Marktplein
10:42 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Limmen
Limmen (parkeerplaats VV Limmen)
10:40 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Lutjebroek
Bushalte P.J. Jongstraat
10:14 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Marken
DEEN Supermarkt
10:30 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Medemblik
Tankstation Peut
10:13 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Monnickendam
Monnickendam Parkeerplaats
10:35 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Nederhorst den Berg
Bushalte Lange Wetering
10:32 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Nieuw Vennep
NS station
10:49 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Nieuwe Niedorp
Jumbo
10:23 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Noord Scharwoude
Noord-Scharwoude
10:27 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Obdam
Total tankstation
10:26 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Oosthuizen
Bushalte Oosthuizen Dorp
10:29 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Oostzaan
Lisweg 1
10:43 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Ouderkerk aan de Amstel
Cafe de vrije handel
10:44 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Ouderkerk aan de Amstel
SV Ouderkerk
10:44 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Purmerend
NS Weidevenne (thv Apotheek)
10:35 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Schagen
NS station
10:21 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Schagen
Parkeerplaats Schagerbrug
10:19 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Udenhout
holiday park duinhoeve
09:39 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Uitdam
Bushalte Uitdam, camping
10:32 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Uitgeest
NS Uitgeest
10:43 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Uithoorn
Busstation
10:44 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Uithoorn
uithoorn Deen parkeerplaats
10:44 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Urk
Bushalte Urkerweg 60
09:51 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Velsebroek
Motorhuis Velsen
10:47 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Vijfhuizen
Bushalte Vijfhuizen
10:54 € 5,00
+ € 15,50
 Tickets kopen
Volendam
Kaasboerderij de Simonehoeve
10:31 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Warmenhuizen
Parkeerterrein Doorbraak
10:26 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Weesp
Station
10:35 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Wieringerwerf
Van der Valk Wieringermeer
10:09 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Winkel
Parkeerplaats Sport Cafe Niedorphal
10:21 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Wormerveer
NS station
10:40 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Zaandam
NS Station bushaltes
10:39 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Zaandijk
Station Koog-Zaandijk
10:40 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Zuid-Scharwoude
Parkeerplaats DEEN
10:27 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Zuiderwoude
Bushalte Gouw
10:34 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
zwaagdijk
Tamoil Express
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Zwanenburg
Dennenlaan zijstraat naast Rabobank
10:54 € 5,00
+ € 15,50
 Tickets kopen
Zwanenburg
Kantoor belastingadviseurs
10:54 € 5,00
+ € 15,50
 Tickets kopen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Almelo
NS centraal
09:09 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Almelo
NS de Riet
09:09 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Almelo
NS centraal (achterzijde parkeerplaats)
09:09 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Borne
NS station
09:11 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Daarlerveen
NS station
09:07 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen
Dalfsen
Station Dalfsen
09:23 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Delden
Station Delden
09:10 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Deventer
De Scheg
09:35 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Deventer
Roto Smeets (industrieweg 5)
09:37 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Deventer
NS Centraal
09:36 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Elburg
Parkeerplaats bij ESC
09:50 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Enschede
NS centraal
09:00 € 5,00
+ € 32,00
 Tickets kopen
Enschede
NS Eschmarke
08:57 € 5,00
+ € 32,50
 Tickets kopen
Enschede
NS Galanerbrug
08:55 € 5,00
+ € 32,50
 Tickets kopen
Enschede
NS Drienerlo
09:00 € 5,00
+ € 32,00
 Tickets kopen
Enschede
Enschede Zuiderval
09:00 € 5,00
+ € 32,00
 Tickets kopen
Genemuiden
Bushalte Stuivenbergstraat
09:34 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Gramsbergen
NS station
09:02 € 5,00
+ € 31,50
 Tickets kopen
Haaksbergen
Busstation (Zeedijk)
09:06 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen
Hardenberg
NS station
09:06 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen
Heino
NS station
09:23 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Heino
Bushalte (bij AH)
09:23 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Hengelo
NS station
09:07 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen
Hengelo
NS Oost
09:05 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen
Holten
NS station
09:26 € 5,00
+ € 28,00
 Tickets kopen
Kampen
Parkeerplaats zwembad De Steur
09:48 € 5,00
+ € 25,00
 Tickets kopen
Kampen
NS station (centraal)
09:41 € 5,00
+ € 26,00
 Tickets kopen
Marienberg
NS station
09:06 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen
Nijverdal
NS station
09:12 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Nunspeet
NS station
09:50 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Oldenzaal
NS station
09:00 € 5,00
+ € 32,00
 Tickets kopen
Ommen
Ommen
09:16 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Ommen
NS station
09:16 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Ootmarsum
Bushalte
08:53 € 5,00
+ € 33,00
 Tickets kopen
Raalte
Raalte
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Raalte
NS station
09:22 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Rijssen
NS station
09:17 € 5,00
+ € 29,50
 Tickets kopen
Staphorst
Staphorst
09:21 € 5,00
+ € 29,00
 Tickets kopen
t Harde
NS station
09:45 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Vriezenveen
NS station
09:11 € 5,00
+ € 30,50
 Tickets kopen
Vroomshoop
NS station
09:04 € 5,00
+ € 31,50
 Tickets kopen
Wezep
NS station
09:38 € 5,00
+ € 26,50
 Tickets kopen
Wierden
NS station
09:14 € 5,00
+ € 30,00
 Tickets kopen
Wijhe
NS station
09:23 € 5,00
+ € 28,50
 Tickets kopen
Zwolle
NS Centraal (achterzijde)
09:33 € 5,00
+ € 27,00
 Tickets kopen
Zwolle
Sligro Zwolle
09:30 € 5,00
+ € 27,50
 Tickets kopen

Utrecht

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Amersfoort
P+R Amersfoort Schothorst
10:15 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Amersfoort
De Brand 5
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Amersfoort
Shell (hogeweg)
10:13 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Amersfoort
Parkeerplaats Ikea Amersfoort
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Amersfoort
NS Centraal (voorzijde)
10:13 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Amersfoort
NS Schothorst
10:15 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Baarn
NS Station
10:22 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Benschop
Gemeentehuis (bushalte)
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Breukelen
Carpoolplaats
10:34 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Breukelen
NS Breukelen
10:33 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Bunschoten Spakenburg
Bp Parkeerplaats
10:18 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Cothen
Cotherweg
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
De Bilt
Sportcentrum
10:21 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
De Meern
Carpoolplaats de Meern
10:22 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Driebergen-Rijsenburg
NS station
10:14 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Groenekan
Carpoolplaats Maartensedijk (Tankstation Haan)
10:17 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Harmelen
Primera Kalverstraat
10:27 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Houten
Bushalte Molenzoom
10:15 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
IJsselstein
IJsselstein - Podiumweg (Station Binnenstad)
10:20 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Kamerik
Schulenburch
10:27 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Leusden
Leusden (De Ijsbreker)
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Lopik
Rembrandtsplein
10:13 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Maarssen
NS station (voorzijde)
10:27 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Mijdrecht
Het Veenweidebad
10:40 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Montfoort
Bushalte Kasteelplein
10:18 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Naarden Bussum
Achterkant station (bij de fietsenstalling)
10:31 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Nieuwegein
Nieuwegein - Busstation City Plaza
10:20 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Nieuwegein
MC Donalds Blokhoeve
10:21 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Odijk
Parkeerplaats - Sint Nicolaaslaan 1
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Oudewater
Bushalte Molenwal
10:23 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Polsbroek
Bushalte Rabobank
10:09 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Schalkwijk
Bushalte thv restaurant de Ram
10:14 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Schoonrewoerd
Shell
10:12 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Soest
NS Centraal
10:19 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Utrecht
Jaarbeurs (Naast restaurant Ruig)
10:23 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Utrecht
Stadion Galgenwaard
10:21 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Utrecht
NS Overvecht
10:23 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Utrecht
Vredenburg Utrecht Leidsche Rijn
10:26 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Utrecht
NS Lunetten
10:20 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Utrecht
NS Centraal
10:21 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Utrecht
P+R Lunette
10:21 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Utrecht
VvAA (Parkeerplaats)
10:25 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Vathorst
Sporthal Icoon
10:15 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Veenendaal
NS Centraal (achterzijde)
10:00 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Vianen
Bushalte Hotel Vianen
10:19 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Vleuten
NS Station Vleuten
10:27 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Wageningen
Busstation
09:51 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Werkhoven
Lieve Vrouwen Kerk
10:14 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Wijk bij Duurstede
Wijk bij duurstede gemeentehuis
10:08 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Woerden
NS station
10:25 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Woudenberg
Gemeentehuis Woudenberg
10:06 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Zegveld
Supermarkt Coop
10:23 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Zeist
Parkeerplaats Fit For Free Zeist
10:12 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen

Zeeland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Goes
Busstation Goes
08:39 € 5,00
+ € 31,00
 Tickets kopen

Zuid-Holland

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
's-Gravendeel
Parkeerterrein
09:56 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
's-Gravenzande
Parkeerplaats Juliana sportpark
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Aarlanderveen
Sv Aarlanderveen
10:36 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Alblasserdam
Mac Donalds
10:01 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Alblasserdam
Bushalte Plantageweg
09:58 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Alphen aan den Rijn
NS station
10:39 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Ameide
Cafe op de Lekdijk (bushalte)
10:12 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Arkel
NS station
10:06 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Arkel
arkel, plein 983
10:05 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Barendrecht
Sportpark de bongard
10:04 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Barendrecht
NS station - voorzijde
10:03 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Barendrecht
Zwembad: Inge de Bruijn
10:05 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Bergambacht
Bushalte (op de kruising)
10:18 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Zijde
10:17 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Bergschenhoek
Sporthal de Ackers Bergschenhoek
10:18 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Berkel en Rodenrijs
Sporthal Oostmeer
10:18 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Bleiswijk
Parkeerplaats SV Soccer Boys
10:18 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Bodegraven
NS Station (voorzijde)
10:32 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Boskoop
NS station
10:32 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Boskoop
Boskoop Reisbureau
10:33 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Brielle
Jumbo Brielle
10:01 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Capelle aan den IJssel
NS Schollevaar
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Cromstrijen
Rijksstraatweg 30
09:54 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
De Lier
Summit Health / Vreelo
10:19 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Delft
Hampshire hotel Delft Centre
10:24 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Delft
IKEA Delft
10:24 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Delft
Busstation - abswoudepark
10:21 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Delft
NS Zuid
10:21 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Delft
Delftechpark 12
10:23 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Den Haag
NS Mariahoeve
10:28 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Den Haag
Shell Savornin
10:18 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Den Haag
Parkeerplaats Wateringseveld
10:24 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Den Haag
NS Moerwijk
10:25 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Den Haag
Esso Leidschenveen
10:30 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Den Haag
De Uithof (parkeerplaats)
10:20 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Den Haag
Busplaatsen thv. Academie van Beeldende Kunsten
10:26 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Den Haag
Aronskelkweg ter hoogte van parkje
10:18 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Den Hoorn
Parkeerplaats
10:23 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Dirksland
Busstation Ziekenhuis
09:45 € 5,00
+ € 25,50
 Tickets kopen
Dordrecht
Bushalte Dordrecht Station Zuid- Galileilaan
09:58 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Dordrecht
NS stadspolders (dudok erf)
09:56 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Geervliet
Cafe Buitenzicht
10:07 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Giessenburg
Voetbalclub Peursum
10:01 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Goedereede
TINQ
09:50 € 5,00
+ € 24,50
 Tickets kopen
Gorinchem
NS station
10:02 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Gorinchem
Carpoolplaats (nieuwe wolpherensedijk - richting breda)
10:02 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Gorinchem
P+R Gorinchem (Stationsweg 17)
10:02 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Gouda
NS Goverwelle
10:25 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Gouda
P+R Burgemeester Jamessingel
10:28 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Gouda
Karwei Gouda
10:27 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Goudriaan
Tankstation Haan
10:03 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Haastrecht
P+R Grote Haven (bij COOP)
10:23 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Hardinxveld
NS Station
09:59 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Heenvliet
Hvv Bernisse
10:06 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Heinenoord
Busstation
10:03 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Hellevoetsluis
Zwembad de Eendracht
10:00 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Hendrik-Ido-Ambacht
Zwembad Louwert
10:02 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Hillegom
NS station
10:49 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Hoek van Holland
station Hoek v Holland Haven
10:14 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Honselersdijk
Voetbal vereniging sv Honselersdijk
10:20 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Honselersdijk
Albert Heijn plein
10:20 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Hoogvliet Rotterdam
Metrostation Hoogvliet
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Katwijk
Katwijk marktterrein
10:37 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Katwijk
Parkeerplaats vv Katwijk
10:38 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Katwijk aan Zee
Parkeerplaats Katwijk
10:38 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Klaaswaal
Parkeerterrein (rijksstraatweg 30)
09:54 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Krimpen aan de Lek
Krimpen a/d Lek - de Walvis
10:03 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Krimpen aan den IJssel
Busstation Krimpen aan den IJssel
10:07 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Leiden
NS Lammenschans
10:35 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Leiden
Station De Vink
10:34 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Leiden
Transferium
10:35 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Leidschendam
McDonalds Leidschendam
10:29 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Lekkerkerk
Bushalte Esso (Boezemweg)
10:02 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Lekkerkerk
V.V. Lekkerkerk
10:02 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Lisse
Bushalte Keukenhofdreef bij rotonde
10:49 € 5,00
+ € 16,50
 Tickets kopen
Maasdam
Parkeerplaats Ford garage van de Burgh
10:00 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Maasdijk
Sportcentrum
10:17 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Maasland
Voetbalclub MVV27
10:17 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Maassluis
NS West
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Meerkerk
de Linde
10:10 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Monster
Burgemeester Woutersplein Rotonde
10:17 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Naaldwijk
Bushalte Verdilaan
10:19 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Naaldwijk
Voetbalclub Naaldwijk
10:18 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Nieuw Lekkerland
Sporthal de Klipper
09:56 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
Bushalte
10:21 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Nieuwerkerk aan den IJssel
NS station
10:20 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Nieuwkoop
Robey's Gym
10:34 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Nieuwveen
Nieuwveen
10:41 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Noordwijk
Parkeerplaats Rotonde (LAGEWEG / V. Berckelweg)
10:41 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Noordwijkerhout
Parkeerplaats (De Brink)
10:45 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Nootdorp
Metrostation Nootdorp
10:26 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Numansdorp
Parkeerterrein Gemeentehuis
09:55 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Oostvoorne
Bushalte de Ruy
09:55 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Oud-Beijerland
Gamma
10:01 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Oud-Beijerland
Bushalte W van Vlietstraat
09:57 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Oud-Beijerland
VV SHO
09:58 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Ouderkerk aan den IJssel
Sporthal De Drie Maenen
10:19 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Papendrecht
Busstation politiebureau
09:58 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Pernis
Plus Supermarkt
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Pijnacker
NS Station P+R Parkeerplaats
10:23 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Poeldijk
Verburch (sportcentrum)
10:20 € 5,00
+ € 20,50
 Tickets kopen
Poortugaal
Metrostation Poortugaal
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Puttershoek
Jongerencentrum The Point
09:59 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Ridderkerk
Busstation Koningsplein
10:03 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Ridderkerk
Ridderkerk P+R Oudelande
10:03 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Ridderkerk
van der Valk Ridderkerk
10:05 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Rijnsburg
burgemeester koomansplein
10:36 € 5,00
+ € 18,00
 Tickets kopen
Rijswijk
marimbahal
10:25 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Rijswijk
NS Rijswijk - Parkeergarage Churchillhof (voor Ingang)
10:26 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Rockanje
Bushalte Dorpsplein
09:54 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Rockanje
Carpoolplaats N57 Hellevoet/Rockanje
09:57 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Roelofarendsveen
Parkeerplaats watertoren
10:43 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Zuidplein
10:13 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Rotterdam
NS Lombardijen
10:05 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Rotterdam
NS Alexander (achterzijde)
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Rotterdam
Metrostation Capelsebrug
10:09 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Rotterdam
(M) Kralingse Zoom
10:11 € 5,00
+ € 21,50
 Tickets kopen
Rotterdam
P+R Metro Nesselande
10:14 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Rotterdam
NS Centraal (Kiss & Ride) - Conradstraat
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Rozenburg
Parkeerplaats Marijkeplein
10:04 € 5,00
+ € 22,50
 Tickets kopen
Sassenheim
NS Station
10:40 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Schiedam
Texaco - (Aan de overkant)
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Schiedam
NS Centrum
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Schiedam
Basic Fit
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Schoonhoven
Bushalte (Pleinweg)
10:08 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Sliedrecht
NS station
09:56 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Sliedrecht
NS Baanhoek
09:54 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Spijkenisse
Arcaplex
10:10 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Spijkenisse
Spijkenisse metro centrum
10:09 € 5,00
+ € 22,00
 Tickets kopen
Stolwijk
Bushalte Populierenlaan (langs N207)
10:21 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Stompwijk
Sporthal Meerhorst
10:33 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Ter Aar
Bushalte Aardam
10:40 € 5,00
+ € 17,50
 Tickets kopen
Vlaardingen
Floris de Vijfdelaan 222
10:15 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Vlaardingen
S.C. Vlaardingen-Holy
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Vlaardingen
westlandseweg 200
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Vlaardingen
NS Oost
10:16 € 5,00
+ € 21,00
 Tickets kopen
Voorburg
NS Leidschendam / bushalte
10:29 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Voorhout
P&R Station
10:44 € 5,00
+ € 17,00
 Tickets kopen
Waddinxveen
NS station
10:30 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Wassenaar
Bushalte Van Oldenbarneveltweg
10:33 € 5,00
+ € 18,50
 Tickets kopen
Wateringen
Parkeerplaats sportcentrum Velo
10:22 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Westmaas
Texaco
10:00 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen
Woerdense Verlaat
Basisschool De Meent
10:26 € 5,00
+ € 19,50
 Tickets kopen
Zoetermeer
Plein van de Verenigde Naties
10:24 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Zoetermeer
Centrum West Bushalte
10:30 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Zoetermeer
Tramhalte Oosterheem
10:30 € 5,00
+ € 19,00
 Tickets kopen
Zoetermeer
NS Centraal (Nelson Mandelabrug 6)
10:24 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Zoetermeer
Winkelcentrum de vlieger
10:23 € 5,00
+ € 20,00
 Tickets kopen
Zuid Beijerland
ZBVH parkeerterrein
09:54 € 5,00
+ € 24,00
 Tickets kopen
Zuidland
De Zuidlandse Hoeve - P
10:03 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen
Zwijndrecht
NS Station
10:01 € 5,00
+ € 23,00
 Tickets kopen

Overijssel

Opstaplocatie Vertrek Retourprijs
Rossum
Coop Rossum
09:58 € 5,00
+ € 23,50
 Tickets kopen

Geen geschikte opstaplocaties?